Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Vyrų dvejetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Šarūnas Bilius 
 Ramūnas Stapušaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 Š.Bilius, R.Stapušaitis      
 16       ->      
   Š.Bilius, R.Stapušaitis    
 9   Povilas Bartušis 
 Tautvydas Liorančas 
    15:3  15:1    
 K.Bartoševičius, A.Narkis      
 8   Karolis Bartoševičius 
 Augustinas Narkis 
  15:12  15:4      
     Š.Bilius, R.Stapušaitis  
 5   Aidanas Janavičius 
 Giedrius Miestauskas 
      15:4  15:0  
 A.Janavičius, G.Miestauskas      
 12       ->      
   E.Slušnys, S.Šaltmeris    
 13           B/Ž    
 E.Slušnys, S.Šaltmeris      
 4   Edgaras Slušnys 
 Saulius Šaltmeris 
  ->       1-a vieta
       Š.Bilius, R.Stapušaitis
 3   Aleksandr Kovaliov 
 Alan Plavin 
        15:7  15:8 [28']
 A.Kovaliov, A.Plavin      
 14       ->      
   A.Kovaliov, A.Plavin    
 11   Karolis Borusas 
 Edvardas Liubertas 
    15:0  15:0    
 V.Česnavičius, D.Vitkauskas      
 6   Vaidotas Česnavičius 
 Daumantas Vitkauskas 
  15:4  15:8      
     A.Mizgiris, D.Razas  
 7   Joris Markūnas 
 Vilmantas Pratusevičius 
      15:5  15:6  
 J.Markūnas, V.Pratusevičius      
 10   Lukas Litvinas 
 Georgij Pancyrev 
  15:1  15:5      
   A.Mizgiris, D.Razas    
 15         15:8  15:8    
 A.Mizgiris, D.Razas      
 2   Aurimas Mizgiris 
 Dovydas Razas 
  ->    E.Slušnys, S.Šaltmeris   3-a vieta
       A.Kovaliov, A.Plavin
       A.Kovaliov, A.Plavin   15:11  15:9 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Bartoševičius, A.Narkis    
     
     A.Janavičius, G.Miestauskas   ->   5-a vieta
     
     V.Česnavičius, D.Vitkauskas     
     
     J.Markūnas, V.Pratusevičius   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
     
   P.Bartušis, T.Liorančas   ->    
     
        
     
    ->     9-a vieta
     
        
     
   K.Borusas, E.Liubertas   ->    
     
   L.Litvinas, G.Pancyrev       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.