Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-04-26, Vieta: Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edvinas Jakubauskas 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Jakubauskas, E.Slušnys      
 16       ->      
   E.Jakubauskas, E.Slušnys    
 9   Nedas Bičkovas 
 Renaldas Šileris 
    21:5  21:8 [16']    
 L.Bartusevičius, L.Genutis      
 8   Lukas Bartusevičius 
 Lukas Genutis 
  18:21  21:16  21:19 [33']      
     E.Jakubauskas, E.Slušnys  
 5   Lukas Kontrimas 
 Ignas Reznikas 
      21:8  21:11 [13']  
 L.Kontrimas, I.Reznikas      
 12       ->      
   T.Liorančas, L.Rimkus    
 13         21:12  21:17 [18']    
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 4   Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  ->       1-a vieta
       P.Bartušis, A.Plavin
 3   Lukas Litvinas 
 Linas Zavadskis 
        21:15  21:18 [24']
 L.Litvinas, L.Zavadskis      
 14       ->      
   L.Litvinas, L.Zavadskis    
 11         21:8  21:9 [18']    
 M.Atkočaitis, A.Kučinskas      
 6   Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
  ->      
     P.Bartušis, A.Plavin  
 7   Gytis Bernotas 
 Laurynas Sparnauskis 
      21:15  21:19 [21']  
 G.Bernotas, L.Sparnauskis      
 10   Dominykas Ancuta 
 Jonas Kneita 
  21:17  21:5 [18']      
   P.Bartušis, A.Plavin    
 15         21:6  21:2 [14']    
 P.Bartušis, A.Plavin      
 2   Povilas Bartušis 
 Alan Plavin 
  ->    T.Liorančas, L.Rimkus   3-a vieta
       L.Litvinas, L.Zavadskis
       L.Litvinas, L.Zavadskis   21:11  21:14 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Bartusevičius, L.Genutis    
     L.Kontrimas, I.Reznikas  
     L.Kontrimas, I.Reznikas   21:17  21:16 [23']   5-a vieta
       M.Atkočaitis, A.Kučinskas
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas     21:17  21:14 [22']
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas  
     G.Bernotas, L.Sparnauskis   21:13  21:17 [24']  
         
         
       L.Bartusevičius, L.Genutis   7-a vieta
       L.Bartusevičius, L.Genutis
       G.Bernotas, L.Sparnauskis   21:14  21:19 [29']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Bičkovas, R.Šileris    
   N.Bičkovas, R.Šileris   ->    
     N.Bičkovas, R.Šileris  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       N.Bičkovas, R.Šileris
        21:12  23:21 [23']
   .    
    ->    
     D.Ancuta, J.Kneita  
   D.Ancuta, J.Kneita     ->  
   D.Ancuta, J.Kneita    
    ->    
         
        11-a vieta
       .
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
       .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 93 94 95 ... 103 104 
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2008-05-03 12:00 2008-05-04 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
2008 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-04-26 12:00 2008-04-27 13:15
Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
5-asis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2008-04-12 11:00 2008-04-13 14:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija", ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.