Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas), Data: 2009-01-10, Vieta: Sigulda, Latvija  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Rato sistema  
  
Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Kristjan Kaljurand  
21
8
21
13
21
14
21
13
21
8
21
3
126/59
67
3
1
2 Vladimirs Skripko  
8
21
13
21
12
21
12
21
21
10
21
19
87/113
-26
1
3
3 Martynas Prevelis  
14
21
13
21
21
12
21
12
21
9
21
2
111/77
34
2
2
4 Emils Adata  
8
21
3
21
10
21
19
21
9
21
2
21
51/126
-75
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Alan Plavin  
22
24
23
25
21
16
21
5
21
6
21
13
129/89
40
2
2
2 Robert Kasela  
24
22
25
23
21
13
21
18
21
8
21
8
133/92
41
3
1
3 Andis Berzinš  
16
21
5
21
13
21
18
21
21
10
21
10
94/104
-10
1
3
4 Igors Eglitis  
6
21
13
21
8
21
8
21
10
21
10
21
55/126
-71
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Povilas Bartušis  
22
20
20
22
19
21
20
22
21
9
21
9
1
0
124/103
21
2
2
2 Gert Kuusik  
20
22
22
20
21
19
21
8
21
11
1
0
106/80
26
3
1
3 Pauls Gureckis  
22
20
9
21
9
21
8
21
11
21
1
0
60/104
-44
1
3
4 Toms Zarinš  
0
1
0
1
0
1
0/3
-3
0
4

Eil.
nr
  Vardas, Pavardė 
1
2
3
4
Taškų Pergalių Užimta
vieta
1 Ronald Uprus  
14
21
21
12
21
16
21
16
24
22
21
10
21
16
143/113
30
3
1
2 Lukas Litvinas  
21
14
12
21
16
21
17
21
21
11
21
16
21
14
21
8
150/126
24
2
2
3 Arturs Akmens  
16
21
22
24
21
17
11
21
16
21
21
15
22
20
129/139
-10
1
3
4 Ralfs Goba  
10
21
16
21
14
21
8
21
15
21
20
22
83/127
-44
0
4



 
 1    Kristjan Kaljurand  Dėl 1 vietos  
 R.Uprus  
 4    Ronald Uprus   21:19  21:19  1-a vieta
   R.Uprus
 7    Gert Kuusik     22:20  21:17
 R.Kasela  
 6    Robert Kasela   21:12  21:18  
     
   Dėl 3 vietos  
   K.Kaljurand  3-a vieta
   K.Kaljurand
   G.Kuusik   21:12  21:16
     



 
 9    Martynas Prevelis  Dėl 5 vietos  
 L.Litvinas  
 8    Lukas Litvinas   21:16  21:18  5-a vieta
   A.Plavin
 3    Povilas Bartušis     21:17  19:21  21:13
 A.Plavin  
 2    Alan Plavin   15:21  21:18  21:18  
     
   Dėl 7 vietos  
   M.Prevelis  7-a vieta
   P.Bartušis
   P.Bartušis   21:15  21:18
     



 
 5    Vladimirs Skripko  Dėl 9 vietos  
 A.Akmens  
 12  Arturs Akmens   21:14  16:21  21:14  9-a vieta
   A.Akmens
 11  Pauls Gureckis     27:25  14:21  21:19
 A.Berzinš  
 10  Andis Berzinš   21:15  21:13  
     
   Dėl 11 vietos  
   V.Skripko  11-a vieta
   V.Skripko
   P.Gureckis     B/Ž
     



 
 13  Emils Adata  Dėl 13 vietos  
 
 14  Igors Eglitis   ->  13-a vieta
 
 15  Toms Zarinš     ->
 
 16  Ralfs Goba   ->  
     
   Dėl 15 vietos  
   15-a vieta
 
    ->
     

  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.