Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009, Data: 2009-01-18, Vieta: Kauno "Drobės" sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Vaidotas Prevelis    Dėl 1-16 vietos        
 V.Prevelis        
 32       ->        
   V.Prevelis      
 17   Mantas Papuška      21:14  21:7      
 G.Bakšys        
 16   Gediminas Bakšys    21:8  21:11        
     V.Prevelis    
 9   Rusnė Petraitytė        21:4  21:7    
 R.Petraitytė        
 24       ->        
   I.Gaidė      
 25         21:7  7:21  21:15      
 I.Gaidė        
 8   Ieva Gaidė    ->        
       V.Prevelis  
 5   Tomas Vaškevičius          21:16  21:12  
 T.Vaškevičius        
 28       ->        
   T.Vaškevičius      
 21   Agnė Greičiūtė      21:12  21:9      
 G.Obelieniutė        
 12   Gerda Obelieniutė    21:5  21:7        
     T.Vaškevičius    
 13   Justina Eimutaitytė        21:8  19:21  21:10    
 J.Eimutaitytė        
 20   Rūta Biliūnaitė    20:22  28:26  21:5        
   K.Narkevičius      
 29         21:11  21:15      
 K.Narkevičius        
 4   Karolis Narkevičius    ->         1-a vieta
         V.Prevelis
 3   Justina Dimšaitė            17:21  21:12  21:12
 J.Dimšaitė        
 30       ->        
   J.Dimšaitė      
 19   Karolis Eimutaitis      21:4  21:3      
 L.Kondrackis        
 14   Linas Kondrackis    23:21  21:17        
     E.Bradūnas    
 11   Algirdas Spurga        21:17  21:18    
 A.Spurga        
 22   Neringa Gaižutytė    21:3  21:7        
   E.Bradūnas      
 27         25:23  21:19      
 E.Bradūnas        
 6   Evaldas Bradūnas    ->        
       G.Railaitė  
 7   Taurius Petraitis          21:18  12:21  21:19  
 T.Petraitis        
 26       ->        
   T.Petraitis      
 23         22:20  21:17      
 M.Norušis        
 10   Modestas Norušis    ->        
     G.Railaitė    
 15   Kristina Kalvaitytė        21:14  21:8    
 K.Kalvaitytė        
 18   Greta Laurinaitytė    21:7  21:10      T.Vaškevičius   3-a vieta
   G.Railaitė    E.Bradūnas
 31         21:9  21:10    E.Bradūnas   21:16  21:10
 G.Railaitė        
 2   Gintautė Railaitė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Gaidė    
       K.Narkevičius  
       K.Narkevičius   21:17  21:11   5-a vieta
         J.Dimšaitė
       J.Dimšaitė     21:10  21:12
       J.Dimšaitė  
       T.Petraitis   21:9  21:12  
           
           
         I.Gaidė   7-a vieta
         T.Petraitis
         T.Petraitis   21:13  14:21  21:15
      Dėl 9-16 vietos      
     G.Bakšys      
     G.Bakšys    
     R.Petraitytė   21:12  21:12    
       G.Bakšys  
     G.Obelieniutė     21:15  17:21  21:13  
     J.Eimutaitytė    
     J.Eimutaitytė   21:16  21:9     9-a vieta
         A.Spurga
     L.Kondrackis       21:9  21:7
     A.Spurga    
     A.Spurga   21:6  21:4    
       A.Spurga  
     M.Norušis     21:18  22:20  
     M.Norušis    
     K.Kalvaitytė   21:16  21:12    
           
         J.Eimutaitytė   11-a vieta
         M.Norušis
         M.Norušis   21:11  21:11
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Petraitytė    
       R.Petraitytė  
       G.Obelieniutė   21:11  16:21  21:11   13-a vieta
         K.Kalvaitytė
       L.Kondrackis     14:21  21:14  21:14
       K.Kalvaitytė  
       K.Kalvaitytė   21:7  21:8  
           
           
         G.Obelieniutė   15-a vieta
         G.Obelieniutė
    Dėl 17-32 vietos      L.Kondrackis   21:10  21:11
         
   M.Papuška      
   M.Papuška   ->      
     M.Papuška    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Biliūnaitė  
        21:19  21:19  
   A.Greičiūtė      
   A.Greičiūtė   ->      
     R.Biliūnaitė    
   R.Biliūnaitė     21:6  21:12    
   R.Biliūnaitė      
    ->       17-a vieta
         R.Biliūnaitė
          21:12  21:17
   K.Eimutaitis      
   K.Eimutaitis   ->      
     K.Eimutaitis    
   N.Gaižutytė     21:9  21:8    
   N.Gaižutytė      
    ->      
       G.Laurinaitytė  
        21:19  18:21  21:19  
   .      
    ->      
     G.Laurinaitytė    
   G.Laurinaitytė     ->    
   G.Laurinaitytė      
    ->    M.Papuška   19-a vieta
         M.Papuška
         K.Eimutaitis   24:22  21:18
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       A.Greičiūtė  
       A.Greičiūtė   ->   21-a vieta
         N.Gaižutytė
       N.Gaižutytė     21:6  24:22
       N.Gaižutytė  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
       
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.