Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2008-02-02, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-19, Moterų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2008-02-03  
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-8 vietos      
 G.Voitechovskaja      
 16       ->      
   G.Voitechovskaja    
 9   Erika Noreikaitė      21:16  21:10 [17']    
 E.Noreikaitė      
 8   Amanda Meirytė    19:21  21:13  21:6 [31']      
     G.Voitechovskaja  
 5   Daina Kairytė        21:14  21:16 [18']  
 D.Kairytė      
 12   Dominyka Bortnikaitė    21:11  21:7 [13']      
   D.Kairytė    
 13         21:7  21:12 [17']    
 G.Čekauskaitė      
 4   Gabija Čekauskaitė    ->       1-a vieta
      [13] 11:00   G.Voitechovskaja
 3   Indrė Starevičiutė          21:12  21:17 [22']
 I.Starevičiutė      
 14       ->      
   I.Starevičiutė    
 11   Agnė Kupliauskaitė      10:21  21:17  21:13 [30']    
 I.Linkutė      
 6   Ieva Linkutė    21:19  21:4 [13']      
     O.Jaciuk  
 7   Emilija Liočaitė        15:21  21:18  21:9 [30']  
 E.Liočaitė      
 10   Emilija Untė    21:13  21:15 [15']      
   O.Jaciuk    
 15         21:6  21:12 [11']    
 O.Jaciuk      
 2   Oksana Jaciuk    ->    D.Kairytė   3-a vieta
      [14] 11:00   D.Kairytė
       I.Starevičiutė   21:15  23:21 [22']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė  
     G.Čekauskaitė   25:23  21:13 [20']   5-a vieta
      [15] 11:00   E.Liočaitė
     I.Linkutė     19:21  21:19  21:17 [35']
     E.Liočaitė  
     E.Liočaitė   21:16  21:19 [18']  
         
         
       G.Čekauskaitė   7-a vieta
      [16] 11:00   I.Linkutė
       I.Linkutė   21:19  23:25  21:14 [36']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Meirytė    
   A.Meirytė   ->    
     A.Meirytė  
   D.Bortnikaitė     21:8  21:8 [12']  
   D.Bortnikaitė    
    ->     9-a vieta
      [17] 11:20   E.Untė
        21:17  22:20 [25']
   A.Kupliauskaitė    
   A.Kupliauskaitė   ->    
     E.Untė  
   E.Untė     21:5  21:7 [12']  
   E.Untė    
    ->    
         
       D.Bortnikaitė   11-a vieta
      [33]  A.Kupliauskaitė
       A.Kupliauskaitė   21:4  21:7 [14']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
      [34]  .
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [35]  .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 103 104 
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2007-10-06 11:00 2007-10-07 14:00
Kaunas
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.