Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Gintarinis pajūris - 2007", Data: 2007-10-20, Vieta: Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug B, Vyrų vienetas, dalyvių- 24, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Lukas Litvinas    Dėl 1-16 vietos        
 L.Litvinas        
 32       ->        
   L.Litvinas      
 17   Lukas Kontrimas      21:6  21:9      
 A.Kučinskas        
 16   Arnas Kučinskas    21:12  21:10        
     L.Litvinas    
 9   Martynas Prevelis        21:10  21:7    
 M.Prevelis        
 24   Tomas Jonkus    21:5  21:8        
   M.Prevelis      
 25         21:15  21:16      
 V.Golubevas        
 8   Valentinas Golubevas    ->        
       L.Litvinas  
 5   Edvinas Jakubauskas          21:10  21:13  
 E.Jakubauskas        
 28       ->        
   E.Jakubauskas      
 21   Julius Augustinavičius      21:8  21:4      
 M.Atkočaitis        
 12   Martynas Atkočaitis    21:11  23:21        
     A.Jockus    
 13   Lukas Rimkus        21:15  21:14    
 L.Rimkus        
 20   Michailas Golubevas    21:9  21:9        
   A.Jockus      
 29         21:12  21:12      
 A.Jockus        
 4   Alvydas Jockus    ->         1-a vieta
         P.Bartušis
 3   Saulius Šaltmeris            21:16  18:21  21:11
 S.Šaltmeris        
 30       ->        
   S.Šaltmeris      
 19   Viktoras Grigorjevas      21:7  21:5      
 L.Sparnauskis        
 14   Laurynas Sparnauskis    21:11  21:19        
     S.Šaltmeris    
 11   Daumantas Vitkauskas        21:15  21:6    
 D.Vitkauskas        
 22   Tadas Perminas    21:9  21:3        
   D.Vitkauskas      
 27         21:11  21:23  21:19      
 M.Loveikis        
 6   Mindaugas Loveikis    ->        
       P.Bartušis  
 7   Žygimantas Eismontas          21:13  22:20  
 Ž.Eismontas        
 26       ->        
   L.Zavadskis      
 23   Maksimas Koren      21:10  21:18      
 L.Zavadskis        
 10   Linas Zavadskis    21:12  21:12        
     P.Bartušis    
 15   Aidanas Janavičius        21:8  21:15    
 A.Janavičius        
 18   Ignas Reznikas    21:8  21:9      A.Jockus   3-a vieta
   P.Bartušis    S.Šaltmeris
 31         21:9  21:16    S.Šaltmeris   21:10  15:21  21:10
 P.Bartušis        
 2   Povilas Bartušis    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Prevelis    
       M.Prevelis  
       E.Jakubauskas   20:22  21:16  21:11   5-a vieta
         D.Vitkauskas
       D.Vitkauskas     13:21  21:17  21:7
       D.Vitkauskas  
       L.Zavadskis   21:13  21:18  
           
           
         E.Jakubauskas   7-a vieta
         E.Jakubauskas
         L.Zavadskis   21:11  21:9
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kučinskas      
     V.Golubevas    
     V.Golubevas   21:10  21:15    
       L.Rimkus  
     M.Atkočaitis       B/Ž  
     L.Rimkus    
     L.Rimkus   21:8  21:14     9-a vieta
         A.Janavičius
     L.Sparnauskis       21:14  21:12
     M.Loveikis    
     M.Loveikis   21:19  18:21  21:12    
       A.Janavičius  
     Ž.Eismontas     21:8  21:11  
     A.Janavičius    
     A.Janavičius   22:20  16:21  21:16    
           
         V.Golubevas   11-a vieta
         M.Loveikis
         M.Loveikis     B/Ž
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Kučinskas    
       A.Kučinskas  
       M.Atkočaitis   21:14  21:8   13-a vieta
         Ž.Eismontas
       L.Sparnauskis     21:17  21:15
       Ž.Eismontas  
       Ž.Eismontas   25:23  21:9  
           
           
         M.Atkočaitis   15-a vieta
         M.Atkočaitis
    Dėl 17-32 vietos      L.Sparnauskis   21:15  21:19
         
   L.Kontrimas      
   L.Kontrimas   ->      
     L.Kontrimas    
   T.Jonkus     21:17  21:16    
   T.Jonkus      
    ->      
       J.Augustinavičius  
        21:10  21:12  
   J.Augustinavičius      
   J.Augustinavičius   ->      
     J.Augustinavičius    
   M.Golubevas     21:18  21:15    
   M.Golubevas      
    ->       17-a vieta
         J.Augustinavičius
          21:16  21:11
   V.Grigorjevas      
   V.Grigorjevas   ->      
     V.Grigorjevas    
   T.Perminas     21:9  21:8    
   T.Perminas      
    ->      
       V.Grigorjevas  
        21:13  21:9  
   M.Koren      
   M.Koren   ->      
     I.Reznikas    
   I.Reznikas     21:17  19:21  22:20    
   I.Reznikas      
    ->    L.Kontrimas   19-a vieta
         L.Kontrimas
         I.Reznikas   17:21  21:18  21:18
           
        Dėl 21-24 vietos    
       T.Jonkus    
       T.Jonkus  
       M.Golubevas     B/Ž   21-a vieta
         T.Jonkus
       T.Perminas     21:15  21:18
       M.Koren  
       M.Koren   21:9  21:6  
           
           
         M.Golubevas   23-a vieta
         T.Perminas
         T.Perminas     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->     25-a vieta
       
          ->
       
      ->    
       
        ->  
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.