Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2008-01-12, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 8, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Emilija Liočaitė ,   Erika Noreikaitė   Dėl 1-4 vietų    
 E.Liočaitė, E.Noreikaitė    
 8   Agnė Prišmantaitė ,   Lina Sprainytė    21:8  21:5    
   E.Liočaitė, E.Noreikaitė  
 5   Justina Dimšaitė ,   Gintautė Railaitė      21:10  21:10  
 A.Liepuonienė, A.Pikčilingienė    
 4   Angelė Liepuonienė ,   Aldona Pikčilingienė    21:18  19:21  21:13    1-a vieta
     E.Liočaitė, E.Noreikaitė
 3   Regina Narijauskaitė ,   Laima Patašienė        21:18  21:12
 R.Grincevičienė, D.Vizgirdienė    
 6   Rasita Grincevičienė ,   Diana Vizgirdienė    21:13  21:15    
   G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė  
 7   Irina Jasiūnienė ,   Inga Bankauskienė      21:10  21:12  
 G.Čekauskaitė, I.Starevičiutė    
 2   Gabija Čekauskaitė ,   Indrė Starevičiutė    21:18  21:4    
     
     A.Liepuonienė, A.Pikčilingienė  3-a vieta
   A.Liepuonienė, A.Pikčilingienė
   R.Grincevičienė, D.Vizgirdienė   21:13  21:13
       
   Dėl 5-8 vietų    
   A.Prišmantaitė, L.Sprainytė    
   J.Dimšaitė, G.Railaitė  
   J.Dimšaitė, G.Railaitė   21:11  11:21  21:19  5-a vieta
     R.Narijauskaitė, L.Patašienė
   R.Narijauskaitė, L.Patašienė     21:15  21:15
   R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
   I.Jasiūnienė, I.Bankauskienė   19:21  21:15  22:20  
       
       
     A.Prišmantaitė, L.Sprainytė  7-a vieta
     I.Jasiūnienė, I.Bankauskienė
     I.Jasiūnienė, I.Bankauskienė   21:15  21:12
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.