Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmės taurė - 2006, Data: 2006-03-11, Vieta: Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės mokyklos sporto salė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 17, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Daina Kairytė    Dėl 1-16 vietos        
 D.Kairytė        
 32       ->        
   D.Kairytė      
 17   Evelina Šiušytė      11:0  11:0      
 R.Aleksevičiūtė        
 16   Rebeka Aleksevičiūtė    11:1  11:6        
     D.Kairytė    
 9   Raminta Kaubrytė        11:5  11:0    
 R.Kaubrytė        
 24       ->        
   A.Pope      
 25           B/Ž      
 A.Pope        
 8   Aija Pope    ->        
       D.Kairytė  
 5   Ieva Linkutė          11:4  11:2  
 I.Linkutė        
 28       ->        
   I.Linkutė      
 21         11:0  11:0      
 M.Dreimane        
 12   Madara Dreimane    ->        
     I.Linkutė    
 13   Raimonda Jocytė        11:0  11:0    
 R.Jocytė        
 20       ->        
   E.Bartkeviča      
 29           B/Ž      
 E.Bartkeviča        
 4   Eliza Bartkeviča    ->         1-a vieta
         D.Kairytė
 3   Ieva Pope            11:5  11:2
 I.Pope        
 30       ->        
   I.Pope      
 19           B/Ž      
 E.Samuilytė        
 14   Eimantė Samuilytė    ->        
     I.Pope    
 11   Alesja Hodakovska        11:4  11:5    
 A.Hodakovska        
 22       ->        
   A.Hodakovska      
 27         13:10  13:10      
 E.Galentaitė        
 6   Eglė Galentaitė    ->        
       I.Pope  
 7   Ilze Kublicka          11:4  11:0  
 I.Kublicka        
 26       ->        
   I.Kublicka      
 23         11:3  11:5      
 G.Parnarauskaitė        
 10   Greta Parnarauskaitė    ->        
     R.Strockytė    
 15   Rūta Stulpinaitė        11:9  11:0    
 R.Stulpinaitė        
 18       ->      I.Linkutė   3-a vieta
   R.Strockytė    I.Linkutė
 31         11:2  11:1    R.Strockytė   13:11  9:11  11:7
 R.Strockytė        
 2   Rūta Strockytė    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Pope    
       A.Pope  
       E.Bartkeviča   11:0  11:0   5-a vieta
         A.Hodakovska
       A.Hodakovska     11:3  11:4
       A.Hodakovska  
       I.Kublicka   11:9  11:5  
           
           
         E.Bartkeviča   7-a vieta
         I.Kublicka
         I.Kublicka   21:0
      Dėl 9-16 vietos      
     R.Aleksevičiūtė      
     R.Aleksevičiūtė    
     R.Kaubrytė     B/Ž    
       R.Aleksevičiūtė  
     M.Dreimane     11:0  11:0  
     M.Dreimane    
     R.Jocytė     B/Ž     9-a vieta
         E.Galentaitė
     E.Samuilytė       21:7
     E.Galentaitė    
     E.Galentaitė   11:4  11:5    
       E.Galentaitė  
     G.Parnarauskaitė     21:8  
     R.Stulpinaitė    
     R.Stulpinaitė   11:7  11:5    
           
         M.Dreimane   11-a vieta
         R.Stulpinaitė
         R.Stulpinaitė   21:0
           
        Dėl 13-16 vietos    
       R.Kaubrytė    
       R.Kaubrytė  
       R.Jocytė     B/Ž   13-a vieta
         G.Parnarauskaitė
       E.Samuilytė       B/Ž
       G.Parnarauskaitė  
       G.Parnarauskaitė   21:13  
           
           
         R.Jocytė   15-a vieta
         E.Samuilytė
    Dėl 17-32 vietos      E.Samuilytė     B/Ž
         
       
   E.Šiušytė   ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->       17-a vieta
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->      
       
          
       
    ->     19-a vieta
       
          
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
           21-a vieta
       
          
       
          
           
           
          23-a vieta
       
          
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
          
       
          
       
           25-a vieta
       
          
       
          
       
          
       
          
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 99 100 
2006 Vilniaus atviras jaunimo badmintono čempionatas
2006-04-29 10:00 2006-04-30 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    VD  
     U-19 E    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. C ir D grupės
2006-04-22 12:00 2006-04-23 13:30
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas
2006-04-08 11:00 2006-04-09 15:00
Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas .
2006-04-01 10:00 2006-04-02 18:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
BALTIC CUP 2006 - Pabaltijo asmeninis čempionatas
2006-03-25 10:00 2006-03-26 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 15 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-03-18 12:00 2006-03-19 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Kelmės taurė - 2006
2006-03-11 10:30 2006-03-12 14:00
Kelmė, J.Janonio 9, „Aukuro“ vidurinės m ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos aukštųjų mokyklų 2006 m. badmintono čempionatas
2006-03-04 12:00 2006-03-04 17:00
KTU sporto salė
     Suaug C    VV  
     Suaug D    MV  
1-oji Lietuvos taurė. 2-as etapas. A ir B grupės
2006-02-17 11:00 2006-02-18 16:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VD  
     Suaug D    VV    MV    MD    MX  
„Draugystės“ turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 10:00 2006-02-16 17:00
Šakių rajono Beržynų pagrindinė mokykla ...
     Mėgėjai D    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.