Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas), Data: 2009-03-01, Vieta: Kauno "Drobės" sporto salė  
Grupė- Mėgėjai B, Vienetas, dalyvių- 37, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Justina Dimšaitė    Dėl 1-32 vietos          
 J.Dimšaitė          
 64       ->   Dėl 1-16 vietos        
   J.Dimšaitė        
 33   Mantas Dudoravičius      21:5        
 M.Dudoravičius          
 32   Dovydas Bankauskas    21:11     Dėl 1-8 vietos      
     J.Dimšaitė      
 17   Neringa Žvirblytė        21:10      
 N.Žvirblytė          
 48       ->          
   N.Žvirblytė        
 49         21:12        
 J.Eimutaitytė          
 16   Justina Eimutaitytė    ->       Dėl 1-4 vietos    
       J.Dimšaitė    
 9   Tomas Randis          16:21  21:7  21:18    
 T.Randis          
 56       ->          
   T.Randis        
 41         21:15        
 V.Maštaitis          
 24   Virgilijus Maštaitis    ->          
     E.Bradūnas      
 25   Karolis Eimutaitis        21:11      
 K.Eimutaitis          
 40       ->          
   E.Bradūnas        
 57         21:7        
 E.Bradūnas          
 8   Evaldas Bradūnas    ->         Dėl 1-2 vietos  
         T.Vaškevičius  
 5   Karolis Narkevičius            21:18  
 K.Narkevičius          
 60       ->          
   K.Narkevičius        
 37   Domas Urniežius      21:7        
 D.Urniežius          
 28   Rytis Vizgirda    21:19          
     K.Narkevičius      
 21   Aurimas Kurapka        21:18      
 A.Kurapka          
 44       ->          
   A.Spurga        
 53         21:17        
 A.Spurga          
 12   Algirdas Spurga    ->          
       T.Vaškevičius    
 13   Mantas Šatrauskas          21:12  21:12    
 M.Šatrauskas          
 52       ->          
   M.Šatrauskas        
 45         21:11        
 U.Vaitkevičiūtė          
 20   Ugnė Vaitkevičiūtė    ->          
     T.Vaškevičius      
 29   Mantas Papuška        21:7      
 S.Grincevičius          
 36   Stanislovas Grincevičius    21:4          
   T.Vaškevičius        
 61         21:16        
 T.Vaškevičius          
 4   Tomas Vaškevičius    ->           1-a vieta
           T.Vaškevičius
 3   Donatas Rumšys              21:6  21:15
 D.Rumšys          
 62       ->          
   L.Liepuonius        
 35   Laurynas Liepuonius      21:15        
 L.Liepuonius          
 30   Karolis Labanauskas    21:9          
     L.Liepuonius      
 19   Aušra Vaičiulytė        21:16      
 A.Vaičiulytė          
 46       ->          
   A.Vaičiulytė        
 51           B/Ž        
 G.Obelieniutė          
 14   Gerda Obelieniutė    ->          
       A.Vizgirda    
 11   Vaida Špelverytė          21:13    
 V.Špelverytė          
 54       ->          
   D.Randytė        
 43           B/Ž        
 D.Randytė          
 22   Dovilė Randytė    ->          
     A.Vizgirda      
 27   Aidas Vizgirda        21:10      
 A.Vizgirda          
 38       ->          
   A.Vizgirda        
 59         21:15        
 I.Gaidė          
 6   Ieva Gaidė    ->          
         M.Norušis  
 7   Rusnė Petraitytė            21:14  
 R.Petraitytė          
 58       ->          
   R.Petraitytė        
 39         21:4        
 M.Pikčilingis          
 26   Martynas Pikčilingis    ->          
     T.Petraitis      
 23   Agnė Greičiūtė        21:16      
 A.Greičiūtė          
 42       ->          
   T.Petraitis        
 55         21:14        
 T.Petraitis          
 10   Taurius Petraitis    ->          
       M.Norušis    
 15   Modestas Norušis          21:15    
 M.Norušis          
 50       ->        J.Dimšaitė   3-a vieta
   M.Norušis      J.Dimšaitė
 47         21:10      A.Vizgirda   21:3
 T.Kisieliūtė          
 18   Toma Kisieliūtė    ->          
     M.Norušis      
 31   Kristina Kalvaitytė        21:4      
 K.Kalvaitytė          
 34   Matas Kavaliauskas    21:14          
   K.Kalvaitytė        
 63         21:17        
 D.Bankauskas          
 2   Donatas Bankauskas    ->       Dėl 5-8 vietos    
         E.Bradūnas    
         
