Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė, Data: 2009-01-24, Vieta: Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės g. 27 a.  
Grupė- Suaug, Vyrų dvejetas, dalyvių- 27, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-24 2009-01-24 2009-01-24 2009-01-25 2009-01-25  
 1   Ramūnas Stapušaitis 
 Edgaras Slušnys 
  Dėl 1-16 vietos        
 R.Stapušaitis, E.Slušnys        
 32       ->        
  [187] 17:50   R.Stapušaitis, E.Slušnys      
 17   Martynas Gaidjurgis 
 Laurynas Raišis 
    21:4      
[172] 17:20   N.Bičkovas, L.Kavaliauskas        
 16   Nedas Bičkovas 
 Lukas Kavaliauskas 
  21:10 [11']        
    [206] 18:40   R.Stapušaitis, E.Slušnys    
 9   Vilmantas Pratusevičius 
 Mindaugas Dagilis 
      21:13  21:8 [20']    
[173] 17:20   V.Pratusevičius, M.Dagilis        
 24   Giedrius Dima 
 Ernestas Dima 
  21:6 [2']        
  [188] 17:50   V.Pratusevičius, M.Dagilis      
 25   Gražvydas Eglinas 
 Simas Viskontas 
    21:11 [10']      
[174] 17:20   L.Kontrimas, I.Reznikas        
 8   Lukas Kontrimas 
 Ignas Reznikas 
  21:10 [13']        
      [327] 13:20   R.Stapušaitis, E.Slušnys  
 5   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
        21:13  21:15 [16']  
 E.Jakubauskas, A.Jockus        
 28       ->        
  [189] 18:00   E.Jakubauskas, A.Jockus      
 21   Algirdas Spurga 
 Modestas Norušis 
    21:19 [10']      
[175] 17:20   L.Bartusevičius, L.Genutis        
 12   Lukas Bartusevičius 
 Lukas Genutis 
  21:3 [15']        
    [207] 18:40   Š.Bilius, G.Miestauskas    
 13   Roman Antipenkov 
 Daumantas Vitkauskas 
      21:18  21:10 [22']    
[176] 17:30   D.Katauskas, D.Orentas        
 20   Dovydas Katauskas 
 Domantas Orentas 
    B/Ž        
  [190] 18:00   Š.Bilius, G.Miestauskas      
 29         21:3 [5']      
 Š.Bilius, G.Miestauskas        
 4   Šarūnas Bilius 
 Giedrius Miestauskas 
  ->         1-a vieta
        [343] 14:20   R.Stapušaitis, E.Slušnys
 3   Povilas Bartušis 
 Alan Plavin 
          15:21  21:13  25:23 [62']
 P.Bartušis, A.Plavin        
 30       ->        
  [191] 18:00   P.Bartušis, A.Plavin      
 19   Evaldas Bradūnas 
 Taurius Petraitis 
    21:14 [20']      
[177] 17:30   D.Ancuta, M.Golubevas        
 14   Dominykas Ancuta 
 Michailas Golubevas 
  21:9 [16']        
    [208] 18:40   P.Bartušis, A.Plavin    
 11   Tautvydas Raila 
 Vaidotas Prevelis 
      21:9  21:15 [18']    
[178] 17:30   T.Raila, V.Prevelis        
 22   Mantas Šatrauskas 
 Tomas Randis 
  21:14 [15']        
  [192] 18:00   T.Liorančas, L.Rimkus      
 27   Gvidas Pielikis 
 Ignas Zdanavičius 
    21:19 [18']      
[179] 17:30   T.Liorančas, L.Rimkus        
 6   Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
  21:3 [11']        
      [328] 13:20   P.Bartušis, A.Plavin  
 7   Mantas Gresevičius 
 Joris Markūnas 
        18:21  21:16  21:19 [33']  
[180] 17:30   M.Gresevičius, J.Markūnas        
 26   Žygimantas Ančerys 
 Robertas Andrijauskas 
    B/Ž        
  [193] 18:10   M.Gresevičius, J.Markūnas      
 23   Džiugas Girulis 
 Rokas Norbutas 
    21:14 [13']      
[181] 17:40   L.Sparnauskis, R.Šileris        
 10   Laurynas Sparnauskis 
 Renaldas Šileris 
  22:20 [14']        
    [209] 18:40   K.Kašinskis, L.Litvinas    
 15   Karolis Narkevičius 
 Tomas Vaškevičius 
      21:15  21:19 [25']    
[182] 17:40   K.Narkevičius, T.Vaškevičius        
 18   Dominykas Juškys 
 Eimantas Zdanavičius 
  21:11 [14']      Š.Bilius, G.Miestauskas   3-a vieta
  [194] 18:10   K.Kašinskis, L.Litvinas   [344] 14:20   K.Kašinskis, L.Litvinas
 31         21:3 [8']    K.Kašinskis, L.Litvinas   21:18  22:20 [27']
 K.Kašinskis, L.Litvinas        
 2   Klaudijus Kašinskis 
 Lukas Litvinas 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       V.Pratusevičius, M.Dagilis    
      [329] 13:20   E.Jakubauskas, A.Jockus  
       E.Jakubauskas, A.Jockus   21:16  18:21  21:18 [37']   5-a vieta
        [345] 14:20   E.Jakubauskas, A.Jockus
       T.Liorančas, L.Rimkus     21:12  18:21  21:16 [27']
      [330] 13:20   M.Gresevičius, J.Markūnas  
       M.Gresevičius, J.Markūnas   21:12  17:21  21:13 [36']  
           
