Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-01-14, Vieta: „Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g., Melnragė, Klaipėda.  
Grupė- U-19, Mišrus dvejetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Aurimas Mizgiris 
 Gerda Voitechovskaja 
  Dėl 1-16 vietos        
 A.Mizgiris, G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   A.Mizgiris, G.Voitechovskaja      
 17   Daumantas Vitkauskas 
 Emilija Untė 
      B/Ž      
 D.Vitkauskas, E.Untė        
 16   Tautvydas Liorančas 
 Giedrė Liorančaitė 
  15:11  15:2        
     A.Mizgiris, G.Voitechovskaja    
 9   Povilas Bartušis 
 Aušra Lapytė 
      15:9  15:7    
 P.Bartušis, A.Lapytė        
 24       ->        
   J.Markūnas, G.Čekauskaitė      
 25         15:7  15:6      
 J.Markūnas, G.Čekauskaitė        
 8   Joris Markūnas 
 Gabija Čekauskaitė 
  ->        
       A.Mizgiris, G.Voitechovskaja  
 5   Dovydas Razas 
 Amanda Meirytė 
        15:3  15:5  
 D.Razas, A.Meirytė        
 28       ->        
   D.Razas, A.Meirytė      
 21   Karolis Borusas 
 Ernesta Pakulnytė 
    15:1  15:0      
 A.Narkis, D.Jaciuk        
 12   Augustinas Narkis 
 Diana Jaciuk 
  15:3  15:3        
     D.Razas, A.Meirytė    
 13   Lukas Litvinas 
 Indrė Starevičiutė 
      15:8  11:15  15:7    
 L.Litvinas, I.Starevičiutė        
 20   Georgij Pancyrev 
 Jekaterina Muchina 
  15:11  15:5        
   G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė      
 29         15:2  15:5      
 G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė        
 4   Giedrius Miestauskas 
 Ugnė Vasiliauskaitė 
  ->         1-a vieta
         R.Stapušaitis, O.Jaciuk
 3   Šarūnas Bilius 
 Rugilė Gečaitė 
          10:15  15:2  15:7 [34']
 Š.Bilius, R.Gečaitė        
 30       ->        
   Š.Bilius, R.Gečaitė      
 19   Vilmantas Pratusevičius 
 Emilija Liočaitė 
    15:6  15:5      
 V.Pratusevičius, E.Liočaitė        
 14   Karolis Bartoševičius 
 Anna Kosmač 
  15:1  15:5        
     Š.Bilius, R.Gečaitė    
 11   Vaidotas Česnavičius 
 Greta Bertauskaitė 
      15:2  15:6    
 V.Česnavičius, G.Bertauskaitė        
 22       ->        
   A.Plavin, V.Tverskaja      
 27         15:5  15:2      
 A.Plavin, V.Tverskaja        
 6   Alan Plavin 
 Viktorija Tverskaja 
  ->        
       R.Stapušaitis, O.Jaciuk  
 7   Aleksandr Kovaliov 
 Viktorija Guseva 
        15:8  15:6  
 A.Kovaliov, V.Guseva        
 26       ->        
   A.Kovaliov, V.Guseva      
 23         17:16  8:15  15:7      
 E.Slušnys, D.Kairytė        
 10   Edgaras Slušnys 
 Daina Kairytė 
  ->        
     R.Stapušaitis, O.Jaciuk    
 15   Saulius Šaltmeris 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      15:3  15:11    
 S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė        
 18   Edvardas Liubertas 
 Ieva Linkutė 
  15:9  15:4      D.Razas, A.Meirytė   3-a vieta
   R.Stapušaitis, O.Jaciuk    D.Razas, A.Meirytė
 31         15:3  15:0    Š.Bilius, R.Gečaitė   15:8  12:15  15:6 [28']
 R.Stapušaitis, O.Jaciuk        
 2   Ramūnas Stapušaitis 
 Oksana Jaciuk 
  ->     Dėl 5-8 vietos    
       J.Markūnas, G.Čekauskaitė    
       
       G.Miestauskas, U.Vasiliauskaitė   ->   5-a vieta
       
       A.Plavin, V.Tverskaja     
       
       A.Kovaliov, V.Guseva   ->  
           
           
          7-a vieta
       
          
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Vitkauskas, E.Untė      
       
     P.Bartušis, A.Lapytė   ->    
       
     A.Narkis, D.Jaciuk       
       
     L.Litvinas, I.Starevičiutė   ->     9-a vieta
       
     V.Pratusevičius, E.Liočaitė       
       
     V.Česnavičius, G.Bertauskaitė   ->    
       
     E.Slušnys, D.Kairytė       
       
     S.Šaltmeris, L.Šidlauskaitė   ->    
           
          11-a vieta
       
          
           
        Dėl 13-16 vietos    
         
       
           13-a vieta
       
          
       
          
           
           
          15-a vieta
       
    Dėl 17-32 vietos       
         
       
   T.Liorančas, G.Liorančaitė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
   K.Borusas, E.Pakulnytė   ->      
       
   G.Pancyrev, J.Muchina         
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
   K.Bartoševičius, A.Kosmač   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
   E.Liubertas, I.Linkutė         
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.