Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2008-01-19, Vieta: Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 32       ->        
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk      
 17   Jonas Kneita 
 Ieva Baniulytė 
    21:4  21:8      
 L.Bartusevičius, A.Prišmantaitė        
 16   Lukas Bartusevičius 
 Agnė Prišmantaitė 
  21:12  21:9        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 9   Aidanas Janavičius 
 Indrė Adomaitytė 
      21:18  21:9    
 A.Janavičius, I.Adomaitytė        
 24       ->        
   P.Bartušis, G.Liorančaitė      
 25         21:15  21:8      
 P.Bartušis, G.Liorančaitė        
 8   Povilas Bartušis 
 Giedrė Liorančaitė 
  ->        
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 5   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
        21:18  21:6  
 L.Litvinas, I.Starevičiutė        
 28       ->        
   L.Litvinas, I.Starevičiutė      
 21   Nedas Bičkovas 
 Gintarė Bilvardaitė 
    21:8  21:9      
 T.Liorančas, G.Krivonosovaitė        
 12   Tautvydas Liorančas 
 Goda Krivonosovaitė 
  21:8  21:6        
     K.Dauskurtas, I.Linkutė    
 13   Laurynas Sparnauskis 
 Gintarė Gečaitė 
      19:21  21:15  21:9    
 L.Sparnauskis, G.Gečaitė        
 20   Gytis Bernotas 
 Gabrielė Janušonytė 
  21:5  21:13        
   K.Dauskurtas, I.Linkutė      
 29         21:13  21:10      
 K.Dauskurtas, I.Linkutė        
 4   Kazimieras Dauskurtas 
 Ieva Linkutė 
  ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
          21:15  21:16
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 30       ->        
   E.Slušnys, D.Kairytė      
 19   Petras Bartušis 
 Gabrielė Gečaitė 
    21:7  21:5      
 L.Kontrimas, R.Jocytė        
 14   Lukas Kontrimas 
 Raimonda Jocytė 
  22:20  21:11        
     E.Slušnys, D.Kairytė    
 11   Linas Zavadskis 
 Greta Parnarauskaitė 
      21:7  21:4    
 L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė        
 22       ->        
   L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė      
 27         16:21  21:15  21:18      
 M.Prevelis, G.Čekauskaitė        
 6   Martynas Prevelis 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
       A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė  
 7   Dovydas Razas 
 Lina Sprainytė 
        18:21  21:18  21:10  
 D.Razas, L.Sprainytė        
 26       ->        
   D.Razas, L.Sprainytė      
 23         21:11  21:6      
 E.Jakubauskas, V.Salygina        
 10   Edvinas Jakubauskas 
 Veronika Salygina 
  ->        
     A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė    
 15   Renaldas Šileris 
 Ramunė Ričkutė 
      21:9  21:13    
 R.Šileris, R.Ričkutė        
 18   Lukas Genutis 
 Gita Venckutė 
  21:9  21:14      K.Dauskurtas, I.Linkutė   3-a vieta
   A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė    E.Slušnys, D.Kairytė
 31         21:5  21:8    E.Slušnys, D.Kairytė   21:19  20:22  21:15
 A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė        
 2   Aurimas Mizgiris 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       P.Bartušis, G.Liorančaitė    
       
       L.Litvinas, I.Starevičiutė   ->   5-a vieta
       
       L.Zavadskis, G.Parnarauskaitė     
       
       D.Razas, L.Sprainytė   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     L.Bartusevičius, A.Prišmantaitė      
     L.Bartusevičius, A.Prišmantaitė    
     A.Janavičius, I.Adomaitytė   21:19  21:18    
       
     T.Liorančas, G.Krivonosovaitė     ->  
     T.Liorančas, G.Krivonosovaitė    
     L.Sparnauskis, G.Gečaitė   23:21  21:13     9-a vieta
       
     L.Kontrimas, R.Jocytė       
     M.Prevelis, G.Čekauskaitė    
     M.Prevelis, G.Čekauskaitė   21:16  21:10    
       
     E.Jakubauskas, V.Salygina     ->  
     E.Jakubauskas, V.Salygina    
     R.Šileris, R.Ričkutė   21:13  21:16    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Janavičius, I.Adomaitytė    
       
       L.Sparnauskis, G.Gečaitė   ->   13-a vieta
       
       L.Kontrimas, R.Jocytė     
       
       R.Šileris, R.Ričkutė   ->  
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
   J.Kneita, I.Baniulytė      
   J.Kneita, I.Baniulytė   ->      
     J.Kneita, I.Baniulytė    
      ->    
   .      
    ->      
       
        ->  
   N.Bičkovas, G.Bilvardaitė      
   N.Bičkovas, G.Bilvardaitė   ->      
     G.Bernotas, G.Janušonytė    
   G.Bernotas, G.Janušonytė     21:5  21:9    
   G.Bernotas, G.Janušonytė      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   P.Bartušis, G.Gečaitė      
   P.Bartušis, G.Gečaitė   ->      
     P.Bartušis, G.Gečaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       L.Genutis, G.Venckutė  
        21:14  21:18  
   .      
    ->      
     L.Genutis, G.Venckutė    
   L.Genutis, G.Venckutė     ->    
   L.Genutis, G.Venckutė      
    ->     19-a vieta
       
         P.Bartušis, G.Gečaitė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       N.Bičkovas, G.Bilvardaitė  
       N.Bičkovas, G.Bilvardaitė   ->   21-a vieta
         N.Bičkovas, G.Bilvardaitė
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.