Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009, Data: 2009-01-18, Vieta: Kauno "Drobės" sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Regina Narijauskaitė 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Narijauskaitė, L.Patašienė      
 16       ->      
   R.Narijauskaitė, L.Patašienė    
 9   Neringa Gaižutytė 
 Gerda Obelieniutė 
    21:2  21:5    
 J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė      
 8   Justina Eimutaitytė 
 Agnė Greičiūtė 
  10:21  21:17  21:10      
     R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
 5   Rusnė Petraitytė 
 Ieva Gaidė 
      21:9  21:14  
 R.Petraitytė, I.Gaidė      
 12       ->      
   E.Bradūnas, T.Vaškevičius    
 13         21:11  21:8    
 E.Bradūnas, T.Vaškevičius      
 4   Evaldas Bradūnas 
 Tomas Vaškevičius 
  ->       1-a vieta
       V.Prevelis, K.Narkevičius
 3   Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
        17:21  21:18  21:19
 J.Dimšaitė, G.Railaitė      
 14       ->      
   J.Dimšaitė, G.Railaitė    
 11   Mantas Papuška 
 Taurius Petraitis 
    21:14  19:21  22:20    
 M.Norušis, A.Spurga      
 6   Modestas Norušis 
 Algirdas Spurga 
  22:20  21:8      
     V.Prevelis, K.Narkevičius  
 7   Rūta Biliūnaitė 
 Kristina Kalvaitytė 
      21:17  21:15  
 R.Biliūnaitė, K.Kalvaitytė      
 10   Gediminas Bakšys 
 Karolis Eimutaitis 
  17:21  21:19  21:19      
   V.Prevelis, K.Narkevičius    
 15         21:7  21:3    
 V.Prevelis, K.Narkevičius      
 2   Vaidotas Prevelis 
 Karolis Narkevičius 
  ->    E.Bradūnas, T.Vaškevičius   3-a vieta
       J.Dimšaitė, G.Railaitė
       J.Dimšaitė, G.Railaitė   16:21  21:17  22:20
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė    
     R.Petraitytė, I.Gaidė  
     R.Petraitytė, I.Gaidė   21:11  21:17   5-a vieta
       M.Norušis, A.Spurga
     M.Norušis, A.Spurga     22:20  21:17
     M.Norušis, A.Spurga  
     R.Biliūnaitė, K.Kalvaitytė   21:15  16:21  21:16  
         
         
       J.Eimutaitytė, A.Greičiūtė   7-a vieta
       R.Biliūnaitė, K.Kalvaitytė
       R.Biliūnaitė, K.Kalvaitytė   22:20  22:20
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   N.Gaižutytė, G.Obelieniutė    
   N.Gaižutytė, G.Obelieniutė   ->    
     N.Gaižutytė, G.Obelieniutė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       M.Papuška, T.Petraitis
        21:4  14:21  21:19
   M.Papuška, T.Petraitis    
   M.Papuška, T.Petraitis   ->    
     M.Papuška, T.Petraitis  
   G.Bakšys, K.Eimutaitis     17:21  22:20  22:20  
   G.Bakšys, K.Eimutaitis    
    ->    
         
        11-a vieta
       G.Bakšys, K.Eimutaitis
       G.Bakšys, K.Eimutaitis   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.