Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
1-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas ., Data: 2006-04-01, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė  
Grupė- Suaug E, Vyrų vienetas, dalyvių- 25, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Tautvydas Liorančas    Dėl 1-16 vietos        
 T.Liorančas        
 32       ->        
   T.Liorančas      
 17   Arnas Kučinskas      21:16  21:15      
 A.Kučinskas        
 16   Vladislav Cipiliov    21:13  21:16        
     E.Jakubauskas    
 9   Laurynas Sparnauskis        21:18  21:13    
 L.Sparnauskis        
 24   Mantvydas Daunys      B/Ž        
   E.Jakubauskas      
 25   Audrius Dapkus      21:6  21:3      
 E.Jakubauskas        
 8   Edvinas Jakubauskas    21:2  21:5        
       E.Jakubauskas  
 5   Ignas Geštautas          21:19  21:17  
 I.Geštautas        
 28       ->        
   I.Geštautas      
 21   Ričardas Raubūnas      19:21  23:21  21:13      
 L.Rimkus        
 12   Lukas Rimkus    21:7  21:7        
     L.Zavadskis    
 13   Gytis Bernotas        21:14  20:21  21:13    
 G.Bernotas        
 20   Viktoras Ivanovas      B/Ž        
   L.Zavadskis      
 29         21:13  21:8      
 L.Zavadskis        
 4   Linas Zavadskis    ->         1-a vieta
         A.Maskaliūnas
 3   Marius Ščelys            21:16  19:21  22:20
 M.Ščelys        
 30       ->        
   M.Ščelys      
 19   Lukas Genutis      21:5  21:8      
 L.Genutis        
 14   Kęstas Katkauskas    21:18  21:12        
     A.Maskaliūnas    
 11   Mantas Kiršininkas        21:19  21:18    
 V.Giedraitis (J)        
 22   Valdas Giedraitis (J)      B/Ž        
   A.Maskaliūnas      
 27         21:9  21:4      
 A.Maskaliūnas        
 6   Aivaras Maskaliūnas    ->        
       A.Maskaliūnas  
 7   Egidijus Šakalys          21:11  18:21  21:8  
 E.Šakalys        
 26       ->        
   M.Atkočaitis      
 23   Lukas Kavaliauskas      21:17  21:15      
 M.Atkočaitis        
 10   Martynas Atkočaitis      B/Ž        
     A.Jockus    
 15   Žymantas Nemčinskas        21:18  22:20    
 I.Lebedev        
 18   Ivan Lebedev    21:9  21:18      L.Zavadskis   3-a vieta
   A.Jockus    A.Jockus
 31         18:21  21:10  21:11    A.Jockus   21:11  21:11
 A.Jockus        
 2   Alvydas Jockus    ->     Dėl 5-8 vietos    
       T.Liorančas    
       T.Liorančas  
       I.Geštautas   21:8  21:12   5-a vieta
         M.Ščelys
       M.Ščelys     21:18  21:7
       M.Ščelys  
       M.Atkočaitis   21:15  21:12  
           
           
         I.Geštautas   7-a vieta
         M.Atkočaitis
         M.Atkočaitis   21:15  21:13
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kučinskas      
     A.Kučinskas    
     L.Sparnauskis   21:18  21:9    
       A.Kučinskas  
     L.Rimkus     21:11  21:12  
     L.Rimkus    
     G.Bernotas   24:22  19:21  21:19     9-a vieta
         A.Kučinskas
     L.Genutis       21:14  21:17
     L.Genutis    
     V.Giedraitis (J)   21:17  21:13    
       E.Šakalys  
     E.Šakalys     21:8  21:14  
     E.Šakalys    
     I.Lebedev   21:18  21:13    
           
         L.Rimkus   11-a vieta
         L.Rimkus
         L.Genutis   16:21  21:14  22:20
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       L.Sparnauskis  
       G.Bernotas   21:17  16:21  21:17   13-a vieta
         L.Sparnauskis
       V.Giedraitis (J)     21:15  13:21  21:15
       I.Lebedev  
       I.Lebedev   21:15  21:16  
           
           
         G.Bernotas   15-a vieta
         G.Bernotas
    Dėl 17-32 vietos      V.Giedraitis (J)   21:16  21:10
         
   V.Cipiliov      
   V.Cipiliov   ->      
     V.Cipiliov    
   M.Daunys     21:6  21:8    
   A.Dapkus      
   A.Dapkus     B/Ž      
       V.Cipiliov  
        21:14  21:9  
   R.Raubūnas      
   R.Raubūnas   ->      
     R.Raubūnas    
   V.Ivanovas       B/Ž    
   V.Ivanovas      
    ->       17-a vieta
         V.Cipiliov
          21:6  21:18
   K.Katkauskas      
   K.Katkauskas   ->      
     K.Katkauskas    
   M.Kiršininkas       B/Ž    
   M.Kiršininkas      
    ->      
       Ž.Nemčinskas  
        18:21  21:12  27:25  
   L.Kavaliauskas      
   L.Kavaliauskas   ->      
     Ž.Nemčinskas    
   Ž.Nemčinskas       B/Ž    
   Ž.Nemčinskas      
    ->    R.Raubūnas   19-a vieta
         K.Katkauskas
         K.Katkauskas   21:14  21:5
           
        Dėl 21-24 vietos    
       A.Dapkus    
       A.Dapkus  
       V.Ivanovas     B/Ž   21-a vieta
         A.Dapkus
       M.Kiršininkas       B/Ž
       M.Kiršininkas  
       L.Kavaliauskas     B/Ž  
           
           
         V.Ivanovas   23-a vieta
         V.Ivanovas
         L.Kavaliauskas     B/Ž
      Dėl 25-32 vietos      
         
     M.Daunys    
     M.Daunys   ->    
       M.Daunys  
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
         M.Daunys
          ->
     .    
      ->    
       .  
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
         .
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       .  
        ->   29-a vieta
         .
          ->
       .  
        ->  
           
           
          31-a vieta
         .
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 107 108 
6-asis Tauragės apskrities tarptautinis turnyras
2009-04-04 09:00 2009-04-05 19:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-16    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-14    VV    MV    VD    MD    MX  
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2009-03-28 11:55 2009-03-29 16:00
Sporto kompleksas "Bastilija", Tauragė
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Tarptautinis dvejetų turnyras
2009-03-28 12:00 2009-03-29 14:00
Klaipėda
     Suaug    VD    MD    MX  
     Suaug B    VD    MD    MX  
Turnyras, skirtas generolo Jono Žemaičio 100-osioms gimimo metinėms paminėti
2009-03-28 10:30 2009-03-28 22:00
Vilnius, LKA sporto salė
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    VD  
2008–2009 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio finalas
2009-03-21 12:00 2009-03-22 14:00
Tauragė
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (3 turas)
2009-03-22 10:00 2009-03-22 14:00
Kaunas
     Mėgėjai    V    VD    MX  
     Mėgėjai B    V    MD    MX  
2009 m. Lietuvos studentų badmintono čempionatas
2009-03-21 12:00 2009-03-21 18:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
Lietuvos TOP-8
2009-03-14 11:00 2009-03-14 17:45
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.