Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės), Data: 2009-02-07, Vieta: Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"  
Grupė- U-19 D, Moterų vienetas, dalyvių- 42, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07 2009-02-07  
 1   Goda Krivonosovaitė    Dėl 1-32 vietos          
 G.Krivonosovaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
  [27] 10:40   G.Krivonosovaitė        
 33   Neringa Gaižutytė      21:8        
[1] 10:00   G.Urbonaitė          
 32   Greta Urbonaitė    24:22 [17']     Dėl 1-8 vietos      
    [59] 11:30   G.Krivonosovaitė      
 17   Vakarė Šiukštaitė        21:11 [11']      
 V.Šiukštaitė          
 48       ->          
  [28] 10:40   G.Narvilaitė        
 49         21:8 [10']        
 G.Narvilaitė          
 16   Gabija Narvilaitė    ->       Dėl 1-4 vietos    
      [93] 12:30   G.Krivonosovaitė    
 9   Laura Daunytė          21:8 [10']    
 L.Daunytė          
 56       ->          
  [29] 10:40   E.Balskutė        
 41   Erika Balskutė      21:14 [8']        
[2] 10:00   E.Balskutė          
 24   Lilija Genutytė    21:14 [17']          
    [60] 11:30   D.Dragūnaitė      
 25   Greta Palubinskytė        21:11 [10']      
[3] 10:00   G.Palubinskytė          
 40   Justė Krančiukaitė    21:13 [15']          
  [30] 10:40   D.Dragūnaitė        
 57         21:9 [9']        
 D.Dragūnaitė          
 8   Dominyka Dragūnaitė    ->         Dėl 1-2 vietos  
        [127] 13:45   I.Gaidė  
 5   Rusnė Petraitytė            21:17 [11']  
 R.Petraitytė          
 60       ->          
  [31] 10:50   R.Petraitytė        
 37   Milda Krančiukaitė      21:4 [8']        
[4] 10:00   E.Gusarovaitė          
 28   Edvina Gusarovaitė    21:14 [14']          
    [61] 11:40   R.Petraitytė      
 21   Monika Augustaitytė        21:17 [12']      
 M.Augustaitytė          
 44       ->          
  [32] 10:50   K.Žalandauskaitė        
 53         21:19 [13']        
 K.Žalandauskaitė          
 12   Kristina Žalandauskaitė    ->          
      [94] 12:30   I.Gaidė    
 13   Emilija Rentauskaitė          21:19 [14']    
 E.Rentauskaitė          
 52       ->          
  [33] 10:50   G.Obelieniutė        
 45         21:11 [9']        
 G.Obelieniutė          
 20   Gerda Obelieniutė    ->          
    [62] 11:40   I.Gaidė      
 29   Deimantė Ubytė        21:17 [12']      
[5] 10:00   D.Ubytė          
 36   Gintarė Povilaitytė    21:19 [17']          
  [34] 10:50   I.Gaidė        
 61         21:9 [11']        
 I.Gaidė          
 4   Ieva Gaidė    ->           1-a vieta
          [179] 15:45   I.Gaidė
 3   Gabrielė Janušonytė              21:7 [11']
 G.Janušonytė          
 62       ->          
  [35] 10:50   G.Janušonytė        
 35   Gintarė Vaitkutė      21:7 [10']        
[6] 10:00   G.Vaitkutė          
 30   Samanta Drungilaitė    21:7 [17']          
    [63] 11:40   G.Janušonytė      
 19   Greta Juozonytė        21:10 [8']      
 G.Juozonytė          
 46       ->          
  [36] 10:50   M.Ruzgailaitė        
 51         21:3 [9']        
 M.Ruzgailaitė          
 14   Monika Ruzgailaitė    ->          
      [95] 12:30   G.Janušonytė    
 11   Karolina Šadbaraitė          21:18 [14']    
 K.Šadbaraitė          
 54       ->          
  [37] 11:00   B.Ravinkaitė        
 43         21:3 [10']        
 B.Ravinkaitė          
 22   Brigita Ravinkaitė    ->          
    [64] 11:40   B.Ravinkaitė      
 27   Aušra Vaičiulytė        21:11 [11']      
[7] 10:10   A.Vaičiulytė          
 38   Eivina Radzevičiūtė    21:9 [1']          
  [38] 11:00   L.Bagdonaitė        
 59         21:14 [8']        
 L.Bagdonaitė          
 6   Loreta Bagdonaitė    ->          
        [128] 13:45   E.Letinauskaitė  
 7   Monika Juškytė            21:19 [14']  
 M.Juškytė          
 58       ->          
  [39] 11:00   M.Juškytė        
 39   Simona Narbutaitė      21:11 [13']        
[8] 10:10   T.Kisieliūtė          
 26   Toma Kisieliūtė    21:14 [6']          
    [65] 11:40   E.Letinauskaitė      
 23   Saulina Norgailaitė        21:12 [10']      
[9] 10:10   K.Talmontaitė          
 42   Karolina Talmontaitė      B/Ž          
  [40] 11:00   E.Letinauskaitė        
 55         21:4 [7']        
 E.Letinauskaitė          
 10   Emilija Letinauskaitė    ->          
      [96] 12:30   E.Letinauskaitė    
 15   Ugnė Bernotaitė          21:16 [12']    
 U.Bernotaitė          
 50       ->        G.Krivonosovaitė   3-a vieta
  [41] 11:00   R.Aleksevičiūtė     [180] 16:00   G.Krivonosovaitė
 47         21:6 [10']      G.Janušonytė   21:11 [15']
 R.Aleksevičiūtė          
 18   Rebeka Aleksevičiūtė    ->          
    [66] 11:40   R.Aleksevičiūtė      
 31   Valdonė Besanaitė        21:11 [11']      
[10] 10:10   D.Adomaitytė          
 34   Deimantė Adomaitytė    21:10 [13']          
  [42] 11:00   G.Bilvardaitė        
 63         21:13 [10']        
 G.Bilvardaitė          
 2   Gintarė Bilvardaitė    ->       Dėl 5-8 vietos    
         D.Dragūnaitė    
        [129] 13:45   R.Petraitytė  
         R.Petraitytė   21:10 [11']   5-a vieta
          [185] 16:00   R.Petraitytė
         B.Ravinkaitė     21:11 [11']
        [130] 13:45   R.Aleksevičiūtė  
         R.Aleksevičiūtė   21:15 [8']  
             
