Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti, Data: 2009-02-16, Vieta: Kretinga  
Grupė- U-19 E, Moterų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2009-02-16 2009-02-16 2009-02-16 2009-02-16  
 1   Emilija Letinauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 E.Letinauskaitė      
 16       ->      
  [13] 11:00   E.Letinauskaitė    
 9   Ugnė Trakimaitė      21:10  21:12 [15']    
[1] 10:00   V.Besanaitė      
 8   Valdonė Besanaitė    21:18 [8']      
    [26] 12:00   E.Letinauskaitė  
 5   Emilija Rentauskaitė        21:19  21:18 [20']  
[2] 10:00   E.Rentauskaitė      
 12   Simona Endriužytė    21:11 [6']      
  [14] 11:00   G.Narvilaitė    
 13   Gintarė Beniušytė      21:16  21:7 [17']    
[3] 10:00   G.Narvilaitė      
 4   Gabija Narvilaitė    21:4 [4']       1-a vieta
      [40] 13:00   R.Aleksevičiūtė
 3   Monika Ruzgailaitė          22:20  21:7 [19']
[4] 10:00   M.Ruzgailaitė      
 14   Joana Milašiūtė    21:4 [4']      
  [15] 11:00   M.Ruzgailaitė    
 11   Aušrinė Kaulickytė      21:6  21:5 [14']    
[5] 10:20   U.Graužinytė      
 6   Ugnė Graužinytė    26:24 [11']      
    [27] 12:00   R.Aleksevičiūtė  
 7   Deimantė Sandaraitė        21:11  21:8 [17']  
[6] 10:20   D.Sandaraitė      
 10   Monika Jockutė    21:15 [12']      
  [16] 11:00   R.Aleksevičiūtė    
 15   Giedrė Budrevičiūtė      21:5  21:6 [19']    
[7] 10:20   R.Aleksevičiūtė      
 2   Rebeka Aleksevičiūtė    21:1 [8']    G.Narvilaitė   3-a vieta
      [41] 13:20   G.Narvilaitė
       M.Ruzgailaitė   7:21  21:14  21:16 [28']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Besanaitė    
    [28] 12:00   E.Rentauskaitė  
     E.Rentauskaitė   21:10  19:21  21:14 [29']   5-a vieta
      [42] 13:20   E.Rentauskaitė
     U.Graužinytė     21:12  21:6 [16']
    [29] 12:20   U.Graužinytė  
     D.Sandaraitė   21:16  21:18 [18']  
         
         
       V.Besanaitė   7-a vieta
      [43] 13:20   V.Besanaitė
       D.Sandaraitė   21:5  21:3 [15']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   U.Trakimaitė    
   U.Trakimaitė   ->    
    [30] 12:20   S.Endriužytė  
   S.Endriužytė     21:10  21:16 [20']  
  [17] 11:20   S.Endriužytė    
   G.Beniušytė   21:3  21:3 [16']     9-a vieta
      [44] 13:20   S.Endriužytė
   J.Milašiūtė       21:18  20:22  24:22 [36']
  [18] 11:20   J.Milašiūtė    
   A.Kaulickytė   21:17  21:15 [21']    
    [31] 12:20   J.Milašiūtė  
   M.Jockutė     21:8  21:13 [19']  
  [19] 11:20   G.Budrevičiūtė    
   G.Budrevičiūtė   25:23  20:22  21:14 [37']    
         
       U.Trakimaitė   11-a vieta
      [45] 13:40   U.Trakimaitė
       G.Budrevičiūtė   21:11  21:9 [19']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Beniušytė  
     G.Beniušytė   ->   13-a vieta
      [46] 13:40   A.Kaulickytė
     A.Kaulickytė     21:11  21:16 [24']
    [32] 12:20   A.Kaulickytė  
     M.Jockutė   21:16  13:21  21:18 [31']  
         
         
        15-a vieta
       M.Jockutė
       M.Jockutė   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.