Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas), Data: 2009-01-10, Vieta: Sigulda, Latvija  
Grupė- U-13, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Tautvydas Liorančas  
21
5
21
17
21
6
21
12
21
8
21
11
126/59
67
3
1
2 Edgars Strads  
5
21
17
21
21
17
21
16
21
16
21
16
106/107
-1
2
2
3 Kristaps Kalninš  
6
21
12
21
17
21
16
21
16
21
21
16
14
21
102/142
-40
0
4
4 Mikk Ounmaa  
8
21
11
21
16
21
16
21
21
16
16
21
21
14
109/135
-26
1
3

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Michailas Golubevas  
21
16
21
19
21
11
21
9
21
5
21
11
126/71
55
3
1
2 Martin Reim  
16
21
19
21
21
13
14
21
23
21
20
22
21
7
21
18
155/144
11
2
2
3 Teodors Kerimovs  
11
21
9
21
13
21
21
14
21
23
21
14
10
21
21
18
127/153
-26
1
3
4 Alekss Filipovs  
5
21
11
21
22
20
7
21
18
21
14
21
21
10
18
21
116/156
-40
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Renaldas Šileris  
18
21
23
21
21
16
21
15
21
15
21
13
21
8
146/109
37
3
1
2 Hendrik Neemre  
21
18
21
23
16
21
21
11
21
13
21
7
21
10
142/103
39
2
2
3 Rihards Sorokins  
15
21
15
21
11
21
13
21
21
11
21
8
96/103
-7
1
3
4 Daniels Germanis  
13
21
8
21
7
21
10
21
11
21
8
21
57/126
-69
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mihkel Laanes  
21
7
21
18
21
17
21
14
21
4
21
9
126/69
57
3
1
2 Laurynas Sparnauskis  
7
21
18
21
21
4
21
15
21
9
21
6
109/76
33
2
2
3 Janis-Kristaps Gulbis  
17
21
14
21
4
21
15
21
21
17
21
17
92/118
-26
1
3
4 Artūrs Zaikovskis  
4
21
9
21
9
21
6
21
17
21
17
21
62/126
-64
0
4



 
 1    Tautvydas Liorančas  Dėl 1 vietos  
 T.Liorančas  
 4    Mihkel Laanes   21:16  21:17  1-a vieta
   T.Liorančas
 3    Renaldas Šileris     18:21  21:13  21:10
 M.Golubevas  
 2    Michailas Golubevas   21:7  21:17  
     
   Dėl 3 vietos  
   M.Laanes  3-a vieta
   R.Šileris
   R.Šileris   16:21  21:19  22:20
     



 
 5    Edgars Strads  Dėl 5 vietos  
 E.Strads  
 8    Laurynas Sparnauskis   21:14  21:19  5-a vieta
   H.Neemre
 7    Hendrik Neemre     21:16  21:13
 H.Neemre  
 6    Martin Reim   21:17  17:21  21:17  
     
   Dėl 7 vietos  
   L.Sparnauskis  7-a vieta
   L.Sparnauskis
   M.Reim   21:15  21:15
     



 
 13  Mikk Ounmaa  Dėl 9 vietos  
 M.Ounmaa  
 12  Janis-Kristaps Gulbis   17:21  21:19  21:8  9-a vieta
   M.Ounmaa
 11  Rihards Sorokins     21:12  11:21  21:7
 R.Sorokins  
 10  Teodors Kerimovs   22:20  21:15  
     
   Dėl 11 vietos  
   J.Gulbis  11-a vieta
   T.Kerimovs
   T.Kerimovs   14:21  22:20  21:19
     



 
 9    Kristaps Kalninš  Dėl 13 vietos  
 
 16  Artūrs Zaikovskis   ->  13-a vieta
 
 15  Daniels Germanis     ->
 
 14  Alekss Filipovs   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.