Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas, Data: 2006-03-04, Vieta: KTU sporto salė  
Grupė- Suaug C, Vyrų vienetas, dalyvių- 20, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Klaudijus Kašinskis    Dėl 1-16 vietos        
 K.Kašinskis        
 32       ->        
   K.Kašinskis      
 17   Darius Mieliauskas      15:0  15:0      
 D.Mieliauskas        
 16   Artūras Toricinas    15:0  15:2        
     K.Kašinskis    
 9   Mantvydas Lasinskas        15:0  15:2    
 M.Lasinskas        
 24       ->        
   M.Loveikis      
 25         15:7  6:15  15:9      
 M.Loveikis        
 8   Mindaugas Loveikis    ->        
       K.Kašinskis  
 5   Gediminas Matekonis          15:3  15:6  
 G.Matekonis        
 28       ->        
   G.Matekonis      
 21         15:1  15:0      
 V.Rakauskas        
 12   Vygintas Rakauskas    ->        
     V.Vitkauskas    
 13   Matas Kavaliauskas        15:9  15:13    
 E.Staškauskas        
 20   Edgaras Staškauskas    15:0  15:8        
   V.Vitkauskas      
 29         15:0  15:0      
 V.Vitkauskas        
 4   Vaidotas Vitkauskas    ->         1-a vieta
         K.Kašinskis
 3   Darius Čepauskas            15:12  15:2
 D.Čepauskas        
 30       ->        
   D.Čepauskas      
 19   Julius Marozas      15:7  15:9      
 J.Marozas        
 14   Tomas Kaminskas    15:0  15:0        
     D.Čepauskas    
 11   Sergej Dvoeglazov        15:10  15:6    
 S.Dvoeglazov        
 22       ->        
   M.Bičkovas      
 27         15:2  15:1      
 M.Bičkovas        
 6   Marijus Bičkovas    ->        
       R.Bilius  
 7   Olegas Kurganovas          15:8  15:12  
 O.Kurganovas        
 26       ->        
   O.Kurganovas      
 23         15:2  15:3      
 L.Supronas        
 10   Linas Supronas    ->        
     R.Bilius    
 15   Linas Šiškevičius        15:7  15:5    
 L.Šiškevičius        
 18   Tadas Budvytis    15:11  15:13      V.Vitkauskas   3-a vieta
   R.Bilius    D.Čepauskas
 31         15:2  15:3    D.Čepauskas   15:12  15:6
 R.Bilius        
 2   Ramūnas Bilius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       M.Loveikis    
       M.Loveikis  
       G.Matekonis   2:15  17:15  17:16   5-a vieta
         O.Kurganovas
       M.Bičkovas     15:3  15:1
       O.Kurganovas  
       O.Kurganovas   12:15  17:14  15:10  
           
           
         G.Matekonis   7-a vieta
         M.Bičkovas
         M.Bičkovas   15:3  15:8
      Dėl 9-16 vietos      
     D.Mieliauskas      
     M.Lasinskas    
     M.Lasinskas   15:0  15:5    
       M.Lasinskas  
     V.Rakauskas     15:1  15:5  
     V.Rakauskas    
     E.Staškauskas   15:5  15:5     9-a vieta
         L.Supronas
     J.Marozas       17:15  15:0
     J.Marozas    
     S.Dvoeglazov     B/Ž    
       L.Supronas  
     L.Supronas     15:12  15:10  
     L.Supronas    
     L.Šiškevičius     B/Ž    
           
         V.Rakauskas   11-a vieta
         J.Marozas
         J.Marozas   15:0  15:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       D.Mieliauskas    
       D.Mieliauskas  
       E.Staškauskas   15:3  15:1   13-a vieta
         D.Mieliauskas
       S.Dvoeglazov     15:4  15:5
       S.Dvoeglazov  
       L.Šiškevičius   15:1  15:0  
           
           
         E.Staškauskas   15-a vieta
         E.Staškauskas
    Dėl 17-32 vietos      L.Šiškevičius   15:0  15:0
         
   A.Toricinas      
   A.Toricinas   ->      
     A.Toricinas    
      ->    
   .      
    ->      
       A.Toricinas  
        15:0  15:2  
   .      
    ->      
     M.Kavaliauskas    
   M.Kavaliauskas     ->    
   M.Kavaliauskas      
    ->       17-a vieta
         A.Toricinas
          15:6  15:7
   T.Kaminskas      
   T.Kaminskas   ->      
     T.Kaminskas    
      ->    
   .      
    ->      
       T.Budvytis  
        16:17  15:10  15:12  
   .      
    ->      
     T.Budvytis    
   T.Budvytis     ->    
   T.Budvytis      
    ->    M.Kavaliauskas   19-a vieta
         T.Kaminskas
         T.Kaminskas   15:10  15:1
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 106 107 
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.