Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2008-01-05, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Klaudijus Kašinskis 
 Kęstutis Navickas 
  Dėl 1-8 vietos      
 K.Kašinskis, K.Navickas      
 16       ->      
   K.Kašinskis, K.Navickas    
 9   Aleksandr Kovaliov 
 Alan Plavin 
    21:16  21:6 [17']    
 V.Vitkauskas, K.Dauskurtas      
 8   Vaidotas Vitkauskas 
 Kazimieras Dauskurtas 
  21:13  21:10 [14']      
     P.Geležiūnas, R.Stapušaitis  
 5   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
      14:21  22:20  21:18 [36']  
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 12   Tautvydas Liorančas 
 Mindaugas Loveikis 
  21:4  21:10 [21']      
   P.Geležiūnas, R.Stapušaitis    
 13   Lukas Kontrimas 
 Maksimas Koren 
    22:20  15:21  21:8 [34']    
 P.Geležiūnas, R.Stapušaitis      
 4   Paulius Geležiūnas 
 Ramūnas Stapušaitis 
  21:8  21:7 [22']       1-a vieta
       P.Geležiūnas, R.Stapušaitis
 3   Ramūnas Bilius 
 Šarūnas Bilius 
        23:21  19:21  21:17 [48']
 R.Bilius, Š.Bilius      
 14       ->      
   P.Rakauskas, D.Razas    
 11   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
    15:21  21:18  21:18 [36']    
 P.Rakauskas, D.Razas      
 6   Paulius Rakauskas 
 Dovydas Razas 
  21:7  21:9 [20']      
     D.Narvilas, A.Mizgiris  
 7   Rolandas Juknevičius 
 Arnoldas Slušnys 
      21:17  21:16 [27']  
 P.Bartušis, L.Litvinas      
 10   Povilas Bartušis 
 Lukas Litvinas 
  6:21  21:19  21:10 [28']      
   D.Narvilas, A.Mizgiris    
 15         21:10  21:13 [18']    
 D.Narvilas, A.Mizgiris      
 2   Donatas Narvilas 
 Aurimas Mizgiris 
  ->    K.Kašinskis, K.Navickas   3-a vieta
       K.Kašinskis, K.Navickas
       P.Rakauskas, D.Razas   21:14  21:17 [25']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Vitkauskas, K.Dauskurtas    
     V.Vitkauskas, K.Dauskurtas  
     E.Slušnys, S.Šaltmeris   13:21  21:16  22:20 [38']   5-a vieta
       R.Bilius, Š.Bilius
     R.Bilius, Š.Bilius     21:16  21:23  21:10 [28']
     R.Bilius, Š.Bilius  
     P.Bartušis, L.Litvinas   21:10  21:16 [14']  
         
         
       E.Slušnys, S.Šaltmeris   7-a vieta
       E.Slušnys, S.Šaltmeris
       P.Bartušis, L.Litvinas   21:9  21:19 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kovaliov, A.Plavin    
   A.Kovaliov, A.Plavin   ->    
     A.Kovaliov, A.Plavin  
   T.Liorančas, M.Loveikis     21:15  21:16 [23']  
   T.Liorančas, M.Loveikis    
   L.Kontrimas, M.Koren   21:19  21:13 [28']     9-a vieta
       A.Kovaliov, A.Plavin
        21:17  21:14 [26']
   E.Jakubauskas, A.Jockus    
   E.Jakubauskas, A.Jockus   ->    
     R.Juknevičius, A.Slušnys  
   R.Juknevičius, A.Slušnys     25:23  12:21  21:10 [22']  
   R.Juknevičius, A.Slušnys    
    ->    
         
       T.Liorančas, M.Loveikis   11-a vieta
       E.Jakubauskas, A.Jockus
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:16  21:18 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     L.Kontrimas, M.Koren  
     L.Kontrimas, M.Koren   ->   13-a vieta
       L.Kontrimas, M.Koren
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.