Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Vyrų vienetas, dalyvių- 22, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius    Dėl 1-16 vietos        
 Š.Bilius        
 32       ->        
   Š.Bilius      
 17   Edvardas Liubertas      15:1  15:3      
 A.Narkis        
 16   Augustinas Narkis    15:7  15:10        
     Š.Bilius    
 9   Giedrius Miestauskas        15:4  14:17  15:4    
 G.Miestauskas        
 24       ->        
   A.Kovaliov      
 25         15:4  15:6      
 A.Kovaliov        
 8   Aleksandr Kovaliov    ->        
       Š.Bilius  
 5   Alan Plavin          15:8  15:2 [20']  
 A.Plavin        
 28       ->        
   A.Plavin      
 21   Vilmantas Pratusevičius      15:10  15:6      
 S.Šaltmeris        
 12   Saulius Šaltmeris    17:15  15:3        
     D.Razas    
 13   Karolis Bartoševičius        15:3  15:8    
 P.Bartušis        
 20   Povilas Bartušis    15:8  15:1        
   D.Razas      
 29         15:1  15:0      
 D.Razas        
 4   Dovydas Razas    ->         1-a vieta
         Š.Bilius
 3   Ramūnas Stapušaitis            15:8  15:10 [25']
 R.Stapušaitis        
 30       ->        
   R.Stapušaitis      
 19   Georgij Pancyrev      15:0  15:2      
 A.Janavičius        
 14   Aidanas Janavičius    15:6  15:0        
     R.Stapušaitis    
 11   Lukas Litvinas        15:7  15:11    
 L.Litvinas        
 22   Karolis Borusas    15:0  15:0        
   E.Slušnys      
 27         12:15  15:5  15:8      
 E.Slušnys        
 6   Edgaras Slušnys    ->        
       R.Stapušaitis  
 7   Joris Markūnas          17:15  15:12 [40']  
 J.Markūnas        
 26       ->        
   J.Markūnas      
 23         15:4  15:1      
 V.Česnavičius        
 10   Vaidotas Česnavičius    ->        
     A.Mizgiris    
 15   Daumantas Vitkauskas        15:6  15:1    
 D.Vitkauskas        
 18   Tautvydas Liorančas    15:4  15:3      D.Razas   3-a vieta
   A.Mizgiris    A.Mizgiris
 31         15:0  15:1    A.Mizgiris   17:14  6:15  15:11 [44']
 A.Mizgiris        
 2   Aurimas Mizgiris    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Kovaliov    
       A.Kovaliov  
       A.Plavin   15:3  15:1 [18']   5-a vieta
         A.Kovaliov
       E.Slušnys     15:10  15:1 [23']
       E.Slušnys  
       J.Markūnas   3:15  15:10  15:2 [40']  
           
           
         A.Plavin   7-a vieta
         A.Plavin
         J.Markūnas   15:4  15:8 [33']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Narkis      
     G.Miestauskas    
     G.Miestauskas   15:3  15:4    
       G.Miestauskas  
     S.Šaltmeris     12:15  15:0  15:9 [27']  
     S.Šaltmeris    
     P.Bartušis   15:3  15:3     9-a vieta
         G.Miestauskas
     A.Janavičius       15:9  15:8 [22']
     L.Litvinas    
     L.Litvinas   15:11  15:2    
       L.Litvinas  
     V.Česnavičius     15:2  15:2 [16']  
     V.Česnavičius    
     D.Vitkauskas   15:11  15:6    
           
         S.Šaltmeris   11-a vieta
         S.Šaltmeris
         V.Česnavičius   15:8  15:8 [22']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       A.Narkis    
       P.Bartušis  
       P.Bartušis   15:10  15:10 [32']   13-a vieta
         P.Bartušis
       A.Janavičius       B/Ž
       D.Vitkauskas  
       D.Vitkauskas     B/Ž  
           
           
         A.Narkis   15-a vieta
         A.Narkis
    Dėl 17-32 vietos      A.Janavičius     B/Ž
         
   E.Liubertas      
   E.Liubertas   ->      
     E.Liubertas    
      ->    
   .      
    ->      
       V.Pratusevičius  
        15:7  15:6 [15']  
   V.Pratusevičius      
   V.Pratusevičius   ->      
     V.Pratusevičius    
   K.Bartoševičius     15:6  15:6    
   K.Bartoševičius      
    ->       17-a vieta
         V.Pratusevičius
          15:1  15:3 [14']
   G.Pancyrev      
   G.Pancyrev   ->      
     G.Pancyrev    
   K.Borusas     15:12  15:6    
   K.Borusas      
    ->      
       T.Liorančas  
        15:6  12:15  15:6 [47']  
   .      
    ->      
     T.Liorančas    
   T.Liorančas     ->    
   T.Liorančas      
    ->    E.Liubertas   19-a vieta
         E.Liubertas
         G.Pancyrev   15:1  15:5 [15']
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       K.Bartoševičius  
       K.Bartoševičius   ->   21-a vieta
         K.Bartoševičius
       K.Borusas     15:8  15:1
       K.Borusas  
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.