             
           D.Dragūnaitė   7-a vieta
          [186] 16:15   B.Ravinkaitė
           B.Ravinkaitė   21:13 [14']
        Dėl 9-16 vietos      
       G.Narvilaitė      
      [97] 12:40   G.Narvilaitė    
       E.Balskutė   21:17 [14']    
        [131] 14:00   G.Obelieniutė  
       K.Žalandauskaitė     21:18 [10']  
      [98] 12:40   G.Obelieniutė    
       G.Obelieniutė   21:14 [11']     9-a vieta
          [191] 16:15   G.Obelieniutė
       M.Ruzgailaitė       21:7
      [99] 12:40   L.Bagdonaitė    
       L.Bagdonaitė   21:15 [4']    
        [132] 14:00   L.Bagdonaitė  
       M.Juškytė     21:19 [15']  
      [100] 12:40   G.Bilvardaitė    
       G.Bilvardaitė   21:18 [11']    
             
           G.Narvilaitė   11-a vieta
          [192] 16:30   G.Bilvardaitė
           G.Bilvardaitė   21:17 [13']
             
          Dėl 13-16 vietos    
         E.Balskutė    
        [133] 14:00   K.Žalandauskaitė  
         K.Žalandauskaitė   21:9 [12']   13-a vieta
          [197] 16:30   M.Ruzgailaitė
         M.Ruzgailaitė     21:6 [10']
        [134] 14:00   M.Ruzgailaitė  
         M.Juškytė   21:14 [9']  
             
