Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2008-01-05, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-01-05 2008-01-05 2008-01-05  
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė      
 16   Rugilė Gečaitė      B/Ž      
  [38] 14:45   A.Stapušaitytė    
 9   Ieva Linkutė      21:12  21:4 [19']    
[15] 12:15   I.Linkutė      
 8   Emilija Liočaitė    21:17  17:21  21:11 [32']      
    [62] 17:15   A.Stapušaitytė  
 5   Rasa Šulnienė        21:6  21:11 [25']  
[16] 12:15   R.Šulnienė      
 12   Emilija Untė    21:11  21:9 [17']      
  [39] 14:45   R.Šulnienė    
 13   Agnė Kupliauskaitė      21:18  20:22  23:21 [41']    
[17] 12:40   O.Jaciuk      
 4   Oksana Jaciuk    21:5  21:3 [12']       1-a vieta
       A.Stapušaitytė
 3   Gerda Voitechovskaja          21:7  21:11 [25']
[18] 12:40   G.Voitechovskaja      
 14   Deima Navickienė    21:7  21:8 [18']      
  [40] 14:45   G.Voitechovskaja    
 11   Amanda Meirytė      21:19  21:12 [26']    
[19] 12:40   U.Vasiliauskaitė      
 6   Ugnė Vasiliauskaitė    21:12  21:8 [19']      
    [63] 17:15   K.Dovydaitytė  
 7   Indrė Starevičiutė        21:15  21:14 [23']  
[20] 12:40   I.Starevičiutė      
 10   Giedrė Liorančaitė    21:14  21:9 [19']      
  [41] 15:10   K.Dovydaitytė    
 15   Dominyka Bortnikaitė      21:12  21:10 [21']    
[21] 13:05   K.Dovydaitytė      
 2   Kristina Dovydaitytė    21:1  21:1 [16']    R.Šulnienė   3-a vieta
       G.Voitechovskaja
       G.Voitechovskaja   22:20  22:20 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Linkutė    
    [64] 17:15   O.Jaciuk  
     O.Jaciuk   21:15  21:17 [23']   5-a vieta
       O.Jaciuk
     U.Vasiliauskaitė     21:17  21:11 [21']
    [65] 17:40   U.Vasiliauskaitė  
     I.Starevičiutė   21:14  21:14 [18']  
         
         
       I.Linkutė   7-a vieta
       I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė   21:16  21:19 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   R.Gečaitė      
  [42] 15:10   E.Liočaitė    
   E.Liočaitė     B/Ž    
    [66] 17:40   E.Untė  
   E.Untė     21:16  21:7 [16']  
  [43] 15:10   E.Untė    
   A.Kupliauskaitė   21:16  21:9 [20']     9-a vieta
       E.Untė
   D.Navickienė       21:14  18:21  21:15 [34']
  [44] 15:10   A.Meirytė    
   A.Meirytė   21:11  21:10 [19']    
    [67] 17:40   G.Liorančaitė  
   G.Liorančaitė     21:18  22:20 [23']  
  [45] 15:35   G.Liorančaitė    
   D.Bortnikaitė   21:6  21:3 [18']    
         
       E.Liočaitė   11-a vieta
       E.Liočaitė
       A.Meirytė   21:16  19:21  21:15 [30']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     R.Gečaitė    
    [68] 17:40   A.Kupliauskaitė  
     A.Kupliauskaitė     B/Ž   13-a vieta
       A.Kupliauskaitė
     D.Navickienė       B/Ž
    [69] 18:05   D.Navickienė  
     D.Bortnikaitė   21:6  21:8 [12']  
         
         
       R.Gečaitė   15-a vieta
       D.Bortnikaitė
       D.Bortnikaitė     B/Ž
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.