Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas, Data: 2006-02-04, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug, Moterų vienetas, dalyvių- 23, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Akvilė Stapušaitytė    Dėl 1-16 vietos        
 A.Stapušaitytė        
 32       ->        
   A.Stapušaitytė      
 17   Indrė Adomaitytė      11:0  11:0 [13']      
 A.Meirytė        
 16   Amanda Meirytė    11:3  11:6 [23']        
     A.Stapušaitytė    
 9   Gabija Čekauskaitė        11:0  11:0 [8']    
 G.Čekauskaitė        
 24       ->        
   G.Čekauskaitė      
 25         11:5  11:9 [21']      
 V.Tverskaja        
 8   Viktorija Tverskaja    ->        
       A.Stapušaitytė  
 5   Oksana Jaciuk          11:0  11:2 [17']  
 O.Jaciuk        
 28       ->        
   O.Jaciuk      
 21   Ieva Linkutė      11:2  11:3 [9']      
 I.Starevičiutė        
 12   Indrė Starevičiutė    11:3  11:0 [15']        
     O.Jaciuk    
 13   Diana Jaciuk        13:11  11:7 [27']    
 D.Jaciuk        
 20   Erika Noreikaitė    13:10  11:8 [17']        
   G.Voitechovskaja      
 29         11:2  11:0 [8']      
 G.Voitechovskaja        
 4   Gerda Voitechovskaja    ->         1-a vieta
         A.Stapušaitytė
 3   Kristina Dovydaitytė            6:11  11:8  11:6 [51']
 K.Dovydaitytė        
 30       ->        
   K.Dovydaitytė      
 19   Jekaterina Muchina      11:1  11:0 [10']      
 G.Liorančaitė        
 14   Giedrė Liorančaitė    11:6  11:2 [14']        
     K.Dovydaitytė    
 11   Viktorija Ivaščenkova        11:4  11:0 [10']    
 J.Dimšaitė        
 22   Justina Dimšaitė    11:5  7:11  13:10 [27']        
   U.Vasiliauskaitė      
 27         11:0  11:3 [13']      
 U.Vasiliauskaitė        
 6   Ugnė Vasiliauskaitė    ->        
       K.Dovydaitytė  
 7   __________ __________          11:7  11:4 [17']  
 _.__________        
 26       ->        
   R.Gečaitė      
 23   Laura Šimukauskaitė      7:11  11:6  11:2 [39']      
 R.Gečaitė        
 10   Rugilė Gečaitė    11:2  11:0 [12']        
     R.Šulnienė    
 15   Anna Kosmač        11:4  11:0 [11']    
 E.Liočaitė        
 18   Emilija Liočaitė    11:7  11:8 [21']      O.Jaciuk   3-a vieta
   R.Šulnienė    R.Šulnienė
 31         11:1  11:2 [12']    R.Šulnienė   11:9  11:7 [23']
 R.Šulnienė        
 2   Rasa Šulnienė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       G.Čekauskaitė    
       G.Voitechovskaja  
       G.Voitechovskaja   11:0  11:2 [13']   5-a vieta
         U.Vasiliauskaitė
       U.Vasiliauskaitė     11:8  11:8 [26']
       U.Vasiliauskaitė  
       R.Gečaitė   11:4  11:1 [15']  
           
           
         G.Čekauskaitė   7-a vieta
         R.Gečaitė
         R.Gečaitė   13:10  11:2 [17']
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Meirytė      
     A.Meirytė    
     V.Tverskaja   11:8  11:4 [21']    
       A.Meirytė  
     I.Starevičiutė     11:6  11:4 [16']  
     I.Starevičiutė    
     D.Jaciuk   5:11  11:4  11:7 [24']     9-a vieta
         A.Meirytė
     G.Liorančaitė       11:13  13:10  11:3 [39']
     G.Liorančaitė    
     J.Dimšaitė   11:8  4:11  11:8 [39']    
       _.__________  
     _.__________     11:6  4:11  13:11 [37']  
     _.__________    
     E.Liočaitė   4:11  11:4  11:3 [28']    
           
         I.Starevičiutė   11-a vieta
         G.Liorančaitė
         G.Liorančaitė   11:9  11:8 [25']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       V.Tverskaja    
       V.Tverskaja  
       D.Jaciuk   11:3  11:6 [15']   13-a vieta
         V.Tverskaja
       J.Dimšaitė     11:4  11:9 [23']
       E.Liočaitė  
       E.Liočaitė   11:6  11:9 [23']  
           
           
         D.Jaciuk   15-a vieta
         D.Jaciuk
    Dėl 17-32 vietos      J.Dimšaitė   11:3  8:11  11:3 [32']
         
   I.Adomaitytė      
   I.Adomaitytė   ->      
     I.Adomaitytė    
      ->    
   .      
    ->      
       I.Linkutė  
          B/Ž  
   I.Linkutė      
   I.Linkutė   ->      
     I.Linkutė    
   E.Noreikaitė     13:10  11:5 [18']    
   E.Noreikaitė      
    ->       17-a vieta
         V.Ivaščenkova
          11:0  11:1 [9']
   J.Muchina      
   J.Muchina   ->      
     V.Ivaščenkova    
   V.Ivaščenkova     11:3  11:0 [11']    
   V.Ivaščenkova      
    ->      
       V.Ivaščenkova  
        11:1  11:1 [13']  
   L.Šimukauskaitė      
   L.Šimukauskaitė   ->      
     A.Kosmač    
   A.Kosmač     11:3  11:8 [16']    
   A.Kosmač      
    ->    I.Adomaitytė   19-a vieta
         A.Kosmač
         A.Kosmač     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       E.Noreikaitė  
       E.Noreikaitė   ->   21-a vieta
         L.Šimukauskaitė
       J.Muchina     11:13  11:7  11:6 [35']
       L.Šimukauskaitė  
       L.Šimukauskaitė   11:7  11:8 [23']  
           
           
          23-a vieta
         J.Muchina
         J.Muchina   ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.