Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas), Data: 2009-01-10, Vieta: Sigulda, Latvija  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Marten Lepasaar  
21
9
21
11
21
11
21
13
21
2
21
1
126/47
79
3
1
2 Ignas Reznikas  
9
21
11
21
21
11
16
21
21
16
21
6
21
6
120/102
18
2
2
3 Janis Freimanis  
11
21
13
21
11
21
21
16
16
21
21
6
21
8
114/114
0
1
3
4 Uvis Kronenbergs  
2
21
1
21
6
21
6
21
6
21
8
21
29/126
-97
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mikk Jarveoja  
21
17
21
16
21
9
21
3
21
2
21
10
126/57
69
3
1
2 Lukas Rimkus  
17
21
16
21
21
12
21
12
21
5
21
5
117/76
41
2
2
3 Oskars Akmens  
9
21
3
21
12
21
12
21
17
21
23
21
23
21
99/147
-48
1
3
4 Roberts Lauris  
2
21
10
21
5
21
5
21
21
17
21
23
21
23
85/147
-62
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Mihkel Talts  
21
12
21
11
23
25
21
8
21
11
21
15
21
5
149/87
62
3
1
2 Lukas Kontrimas  
12
21
11
21
21
18
17
21
15
21
21
5
21
10
118/117
1
1
3
3 Reinis Šefers  
25
23
8
21
11
21
18
21
21
17
21
15
21
11
21
13
146/142
4
2
2
4 Armands Lapsa  
15
21
5
21
5
21
10
21
11
21
13
21
59/126
-67
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Sten Raabis  
1
0
21
8
21
10
21
9
21
7
85/34
51
3
1
2 Tautvydas Raila  
0
1
0
1
0
1
0/3
-3
0
4
3 Peteris Rūsa  
8
21
10
21
1
0
21
15
21
18
61/75
-14
2
2
4 Reinis Krauklis  
9
21
7
21
1
0
15
21
18
21
50/84
-34
1
3



 
 1    Marten Lepasaar  Dėl 1 vietos  
 M.Lepasaar  
 4    Sten Raabis   21:10  21:14  1-a vieta
   M.Lepasaar
 3    Mihkel Talts     21:14  21:19
 M.Talts  
 2    Mikk Jarveoja   21:19  14:21  21:15  
     
   Dėl 3 vietos  
   S.Raabis  3-a vieta
   M.Jarveoja
   M.Jarveoja   21:14  21:18
     



 
 5    Ignas Reznikas  Dėl 5 vietos  
 I.Reznikas  
 12  Peteris Rūsa   21:12  21:15  5-a vieta
   L.Rimkus
 11  Reinis Šefers     21:11  21:13
 L.Rimkus  
 6    Lukas Rimkus   21:13  21:10  
     
   Dėl 7 vietos  
   P.Rūsa  7-a vieta
   R.Šefers
   R.Šefers   21:13  21:14
     



 
 16  Reinis Krauklis  Dėl 9 vietos  
 J.Freimanis  
 9    Janis Freimanis   21:14  21:16  9-a vieta
   J.Freimanis
 10  Oskars Akmens     21:18  12:21  21:18
 L.Kontrimas  
 7    Lukas Kontrimas   19:21  21:17  21:16  
     
   Dėl 11 vietos  
   R.Krauklis  11-a vieta
   O.Akmens
   O.Akmens   30:29  19:21  21:14
     



 
 8    Tautvydas Raila  Dėl 13 vietos  
 
 13  Uvis Kronenbergs   ->  13-a vieta
 
 14  Roberts Lauris     ->
 
 15  Armands Lapsa   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.