Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Mėgėjų "Draugystės" turnyras, Data: 2006-01-29, Vieta: Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla  
Grupė- Mėgėjai C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Dainius Grincevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Pačkauskas, J.Adomaitienė      
 16   Audrius Pačkauskas 
 Jolanta Adomaitienė 
  2:1      
   A.Pačkauskas, J.Adomaitienė    
 9         ->    
 .      
 8       ->      
     A.Poderys, R.Grincevičienė  
 5   Rolandas Kučiauskas 
 Daiva Dailidienė 
      2:0  
 R.Kučiauskas, D.Dailidienė      
 12   Valentinas Stiklius 
 Diana Vizgirdienė 
  2:0      
   A.Poderys, R.Grincevičienė    
 13   Aidas Poderys 
 Rasita Grincevičienė 
    2:0    
 A.Poderys, R.Grincevičienė      
 4   Borisas Lozinskis 
 Gintė Pačkauskaitė 
  2:0       1-a vieta
       A.Petkevičius, A.Bakšienė
 3   Juozas Špelveris 
 Aldona Pikčilingienė 
        2:0
 A.Petkevičius, A.Bakšienė      
 14   Arūnas Petkevičius 
 Asta Bakšienė 
  2:1      
   A.Petkevičius, A.Bakšienė    
 11   Paulius Svideravičius 
 Lolita Siliūnienė 
    2:0    
 K.Adomaitis, R.Šulnienė      
 6   Kęstutis Adomaitis 
 Rasa Šulnienė 
  2:0      
     A.Petkevičius, A.Bakšienė  
 7   Romanas Chomskis 
 Regina Narijauskaitė 
      2:0  
 A.Morkūnas, A.Grinkevičienė      
 10   Arūnas Morkūnas 
 Aurelija Grinkevičienė 
  2:0      
   A.Morkūnas, A.Grinkevičienė    
 15         2:0    
 A.Vizgirda, A.Liepuonienė      
 2   Arūnas Vizgirda 
 Angelė Liepuonienė 
  ->    A.Pačkauskas, J.Adomaitienė   3-a vieta
       A.Morkūnas, A.Grinkevičienė
       A.Morkūnas, A.Grinkevičienė   2:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
       
     
     R.Kučiauskas, D.Dailidienė   ->   5-a vieta
     
     K.Adomaitis, R.Šulnienė     
     
     A.Vizgirda, A.Liepuonienė   ->  
         
         
        7-a vieta
     
        
         
    Dėl 9-16 vietos      
   D.Grincevičius, L.Patašienė      
     
    ->    
     
   V.Stiklius, D.Vizgirdienė       
     
   B.Lozinskis, G.Pačkauskaitė   ->     9-a vieta
     
   J.Špelveris, A.Pikčilingienė       
     
   P.Svideravičius, L.Siliūnienė   ->    
     
   R.Chomskis, R.Narijauskaitė       
     
    ->    
         
        11-a vieta
     
        
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
         13-a vieta
     
        
     
        
         
         
        15-a vieta
     
        
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.