             
           E.Balskutė   15-a vieta
          [198] 16:45   M.Juškytė
      Dėl 17-32 vietos      M.Juškytė   21:14
     G.Urbonaitė        
    [67] 11:50   G.Urbonaitė      
     V.Šiukštaitė   21:14 [15']      
      [101] 12:40   G.Urbonaitė    
     L.Daunytė     21:17 [12']    
    [68] 11:50   G.Palubinskytė      
     G.Palubinskytė   21:15 [9']      
        [135] 14:00   G.Urbonaitė  
     E.Gusarovaitė       21:19 [14']  
    [69] 11:50   M.Augustaitytė      
     M.Augustaitytė   21:16 [13']      
      [102] 12:40   E.Rentauskaitė    
     E.Rentauskaitė     21:14 [13']    
    [70] 11:50   E.Rentauskaitė      
     D.Ubytė   21:12 [8']       17-a vieta
          [203] 16:45   T.Kisieliūtė
     G.Vaitkutė         21:14 [12']
    [71] 11:50   G.Vaitkutė      
     G.Juozonytė   21:4 [7']      
      [103] 12:50   A.Vaičiulytė    
     K.Šadbaraitė     21:10 [10']    
    [72] 11:50   A.Vaičiulytė      
     A.Vaičiulytė   21:16 [13']      
        [136] 14:00   T.Kisieliūtė  
     T.Kisieliūtė       21:16 [12']  
    [73] 12:00   T.Kisieliūtė      
     K.Talmontaitė   21:7 [9']      
      [104] 12:50   T.Kisieliūtė    
     U.Bernotaitė     21:15 [13']    
    [74] 12:00   D.Adomaitytė      
     D.Adomaitytė   21:8 [11']    E.Rentauskaitė   19-a vieta
         
           A.Vaičiulytė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         G.Palubinskytė    
         
         M.Augustaitytė   ->   21-a vieta
         
         G.Vaitkutė     ->
         
         D.Adomaitytė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       V.Šiukštaitė      
      [105] 12:50   L.Daunytė    
       L.Daunytė   21:12 [9']    
         
       E.Gusarovaitė     ->  
      [106] 12:50   E.Gusarovaitė    
       D.Ubytė   21:12 [11']     25-a vieta
         
       G.Juozonytė       ->
      [107] 12:50   K.Šadbaraitė    
       K.Šadbaraitė   21:5 [8']    
         
       K.Talmontaitė     ->  
      [108] 12:50   K.Talmontaitė    
       U.Bernotaitė   21:19 [15']    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
         V.Šiukštaitė    
         
         D.Ubytė   ->   29-a vieta
         
         G.Juozonytė     ->
         
         U.Bernotaitė   ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   N.Gaižutytė        
   N.Gaižutytė   ->        
     N.Gaižutytė      
      ->      
   .        
    ->        
      [109] 13:00   N.Gaižutytė    
        21:19 [15']    
   L.Genutytė        
   L.Genutytė   ->        
    [75] 12:00   L.Genutytė      
   J.Krančiukaitė     21:11 [9']      
   J.Krančiukaitė        
    ->        
        [137] 14:15   N.Gaižutytė  
          21:12 [11']  
   M.Krančiukaitė        
   M.Krančiukaitė   ->        
     M.Krančiukaitė      
      ->      
   .        
    ->        
      [110] 13:00   M.Krančiukaitė    
        21:17 [12']    
   .        
    ->        
     G.Povilaitytė      
   G.Povilaitytė     ->      
   G.Povilaitytė        
    ->         33-a vieta
          [204] 17:00   N.Gaižutytė
            21:15
   S.Drungilaitė        
   S.Drungilaitė   ->        
     S.Drungilaitė      
      ->      
   .        
    ->        
      [111] 13:00   S.Drungilaitė    
        21:17 [13']    
   .        
    ->        
     E.Radzevičiūtė      
   E.Radzevičiūtė     ->      
   E.Radzevičiūtė        
    ->        
        [138] 14:15   S.Narbutaitė  
          21:16 [12']  
   S.Narbutaitė        
   S.Narbutaitė   ->        
    [76] 12:00   S.Narbutaitė      
   S.Norgailaitė       B/Ž      
   S.Norgailaitė        
    ->        
      [112] 13:00   S.Narbutaitė    
        21:14 [10']    
   .        
    ->      M.Krančiukaitė   35-a vieta
     V.Besanaitė   [209] 17:00   S.Drungilaitė
   V.Besanaitė     ->    S.Drungilaitė   21:18 [14']
   V.Besanaitė        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
         L.Genutytė    
        [139] 14:15   L.Genutytė  
         G.Povilaitytė   21:10 [12']   37-a vieta
         
         E.Radzevičiūtė     ->
        [140] 14:15   V.Besanaitė  
         V.Besanaitė   21:16 [12']  
             
           G.Povilaitytė   39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos    E.Radzevičiūtė   ->
           
       J.Krančiukaitė    
       J.Krančiukaitė   ->    
         J.Krančiukaitė  
          ->  
       .    
        ->     41-a vieta
           J.Krančiukaitė
              B/Ž
       .    
        ->    
         S.Norgailaitė  
       S.Norgailaitė     ->  
       S.Norgailaitė    
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.