         K.Narkevičius   ->   5-a vieta
         
         L.Liepuonius     ->
         
         T.Petraitis   ->  
             
             
            7-a vieta
         
            ->
        Dėl 9-16 vietos      
       N.Žvirblytė      
       T.Randis    
       T.Randis   21:16    
         T.Randis  
       A.Spurga     21:16  
       A.Spurga    
       M.Šatrauskas   21:12     9-a vieta
           T.Randis
       A.Vaičiulytė       21:17
       D.Randytė    
       D.Randytė   21:15    
         K.Kalvaitytė  
       R.Petraitytė     21:7  
       K.Kalvaitytė    
       K.Kalvaitytė   21:16    
             
           A.Spurga   11-a vieta
         
           D.Randytė   ->
             
          Dėl 13-16 vietos    
         N.Žvirblytė    
         
         M.Šatrauskas   ->   13-a vieta
         
         A.Vaičiulytė     ->
         
         R.Petraitytė   ->  
             
             
            15-a vieta
         
      Dėl 17-32 vietos       ->
     M.Dudoravičius        
     M.Dudoravičius      
     J.Eimutaitytė   21:18      
       K.Eimutaitis    
     V.Maštaitis     22:20    
     K.Eimutaitis      
     K.Eimutaitis   27:25      
         S.Grincevičius  
     D.Urniežius       21:12  
     A.Kurapka      
     A.Kurapka   21:16      
       S.Grincevičius    
     U.Vaitkevičiūtė     21:8    
     S.Grincevičius      
     S.Grincevičius   21:10       17-a vieta
           S.Grincevičius
     D.Rumšys         21:10
     D.Rumšys      
     G.Obelieniutė     B/Ž      
       D.Rumšys    
     V.Špelverytė     21:17    
     I.Gaidė      
     I.Gaidė     B/Ž      
         D.Rumšys  
     M.Pikčilingis       21:15  
     A.Greičiūtė      
     A.Greičiūtė     B/Ž      
       T.Kisieliūtė    
     T.Kisieliūtė     21:12    
     T.Kisieliūtė      
     D.Bankauskas   21:18    K.Eimutaitis   19-a vieta
         
           T.Kisieliūtė   ->
             
          Dėl 21-24 vietos    
         M.Dudoravičius    
         
         A.Kurapka   ->   21-a vieta
         
         I.Gaidė     ->
         
         A.Greičiūtė   ->  
             
             
            23-a vieta
         
            ->
        Dėl 25-32 vietos      
       J.Eimutaitytė      
         
       V.Maštaitis   ->    
         
       D.Urniežius     ->  
         
       U.Vaitkevičiūtė   ->     25-a vieta
         
       G.Obelieniutė       ->
         
       V.Špelverytė   ->    
         
       M.Pikčilingis     ->  
         
       D.Bankauskas   ->    
             
            27-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 29-32 vietos    
           
         
          ->   29-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            31-a vieta
         
    Dėl 33-64 vietos         ->
           
   D.Bankauskas        
   D.Bankauskas   ->        
     D.Bankauskas      
      ->      
   .        
    ->        
       D.Bankauskas    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         M.Papuška  
            B/Ž  
   R.Vizgirda        
   R.Vizgirda   ->        
     R.Vizgirda      
      ->      
   .        
    ->        
       M.Papuška    
          B/Ž    
   .        
    ->        
     M.Papuška      
   M.Papuška     ->      
   M.Papuška        
    ->         33-a vieta
           M.Papuška
            21:13
   K.Labanauskas        
   K.Labanauskas   ->        
     K.Labanauskas      
      ->      
   .        
    ->        
       K.Labanauskas    
        ->    
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
         M.Kavaliauskas  
          21:10  
   .        
    ->        
     .      
      ->      
   .        
    ->        
       M.Kavaliauskas    
        ->    
   .        
    ->      D.Bankauskas   35-a vieta
     M.Kavaliauskas    K.Labanauskas
   M.Kavaliauskas     ->    K.Labanauskas     B/Ž
   M.Kavaliauskas        
    ->     Dėl 37-40 vietos    
           
         R.Vizgirda  
         R.Vizgirda   ->   37-a vieta
           R.Vizgirda
            ->
         .  
          ->  
             
            39-a vieta
         
        Dėl 41-48 vietos     ->
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     41-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            43-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 45-48 vietos    
           
         
          ->   45-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            47-a vieta
         
            ->
      Dėl 49-64 vietos        
           
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->       49-a vieta
         
            ->
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->      
         
          ->  
         
      ->      
         
        ->    
         
      ->     51-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 53-56 vietos    
           
         
          ->   53-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            55-a vieta
         
            ->
        Dėl 57-64 vietos      
           
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->     57-a vieta
         
            ->
         
        ->    
         
          ->  
         
        ->    
             
            59-a vieta
         
            ->
             
          Dėl 61-64 vietos    
           
         
          ->   61-a vieta
         
            ->
         
          ->  
             
             
            63-a vieta
         
            ->
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.