Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Egidijus Peleckis 
 Irena Peleckienė 
  Dėl 1-16 vietos        
 E.Peleckis, I.Peleckienė        
 32       ->        
  [47] 12:00   R.Šimonis, M.Sutkutė      
 17   Remigijus Šimonis 
 Milanta Sutkutė 
    21:14  22:20 [24']      
[32] 11:10   R.Šimonis, M.Sutkutė        
 16   Mažvydas Petkevičius 
 Vaida Daugėlienė 
  21:19  21:13 [22']        
    [67] 13:15   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė    
 9   Kęstutis Krūminas 
 Gitana Krūminienė 
      21:16  21:19 [27']    
[33] 11:10   K.Krūminas, G.Krūminienė        
 24   Aurimas Valauskas 
 Deima Navickienė 
  21:10  21:11 [26']        
  [48] 12:00   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė      
 25         21:12  17:21  21:9 [32']      
 A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė        
 8   Aleksas Tamašauskas 
 Modesta Kožkuvienė 
  ->        
      [85] 14:05   V.Turolevičius, R.Platakytė  
 5   Tadas Jarutis 
 Jolita Pilypaitė 
        21:19  25:27  21:19 [45']  
 T.Jarutis, J.Pilypaitė        
 28       ->        
  [49] 12:00   P.Liutikas, D.Liutikė      
 21   Vaidas Šmitas 
 Živilė Mickevičienė 
    21:4  21:19 [21']      
[24] 10:45   P.Liutikas, D.Liutikė        
 12   Paulius Liutikas 
 Darja Liutikė 
  21:7  21:6 [23']        
    [68] 13:15   V.Turolevičius, R.Platakytė    
 13   Darius Jurgilas 
 Dovilė Butvydaitė 
      21:18  22:20 [25']    
[34] 11:10   E.Jarulaitis, A.Mažulienė        
 20   Ernestas Jarulaitis 
 Asta Mažulienė 
  21:14  21:15 [25']        
  [50] 12:25   V.Turolevičius, R.Platakytė      
 29         21:15  21:10 [23']      
 V.Turolevičius, R.Platakytė        
 4   Vaidas Turolevičius 
 Renata Platakytė 
  ->         1-a vieta
        [93] 14:30   A.Petkevičius, O.Radzevičienė
 3   Edmundas Petrošius 
 Violeta Slušnienė 
          23:21  21:14 [26']
 E.Petrošius, V.Slušnienė        
 30       ->        
  [51] 12:25   M.Narkus, E.Rekašiūtė      
 19   Mindaugas Narkus 
 Eglė Rekašiūtė 
    21:16  21:18 [22']      
[35] 11:10   M.Narkus, E.Rekašiūtė        
 14   Česlovas Bankauskas 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
  22:20  11:21  21:18 [31']        
    [69] 13:15   M.Narkus, E.Rekašiūtė    
 11   Paulius Bareika 
 Skaistė Kliaubienė 
      22:20  24:22 [28']    
[36] 11:10   P.Bareika, S.Kliaubienė        
 22   Ričardas Vasilevskis 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:14  21:8 [23']        
  [52] 12:25   P.Bareika, S.Kliaubienė      
 27         21:13  21:10 [21']      
 E.Gedminas, E.Gedminienė        
 6   Evaldas Gedminas 
 Eglė Gedminienė 
  ->        
      [86] 14:05   A.Petkevičius, O.Radzevičienė  
 7   Tautvydas Paliulis 
 Renata Staupelienė 
        21:15  21:13 [20']  
 T.Paliulis, R.Staupelienė        
 26       ->        
  [53] 12:25   E.Goris, L.Gorienė      
 23   Stasys Kubiliūnas 
 Renata Mileškienė 
    21:18  21:10 [21']      
[37] 11:10   E.Goris, L.Gorienė        
 10   Edvinas Goris 
 Lina Gorienė 
  21:13  21:17 [24']        
    [70] 13:15   A.Petkevičius, O.Radzevičienė    
 15   Jonas Maziliauskas 
 Vaida Valauskienė 
      21:11  21:8 [12']    
[25] 10:45   J.Maziliauskas, V.Valauskienė        
 18   Justinas Jarulaitis 
 Laura Dapševičiūtė 
  21:18  17:21  22:20 [40']      A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė   3-a vieta
  [54] 12:25   A.Petkevičius, O.Radzevičienė   [94] 14:30   A.Tamašauskas, M.Kožkuvienė
 31         21:10  21:13 [20']    M.Narkus, E.Rekašiūtė   21:11  21:12 [22']
 A.Petkevičius, O.Radzevičienė        
 2   Arūnas Petkevičius 
 Oksana Radzevičienė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       R.Šimonis, M.Sutkutė    
      [87] 14:30   P.Liutikas, D.Liutikė  
       P.Liutikas, D.Liutikė   21:15  21:14 [22']   5-a vieta
       
