Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2009-01-31, Vieta: Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-01-31 2009-01-31 2009-01-31 2009-02-01  
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-8 vietos      
 A.Stapušaitytė      
 16       ->      
  [21] 13:05   A.Stapušaitytė    
 9   Agnė Kupliauskaitė      21:3  21:7 [17']    
[7] 11:25   A.Meirytė      
 8   Amanda Meirytė    21:7  21:9 [20']      
    [37] 14:45   A.Stapušaitytė  
 5   Rasa Šulnienė        21:7  21:16 [24']  
[8] 11:25   R.Šulnienė      
 12   Gintarė Katauskytė    21:14  21:8 [19']      
  [22] 13:05   O.Jaciuk    
 13   Ernesta Pakulnytė      21:14  10:21  21:17 [42']    
[9] 11:50   O.Jaciuk      
 4   Oksana Jaciuk    21:7  21:5 [13']       1-a vieta
      [107] 12:05   A.Stapušaitytė
 3   Gerda Voitechovskaja          21:10  24:22 [37']
[10] 11:50   G.Voitechovskaja      
 14   Aistė Pavasarytė    21:9  21:11 [19']      
  [23] 13:05   I.Linkutė    
 11   Ramunė Ričkutė      21:14  16:21  21:15 [40']    
[11] 11:50   I.Linkutė      
 6   Ieva Linkutė    21:4  21:5 [17']      
    [38] 14:45   K.Dovydaitytė  
 7   Indrė Starevičiutė        21:10  21:12 [20']  
[12] 11:50   I.Starevičiutė      
 10   Viktorija Novik    21:9  21:9 [17']      
  [24] 13:05   K.Dovydaitytė    
 15         21:18  21:9 [18']    
 K.Dovydaitytė      
 2   Kristina Dovydaitytė    ->    O.Jaciuk   3-a vieta
      [108] 12:05   O.Jaciuk
       I.Linkutė   21:12  21:11 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Meirytė    
    [39] 14:45   R.Šulnienė  
     R.Šulnienė   21:10  21:8 [21']   5-a vieta
      [109] 12:05   G.Voitechovskaja
     G.Voitechovskaja     21:12  19:21  21:17 [45']
    [40] 14:45   G.Voitechovskaja  
     I.Starevičiutė   21:16  21:9 [23']  
         
         
       A.Meirytė   7-a vieta
      [110] 12:05   I.Starevičiutė
       I.Starevičiutė   21:13  21:10 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Kupliauskaitė    
   A.Kupliauskaitė   ->    
    [41] 15:10   G.Katauskytė  
   G.Katauskytė     16:21  21:17  21:15 [33']  
  [25] 13:30   G.Katauskytė    
   E.Pakulnytė   21:15  23:21 [16']     9-a vieta
      [106] 11:40   G.Katauskytė
   A.Pavasarytė       21:8  15:21  21:19 [30']
  [26] 13:30   A.Pavasarytė    
   R.Ričkutė   21:15  23:21 [22']    
    [42] 15:10   V.Novik  
   V.Novik     21:18  21:12 [24']  
   V.Novik    
    ->    
         
       A.Kupliauskaitė   11-a vieta
      [105] 11:40   A.Pavasarytė
       A.Pavasarytė   22:20  21:16 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     E.Pakulnytė  
     E.Pakulnytė   ->   13-a vieta
      [104] 11:40   E.Pakulnytė
     R.Ričkutė     21:18  21:23  21:15 [33']
     R.Ričkutė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.