           
         V.Pratusevičius, M.Dagilis   7-a vieta
        [346] 14:20   V.Pratusevičius, M.Dagilis
         T.Liorančas, L.Rimkus   21:18  21:8 [28']
      Dėl 9-16 vietos      
     N.Bičkovas, L.Kavaliauskas      
    [210] 19:00   L.Kontrimas, I.Reznikas    
     L.Kontrimas, I.Reznikas   21:14 [12']    
      [331] 13:40   L.Bartusevičius, L.Genutis  
     L.Bartusevičius, L.Genutis     21:19 [17']  
    [211] 19:00   L.Bartusevičius, L.Genutis    
     D.Katauskas, D.Orentas   21:1 [8']     9-a vieta
        [347] 14:20   T.Raila, V.Prevelis
     D.Ancuta, M.Golubevas       12:21  21:10  22:20 [36']
    [212] 19:00   T.Raila, V.Prevelis    
     T.Raila, V.Prevelis   21:15 [13']    
      [332] 13:40   T.Raila, V.Prevelis  
     L.Sparnauskis, R.Šileris     21:19  
    [213] 19:00   L.Sparnauskis, R.Šileris    
     K.Narkevičius, T.Vaškevičius   21:10 [10']    
           
         L.Kontrimas, I.Reznikas   11-a vieta
        [348] 14:20   L.Kontrimas, I.Reznikas
         L.Sparnauskis, R.Šileris   21:17  21:8 [23']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       N.Bičkovas, L.Kavaliauskas    
      [333] 13:40   N.Bičkovas, L.Kavaliauskas  
       D.Katauskas, D.Orentas   21:4 [25']   13-a vieta
        [349] 14:40   D.Ancuta, M.Golubevas
       D.Ancuta, M.Golubevas     21:17  21:16 [43']
      [334] 13:40   D.Ancuta, M.Golubevas  
       K.Narkevičius, T.Vaškevičius   21:18 [14']  
           
           
         D.Katauskas, D.Orentas   15-a vieta
        [350] 14:40   K.Narkevičius, T.Vaškevičius
    Dėl 17-32 vietos      K.Narkevičius, T.Vaškevičius   21:10  21:17 [49']
         
   M.Gaidjurgis, L.Raišis      
   M.Gaidjurgis, L.Raišis   ->      
    [214] 19:10   M.Gaidjurgis, L.Raišis    
   G.Dima, E.Dima     21:16 [16']    
  [195] 18:10   G.Dima, E.Dima      
   G.Eglinas, S.Viskontas   21:17 [13']      
       M.Gaidjurgis, L.Raišis  
          B/Ž  
   A.Spurga, M.Norušis      
   A.Spurga, M.Norušis   ->      
    [215] 19:10   A.Spurga, M.Norušis    
   R.Antipenkov, D.Vitkauskas       B/Ž    
   R.Antipenkov, D.Vitkauskas      
    ->       17-a vieta
       
          ->
   E.Bradūnas, T.Petraitis      
   E.Bradūnas, T.Petraitis   ->      
    [216] 19:10   M.Šatrauskas, T.Randis    
   M.Šatrauskas, T.Randis     21:10 [9']    
  [196] 18:10   M.Šatrauskas, T.Randis      
   G.Pielikis, I.Zdanavičius   21:3 [11']      
       M.Šatrauskas, T.Randis  
   Ž.Ančerys, R.Andrijauskas       21:9 [42']  
  [197] 18:10   D.Girulis, R.Norbutas      
   D.Girulis, R.Norbutas     B/Ž      
    [217] 19:10   D.Juškys, E.Zdanavičius    
   D.Juškys, E.Zdanavičius     21:3 [14']    
   D.Juškys, E.Zdanavičius      
    ->    A.Spurga, M.Norušis   19-a vieta
         D.Juškys, E.Zdanavičius
         D.Juškys, E.Zdanavičius     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
       G.Dima, E.Dima    
       G.Dima, E.Dima  
       R.Antipenkov, D.Vitkauskas     B/Ž   21-a vieta
       
       E.Bradūnas, T.Petraitis     ->
       E.Bradūnas, T.Petraitis  
       D.Girulis, R.Norbutas     B/Ž  
           
           
         R.Antipenkov, D.Vitkauskas   23-a vieta
         D.Girulis, R.Norbutas
         D.Girulis, R.Norbutas     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     G.Eglinas, S.Viskontas    
     G.Eglinas, S.Viskontas   ->    
       G.Eglinas, S.Viskontas  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     G.Pielikis, I.Zdanavičius    
     G.Pielikis, I.Zdanavičius   ->    
       G.Pielikis, I.Zdanavičius  
     Ž.Ančerys, R.Andrijauskas       B/Ž  
     Ž.Ančerys, R.Andrijauskas    
      ->    
           
          27-a vieta
         Ž.Ančerys, R.Andrijauskas
         Ž.Ančerys, R.Andrijauskas   ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.