Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas, Data: 2007-11-03, Vieta: Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-11-03 2007-11-03 2007-11-03 2007-11-04  
 1   Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-8 vietos      
[9] 12:50   G.Krivonosovaitė      
 16       ->      
  [25] 14:30   G.Krivonosovaitė    
 9   Gabrielė Janušonytė      21:9  21:3 [15']    
[10] 12:50   V.Šiukštaitė      
 8   Vakarė Šiukštaitė    21:18  21:16 [26']      
    [41] 16:10   G.Krivonosovaitė  
 5   Loreta Bagdonaitė        21:12  21:8 [25']  
[11] 12:50   G.Levickytė      
 12   Gerda Levickytė    21:9  21:19 [19']      
  [26] 14:30   V.Žymantaitė    
 13         21:1  21:6 [18']    
[12] 12:50   V.Žymantaitė      
 4   Vaiva Žymantaitė    ->       1-a vieta
      [97] 10:50   G.Krivonosovaitė
 3   Darina Muchina          21:14  21:10 [21']
[13] 13:15   D.Muchina      
 14       ->      
  [27] 14:30   D.Muchina    
 11   Lukrecija Vaitkutė      21:5  21:9 [20']    
[14] 13:15   L.Vaitkutė      
 6   Gabrielė Gečaitė    21:14  21:18 [26']      
    [42] 16:10   D.Muchina  
 7   Laura Daunytė        21:8  21:7 [17']  
[15] 13:15   L.Daunytė      
 10   Gintarė Bilvardaitė    21:4  21:12 [20']      
  [28] 14:30   L.Daunytė    
 15         21:8  21:6 [20']    
[16] 13:15   V.Austrevičiutė      
 2   Vaiva Austrevičiutė    ->    V.Žymantaitė   3-a vieta
      [98] 10:50   V.Žymantaitė
       L.Daunytė   21:12  21:6 [16']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Šiukštaitė    
    [43] 16:10   G.Levickytė  
     G.Levickytė   21:18  21:15 [26']   5-a vieta
      [99] 10:50   G.Levickytė
     L.Vaitkutė     21:19  21:17 [27']
    [44] 16:10   V.Austrevičiutė  
     V.Austrevičiutė   21:14  21:14 [24']  
         
         
       V.Šiukštaitė   7-a vieta
      [100] 10:50   V.Šiukštaitė
       L.Vaitkutė   21:12  21:14 [25']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [29] 14:55   G.Janušonytė    
   G.Janušonytė   ->    
    [45] 16:35   G.Janušonytė  
   L.Bagdonaitė     21:10  21:10 [19']  
  [30] 14:55   L.Bagdonaitė    
    ->     9-a vieta
      [101] 11:15   G.Janušonytė
        21:14  21:15 [24']
  [31] 14:55   G.Gečaitė    
   G.Gečaitė   ->    
    [46] 16:35   G.Bilvardaitė  
   G.Bilvardaitė     21:15  21:18 [22']  
  [32] 14:55   G.Bilvardaitė    
    ->    
         
       L.Bagdonaitė   11-a vieta
      [102] 11:15   G.Gečaitė
       G.Gečaitė   21:11  21:15 [17']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [47] 16:35   .  
      ->   13-a vieta
      [103] 11:15   .
        ->
    [48] 16:35   .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [104] 11:15   .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.