Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Prienai – Birštonas 2016, Data: 2016-06-18, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Mėgėjai C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18 2016-06-18  
 1   Aleksandr Mingaliov 
 Martynas Povilaitis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Mingaliov, M.Povilaitis      
 16       ->      
  [31] 12:35   A.Mingaliov, M.Povilaitis    
 9   Ramūnas Dovydėnas 
 Vaidas Korolkovas 
    21:12  21:10 [14']    
[22] 11:45   S.Eibukas, R.Lingys      
 8   Saulius Eibukas 
 Raimondas Lingys 
  21:16  19:21  21:11 [82']      
    [42] 13:00   A.Mingaliov, M.Povilaitis  
 5   Kristijonas Jucys 
 Kąstytis Špakauskas 
      21:17  21:12 [10']  
[23] 11:45   K.Jucys, K.Špakauskas      
 12   Evaldas Giedraitis 
 Adomas Kovarskas 
  19:21  21:19  21:13 [45']      
  [32] 12:35   K.Jucys, K.Špakauskas    
 13         21:12  21:11 [25']    
 D.Mieliauskas, D.Žilinskas      
 4   Darius Mieliauskas 
 Deivydas Žilinskas 
  ->       1-a vieta
      [53] 14:15   A.Mingaliov, M.Povilaitis
 3   Marius Armonas 
 Romanas Chomskis 
        21:11  21:17 [32']
 M.Armonas, R.Chomskis      
 14       ->      
  [33] 12:35   M.Armonas, R.Chomskis    
 11   Pranas Jucys 
 Ričardas Vasilevskis 
    21:17  21:15 [24']    
[24] 11:45   P.Jūras, A.Vilčinskas      
 6   Paulius Jūras 
 Audrius Vilčinskas 
  21:13  21:13 [23']      
    [43] 13:25   V.Jonikas, A.Meškinis  
 7   Vidmantas Jonikas 
 Aurimas Meškinis 
      21:15  14:21  21:18 [24']  
[25] 11:45   V.Jonikas, A.Meškinis      
 10   Arūnas Daugaravičius 
 Andrius Vabolis 
  21:17  21:19 [23']      
  [34] 12:35   V.Jonikas, A.Meškinis    
 15         21:8  21:14 [19']    
 D.Juodsnukis, K.Juškevičius      
 2   Dalius Juodsnukis 
 Karolis Juškevičius 
  ->    K.Jucys, K.Špakauskas   3-a vieta
      [54] 14:15   M.Armonas, R.Chomskis
       M.Armonas, R.Chomskis   21:12  16:21  21:15 [36']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     S.Eibukas, R.Lingys    
    [44] 13:25   S.Eibukas, R.Lingys  
     D.Mieliauskas, D.Žilinskas   21:12  21:10 [20']   5-a vieta
      [55] 14:15   S.Eibukas, R.Lingys
     P.Jūras, A.Vilčinskas     21:17  24:22 [25']
    [45] 13:25   P.Jūras, A.Vilčinskas  
     D.Juodsnukis, K.Juškevičius   14:21  21:18  21:17  
         
         
       D.Mieliauskas, D.Žilinskas   7-a vieta
      [56] 14:15   D.Juodsnukis, K.Juškevičius
       D.Juodsnukis, K.Juškevičius   21:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Dovydėnas, V.Korolkovas    
   R.Dovydėnas, V.Korolkovas   ->    
    [35] 12:25   E.Giedraitis, A.Kovarskas  
   E.Giedraitis, A.Kovarskas     23:21  22:20 [54']  
   E.Giedraitis, A.Kovarskas    
    ->     9-a vieta
      [46] 13:25   E.Giedraitis, A.Kovarskas
        21:19  21:17 [25']
   P.Jucys, R.Vasilevskis    
   P.Jucys, R.Vasilevskis   ->    
    [36] 12:35   A.Daugaravičius, A.Vabolis  
   A.Daugaravičius, A.Vabolis     21:6  21:6 [54']  
   A.Daugaravičius, A.Vabolis    
    ->    
         
       R.Dovydėnas, V.Korolkovas   11-a vieta
      [47] 13:25   R.Dovydėnas, V.Korolkovas
       P.Jucys, R.Vasilevskis   21:0 [5']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 98 99 
Mėgėjų turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti
2006-02-16 11:00 2006-02-16 16:00
Kretingos verslo ir technologijos mokykl ...
     Mėgėjai C    D  
     Mėgėjai D    D  
2006 m. 44-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2006-02-04 11:00 2006-02-05 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų "Draugystės" turnyras
2006-01-29 10:00 2006-01-29 14:00
Šakių r. Beržynų pagrindinė mokykla
     Mėgėjai C    MD    MX  
     Mėgėjai D    VV    VD  
2006 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-01-14 11:00 2006-01-15 16:00
„Klaipėdos Naftos“ sporto salė, Burių g. ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 2-as etapas. C ir D grupės
2006-01-07 11:00 2006-01-08 20:00
Kauno Badmintono klubo sporto salė. Drob ...
     Suaug D    MV    MD    MX  
     Suaug E    VV    VD  
     Suaug F    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos veteranų čempionatas
2005-12-17 10:00 2005-12-17 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    MV    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     60+    VV  
2005 metų Lietuvos taurė-1 turas
2005-11-26 10:00 2005-11-27 23:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug E    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2005-11-19 12:00 2005-11-20 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    MD  
     U-19 E    MV    VD  
     U-19 F    VV  
2005 metų Lietuvos jaunių (U-13) badmintono turnyras
2005-11-12 10:00 2005-11-13 14:00
“Bastilijos” sporto centre, Tauragėje ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
Tauragės miesto moksleivių atviros varžybos "Būsiu žvaigždė"
2005-10-22 10:00 2005-10-23 14:00
Moksleivių al. 14, Tauragė
     U-15 B    VV    MV  
     U-13    MV  
     U-13 B    VV  
     U-11    VV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.