Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-01-07, Vieta: Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drobės g. 62, Kaunas  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 15, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gediminas Gresevičius    Dėl 1-8 vietos      
 G.Gresevičius      
 16       ->      
   G.Gresevičius    
 9   Mindaugas Loveikis      15:12  10:15  15:1    
 I.Urazov      
 8   Igor Urazov    17:15  15:3      
     G.Gresevičius  
 5   Kęstas Supronas        15:12  15:10  
 V.Paulauskas      
 12   Valdas Paulauskas    15:4  15:4      
   V.Pratusevičius    
 13   Gintaras Zubrys      15:7  15:9    
 V.Pratusevičius      
 4   Vilmantas Pratusevičius    15:8  15:7       1-a vieta
       G.Gresevičius
 3   Mantas Gresevičius          15:12  12:15  15:12
 M.Gresevičius      
 14   Aidas Paulauskas    15:0  15:5      
   M.Gresevičius    
 11   Arūnas Smalskis      15:6  15:3    
 A.Smalskis      
 6   Vilmantas Liorančas    10:15  15:4  15:8      
     M.Gresevičius  
 7   Laimonas Vaškevičius        15:6  15:9  
 L.Litvinas      
 10   Lukas Litvinas    15:12  15:2      
   J.Šileris    
 15   Gediminas Matekonis      3:15  15:3  15:6    
 J.Šileris      
 2   Jonas Šileris    15:4  15:6    V.Pratusevičius   3-a vieta
       J.Šileris
       J.Šileris   6:15  15:8  17:14
         
      Dėl 5-8 vietos    
     I.Urazov    
     V.Paulauskas  
     V.Paulauskas   15:8  15:7   5-a vieta
       V.Paulauskas
     A.Smalskis     15:6  15:7
     A.Smalskis  
     L.Litvinas   15:2  15:5  
         
         
       I.Urazov   7-a vieta
       L.Litvinas
       L.Litvinas   15:8  12:15  15:11
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Loveikis    
   M.Loveikis   ->    
     M.Loveikis  
   K.Supronas     8:15  15:9  15:3  
   K.Supronas    
   G.Zubrys   15:9  15:3     9-a vieta
       L.Vaškevičius
   A.Paulauskas       15:8  15:10
   V.Liorančas    
   V.Liorančas   15:3  15:6    
     L.Vaškevičius  
   L.Vaškevičius     11:15  15:12  15:4  
   L.Vaškevičius    
   G.Matekonis   15:2  15:11    
         
       K.Supronas   11-a vieta
       K.Supronas
       V.Liorančas   15:12  15:6
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     G.Zubrys  
     G.Zubrys   ->   13-a vieta
       G.Zubrys
     A.Paulauskas     15:10  15:4
     A.Paulauskas  
     G.Matekonis     B/Ž  
         
         
        15-a vieta
       G.Matekonis
       G.Matekonis   ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.