Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės, Data: 2006-01-07, Vieta: Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drobės g. 62, Kaunas  
Grupė- Suaug D, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Narutis Deksnys 
 Emilija Liočaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
 N.Deksnys, E.Liočaitė      
 16       ->      
   N.Deksnys, E.Liočaitė    
 9   Valdas Giedraitis (J) 
 Laima Patašienė 
    15:7  15:11    
 V.Giedraitis (J), L.Patašienė      
 8   Vilmantas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
  15:9  15:11      
     N.Deksnys, E.Liočaitė  
 5   Arūnas Morkūnas 
 Vereta Rupeikaitė 
      15:6  8:15  15:6  
 A.Morkūnas, V.Rupeikaitė      
 12   Mindaugas Loveikis 
 Erika Noreikaitė 
  9:15  15:2  15:12      
   A.Morkūnas, V.Rupeikaitė    
 13         15:5  15:13    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  ->       1-a vieta
       K.Masaitis, E.Šventoraitienė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Lolita Siliūnienė 
        15:9  1:0
 R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė      
 14       ->      
   R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė    
 11   Lukas Litvinas 
 Justina Dimšaitė 
    15:10  17:14    
 J.Šileris, A.Meirytė      
 6   Jonas Šileris 
 Amanda Meirytė 
  15:9  15:6      
     K.Masaitis, E.Šventoraitienė  
 7   Vidas Bradūnas 
 Regina Narijauskaitė 
      15:6  15:10  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 10   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
  15:3  2:4  1:0      
   K.Masaitis, E.Šventoraitienė    
 15         9:15  15:7  15:6    
 K.Masaitis, E.Šventoraitienė      
 2   Kęstutis Masaitis 
 Edita Šventoraitienė 
  ->    A.Morkūnas, V.Rupeikaitė   3-a vieta
       R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė
       R.Lavrukaitis, L.Siliūnienė   15:5  9:15  15:10
         
      Dėl 5-8 vietos    
     V.Giedraitis (J), L.Patašienė    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   15:9  10:15  15:7   5-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
     J.Šileris, A.Meirytė     5:15  17:14  15:13
     J.Šileris, A.Meirytė  
     A.Poderys, A.Liepuonienė   12:15  15:8  15:4  
         
         
       V.Giedraitis (J), L.Patašienė   7-a vieta
       A.Poderys, A.Liepuonienė
       A.Poderys, A.Liepuonienė   15:5  15:7
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Liorančas, G.Liorančaitė    
   V.Liorančas, G.Liorančaitė   ->    
     V.Liorančas, G.Liorančaitė  
   M.Loveikis, E.Noreikaitė     15:5  15:3  
   M.Loveikis, E.Noreikaitė    
    ->     9-a vieta
       V.Liorančas, G.Liorančaitė
        15:8  15:5
   L.Litvinas, J.Dimšaitė    
   L.Litvinas, J.Dimšaitė   ->    
     L.Litvinas, J.Dimšaitė  
   V.Bradūnas, R.Narijauskaitė       B/Ž  
   V.Bradūnas, R.Narijauskaitė    
    ->    
         
       M.Loveikis, E.Noreikaitė   11-a vieta
       M.Loveikis, E.Noreikaitė
       V.Bradūnas, R.Narijauskaitė     B/Ž
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.