       P.Bareika, S.Kliaubienė     ->
      [88] 14:30   P.Bareika, S.Kliaubienė  
       E.Goris, L.Gorienė   21:18  21:18 [26']  
           
           
         R.Šimonis, M.Sutkutė   7-a vieta
       
         E.Goris, L.Gorienė   ->
      Dėl 9-16 vietos      
     E.Peleckis, I.Peleckienė      
    [71] 13:40   K.Krūminas, G.Krūminienė    
     K.Krūminas, G.Krūminienė   15:21  21:18  21:18 [32']    
      [89] 14:30   K.Krūminas, G.Krūminienė  
     T.Jarutis, J.Pilypaitė     14:21  21:18  21:19 [55']  
    [72] 13:40   T.Jarutis, J.Pilypaitė    
     E.Jarulaitis, A.Mažulienė   21:11  24:22 [23']     9-a vieta
       
     E.Petrošius, V.Slušnienė       ->
    [73] 13:40   E.Petrošius, V.Slušnienė    
     E.Gedminas, E.Gedminienė   21:11  21:15 [19']    
      [90] 14:30   E.Petrošius, V.Slušnienė  
     T.Paliulis, R.Staupelienė     21:9  21:14 [19']  
    [74] 13:40   T.Paliulis, R.Staupelienė    
     J.Maziliauskas, V.Valauskienė   14:21  21:5  21:17 [28']    
           
         T.Jarutis, J.Pilypaitė   11-a vieta
       
         T.Paliulis, R.Staupelienė   ->
           
        Dėl 13-16 vietos    
       E.Peleckis, I.Peleckienė    
       
       E.Jarulaitis, A.Mažulienė   ->   13-a vieta
       
       E.Gedminas, E.Gedminienė     ->
       
       J.Maziliauskas, V.Valauskienė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       ->
         
   M.Petkevičius, V.Daugėlienė      
   M.Petkevičius, V.Daugėlienė   ->      
    [55] 12:25   M.Petkevičius, V.Daugėlienė    
   A.Valauskas, D.Navickienė     21:9  21:16 [20']    
   A.Valauskas, D.Navickienė      
    ->      
      [75] 13:40   M.Petkevičius, V.Daugėlienė  
        21:15  21:18 [23']  
   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė      
   V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->      
    [56] 12:25   D.Jurgilas, D.Butvydaitė    
   D.Jurgilas, D.Butvydaitė     16:21  21:8  21:19 [37']    
   D.Jurgilas, D.Butvydaitė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė      
   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė   ->      
    [57] 12:50   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė    
   R.Vasilevskis, E.Žakevičiūtė     21:14  22:20 [23']    
   R.Vasilevskis, E.Žakevičiūtė      
    ->      
      [76] 13:40   Č.Bankauskas, R.Šutaitė-Giedraitienė  
        21:11  21:23  21:8 [32']  
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė      
   S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   ->      
    [58] 12:50   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė    
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė     21:12  21:14 [22']    
   J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė      
    ->    D.Jurgilas, D.Butvydaitė   19-a vieta
       
         J.Jarulaitis, L.Dapševičiūtė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Valauskas, D.Navickienė    
       
       V.Šmitas, Ž.Mickevičienė   ->   21-a vieta
       
       R.Vasilevskis, E.Žakevičiūtė     ->
       
       S.Kubiliūnas, R.Mileškienė   ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.