Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-asis Tauragės atviras badmintono čempionatas, Data: 2006-04-08, Vieta: Sporto komplekso „Bastilija“ sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė.  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 21, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Edgaras Slušnys    Dėl 1-16 vietos        
 E.Slušnys        
 32       ->        
   E.Slušnys      
 17   Mantas Kiršininkas      15:1  15:0      
 P.Žvinklys        
 16   Paulius Žvinklys      B/Ž        
     E.Slušnys    
 9   Alvydas Jockus        15:2  15:3    
 A.Jockus        
 24       ->        
   A.Danilenko      
 25         15:8  15:5      
 A.Danilenko        
 8   Arturs Danilenko    ->        
       E.Slušnys  
 5   Žygimantas Eismontas          15:9  15:11  
 Ž.Eismontas        
 28       ->        
   M.Ščelys      
 21   Lukas Rimeika      9:15  15:14  15:9      
 M.Ščelys        
 12   Marius Ščelys    15:1  15:1        
     V.Skripko    
 13   Linas Zavadskis        15:3  15:7    
 L.Zavadskis        
 20   Henrikas Umbražūnas    15:3  15:5        
   V.Skripko      
 29         15:2  15:2      
 V.Skripko        
 4   Vladimirs Skripko    ->         1-a vieta
         E.Slušnys
 3   Arturs Akmens            15:2  15:5
 A.Akmens        
 30       ->        
   A.Akmens      
 19   Dovydas Gelgutas      16:17  15:9  15:7      
 J.Augustinavičius        
 14   Julius Augustinavičius    15:5  15:1        
     A.Akmens    
 11   Matiss Zvaigzne        15:4  15:2    
 M.Zvaigzne        
 22       ->        
   A.Maskaliūnas      
 27         10:15  15:7  15:13      
 A.Maskaliūnas        
 6   Aivaras Maskaliūnas    ->        
       A.Akmens  
 7   Igors Eglitis          15:13  15:11  
 I.Eglitis        
 26       ->        
   I.Eglitis      
 23         15:3  12:15  15:8      
 E.Jakubauskas        
 10   Edvinas Jakubauskas    ->        
     V.Česnavičius    
 15   Viktoras Grigorjevas        15:6  15:2    
 V.Grigorjevas        
 18   Karolis Borusas    15:4  15:1      V.Skripko   3-a vieta
   V.Česnavičius    V.Skripko
 31         15:2  15:4    V.Česnavičius   15:5  15:8
 V.Česnavičius        
 2   Vaidotas Česnavičius    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Danilenko    
       A.Danilenko  
       M.Ščelys   17:14  15:2   5-a vieta
         A.Danilenko
       A.Maskaliūnas     17:15  15:8
       I.Eglitis  
       I.Eglitis   10:15  17:16  15:8  
           
           
         M.Ščelys   7-a vieta
         M.Ščelys
         A.Maskaliūnas   15:11  15:8
      Dėl 9-16 vietos      
     P.Žvinklys      
     A.Jockus    
     A.Jockus   15:10  15:4    
       A.Jockus  
     Ž.Eismontas     15:12  15:6  
     Ž.Eismontas    
     L.Zavadskis   12:15  15:4  15:5     9-a vieta
         A.Jockus
     J.Augustinavičius       15:12  15:1
     J.Augustinavičius    
     M.Zvaigzne   15:8  15:12    
       V.Grigorjevas  
     E.Jakubauskas     15:5  15:9  
     V.Grigorjevas    
     V.Grigorjevas   15:12  15:10    
           
         Ž.Eismontas   11-a vieta
         J.Augustinavičius
         J.Augustinavičius   15:5  15:4
           
        Dėl 13-16 vietos    
       P.Žvinklys    
       L.Zavadskis  
       L.Zavadskis   16:14  15:1   13-a vieta
         E.Jakubauskas
       M.Zvaigzne     15:1  15:1
       E.Jakubauskas  
       E.Jakubauskas   15:4  10:15  15:8  
           
           
         P.Žvinklys   15-a vieta
         M.Zvaigzne
    Dėl 17-32 vietos      M.Zvaigzne   15:4  15:1
         
   M.Kiršininkas      
   M.Kiršininkas   ->      
     M.Kiršininkas    
      ->    
   .      
    ->      
       L.Rimeika  
          B/Ž  
   L.Rimeika      
   L.Rimeika   ->      
     L.Rimeika    
   H.Umbražūnas     15:2  15:8    
   H.Umbražūnas      
    ->       17-a vieta
         L.Rimeika
          17:15  15:12
   D.Gelgutas      
   D.Gelgutas   ->      
     D.Gelgutas    
      ->    
   .      
    ->      
       K.Borusas  
        15:9  15:4  
   .      
    ->      
     K.Borusas    
   K.Borusas     ->    
   K.Borusas      
    ->    M.Kiršininkas   19-a vieta
         D.Gelgutas
         D.Gelgutas     B/Ž
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       H.Umbražūnas  
       H.Umbražūnas   ->   21-a vieta
         H.Umbražūnas
          ->
       .  
        ->  
           
           
          23-a vieta
         .
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
       
      ->    
       
          
       
      ->     25-a vieta
       
          
       
      ->    
       
          
       
      ->    
           
          27-a vieta
       
          
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
           29-a vieta
       
          
       
          
           
           
          31-a vieta
       
          
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 94 95 96 ... 100 101 
2006 Kauno atviras jaunimo turnyras
2006-12-02 12:00 2006-12-02 20:00
Kaunas
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MX  
     U-19 E    VV    VD  
2006m. Vilniaus jaunimo GRAND PRIX
2006-11-18 12:00 2006-11-19 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD  
     U-19 D    VV    MV  
2006 m. Lietuvos jaunių (iki 13 m.) asmeninės badmintono pirmenybės
2006-11-04 11:00 2006-11-05 15:00
Bastilijos sporto kompleksas, Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-13 B    VV  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. A ir B grupės
2006-10-28 11:00 2006-10-29 16:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė. 1-as etapas. C ir D grupės
2006-10-14 11:00 2006-10-15 17:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Gintarinis pajūris - 2006
2006-10-07 12:00 2006-10-08 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV  
2006 Lietuvos atviras čempionatas
2006-09-08 14:00 2006-09-10 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
1-ji Lietuvos taurė. 4-as etapas. A ir B grupės
2006-05-27 12:00 2006-05-28 15:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     Suaug    MV    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Badmintono turnyras "Tauragė 500"
2006-05-27 12:00 2006-05-28 11:30
Sporto komplekas "Bastilija", Gaurės g. ...
     U-15    VV    MV  
     U-15 B    VV    MV  
2006 Lietuvos sporto vilčių žaidynės
2006-05-13 11:00 2006-05-14 17:30
SK "Bastilija", Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.