Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės, Data: 2006-03-18, Vieta: Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g. 19  
Grupė- U-15, Moterų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Gerda Voitechovskaja    Dėl 1-16 vietos        
 G.Voitechovskaja        
 32       ->        
   G.Voitechovskaja      
 17   Rūta Stulpinaitė      11:0  11:0 [6']      
 R.Jocytė        
 16   Raimonda Jocytė    11:3  11:2        
     G.Voitechovskaja    
 9   Erika Noreikaitė        11:6  11:0    
 E.Noreikaitė        
 24       ->        
   I.Linkutė      
 25         13:10  11:5      
 I.Linkutė        
 8   Ieva Linkutė    ->        
       G.Voitechovskaja  
 5   Indrė Starevičiutė          11:5  11:2  
 I.Starevičiutė        
 28       ->        
   I.Starevičiutė      
 21         11:2  11:2      
 A.Semionova        
 12   Anna Semionova    ->        
     D.Kairytė    
 13   Laura Šimukauskaitė        11:9  11:0    
 L.Šimukauskaitė        
 20       ->        
   D.Kairytė      
 29         11:1  11:1      
 D.Kairytė        
 4   Daina Kairytė    ->         1-a vieta
         G.Voitechovskaja
 3   Giedrė Liorančaitė            11:9  11:7
 G.Liorančaitė        
 30       ->        
   G.Liorančaitė      
 19   Kristina Bastytė      11:2  11:0      
 G.Parnarauskaitė        
 14   Greta Parnarauskaitė    11:2  11:0        
     E.Liočaitė    
 11   Emilija Unte        3:11  11:3  11:5    
 E.Unte        
 22       ->        
   E.Liočaitė      
 27         11:4  11:0      
 E.Liočaitė        
 6   Emilija Liočaitė    ->        
       O.Jaciuk  
 7   Rūta Strockytė          11:1  11:3  
 R.Strockytė        
 26       ->        
   R.Strockytė      
 23         11:0  11:2      
 L.Šidlauskaitė        
 10   Lauryna Šidlauskaitė    ->        
     O.Jaciuk    
 15   Raminta Kaubrytė        11:1  11:0    
 R.Kaubrytė        
 18   Eimantė Samuilytė    13:12  11:1      D.Kairytė   3-a vieta
   O.Jaciuk    D.Kairytė
 31         11:0  11:0    E.Liočaitė     B/Ž
 O.Jaciuk        
 2   Oksana Jaciuk    ->     Dėl 5-8 vietos    
       I.Linkutė    
       I.Starevičiutė  
       I.Starevičiutė   11:4  11:8   5-a vieta
         I.Starevičiutė
       G.Liorančaitė     11:3  11:5
       G.Liorančaitė  
       R.Strockytė   5:11  11:6  11:0  
           
           
         I.Linkutė   7-a vieta
         I.Linkutė
         R.Strockytė   11:9  12:13  13:10
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Jocytė      
     E.Noreikaitė    
     E.Noreikaitė   11:4  11:3    
       E.Noreikaitė  
     A.Semionova     11:5  11:5  
     L.Šimukauskaitė    
     L.Šimukauskaitė   4:11  11:5  11:8     9-a vieta
         E.Unte
     G.Parnarauskaitė       11:2  11:7
     E.Unte    
     E.Unte   11:0  11:0    
       E.Unte  
     L.Šidlauskaitė     11:7  11:4  
     L.Šidlauskaitė    
     R.Kaubrytė   11:2  11:0    
           
         L.Šimukauskaitė   11-a vieta
         L.Šidlauskaitė
         L.Šidlauskaitė   11:1  11:6
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Jocytė    
       A.Semionova  
       A.Semionova   11:3  11:6   13-a vieta
         A.Semionova
       G.Parnarauskaitė     11:6  11:4
       R.Kaubrytė  
       R.Kaubrytė   11:8  11:8  
           
           
         R.Jocytė   15-a vieta
         R.Jocytė
    Dėl 17-32 vietos      G.Parnarauskaitė   11:4  11:5
         
   R.Stulpinaitė      
   R.Stulpinaitė   ->      
     R.Stulpinaitė    
      ->    
   .      
    ->      
       R.Stulpinaitė  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
         R.Stulpinaitė
          11:0  11:1
   K.Bastytė      
   K.Bastytė   ->      
     K.Bastytė    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Samuilytė  
        11:8  11:8  
   .      
    ->      
     E.Samuilytė    
   E.Samuilytė     ->    
   E.Samuilytė      
    ->     19-a vieta
         K.Bastytė
         K.Bastytė   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.