Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2007-03-17, Vieta: Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 28, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
   A.Plavin      
 17   Dovydas Gelgutas      21:8  21:5      
 A.Kučinskas        
 16   Arnas Kučinskas    21:4  21:9        
     A.Plavin    
 9   Laurynas Sparnauskis        21:8  21:8    
 L.Sparnauskis        
 24   Ignas Reznikas    21:13  21:3        
   A.Jockus      
 25   Lukas Bartusevičius      21:17  21:17      
 A.Jockus        
 8   Alvydas Jockus    21:8  21:18        
       A.Plavin  
 5   Martynas Prevelis          21:11  21:11  
 M.Prevelis        
 28   Erikas Buto    21:2  21:5        
   M.Prevelis      
 21   Gytis Bernotas      21:8  21:9      
 M.Atkočaitis        
 12   Martynas Atkočaitis    21:5  21:11        
     M.Prevelis    
 13   Lukas Rimkus        21:18  21:17    
 L.Rimkus        
 20   Žymantas Nemčinskas    21:14  21:13        
   K.Bartoševičius      
 29         21:9  21:18      
 K.Bartoševičius        
 4   Karolis Bartoševičius    ->         1-a vieta
         A.Plavin
 3   Povilas Bartušis            21:10  21:10
 P.Bartušis        
 30       ->        
   P.Bartušis      
 19   Tadas Stankevičius      21:5  21:8      
 R.Šileris        
 14   Renaldas Šileris    15:21  21:13  21:8        
     P.Bartušis    
 11   Tautvydas Raila        22:20  21:15    
 L.Kontrimas        
 22   Lukas Kontrimas    27:25  17:21  21:19        
   Ž.Eismontas      
 27   Audrius Muižininkas      21:9  21:7      
 Ž.Eismontas        
 6   Žygimantas Eismontas    21:4  21:1        
       P.Bartušis  
 7   Tautvydas Liorančas          13:21  21:15  21:16  
 T.Liorančas        
 26   Maksimas Koren    21:3  21:5        
   T.Liorančas      
 23   Artiom Sobol      18:21  21:13  21:12      
 L.Zavadskis        
 10   Linas Zavadskis    21:8  21:4        
     L.Litvinas    
 15   Michailas Golubevas        21:4  21:6    
 M.Golubevas        
 18   Tadas Perminas    21:17  21:19      M.Prevelis   3-a vieta
   L.Litvinas    L.Litvinas
 31         21:5  21:5    L.Litvinas   21:15  21:14
 L.Litvinas        
 2   Lukas Litvinas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       A.Jockus    
       A.Jockus  
       K.Bartoševičius   21:15  21:23  21:14   5-a vieta
         A.Jockus
       Ž.Eismontas     21:4  21:16
       T.Liorančas  
       T.Liorančas   21:19  21:16  
           
           
         K.Bartoševičius   7-a vieta
         K.Bartoševičius
         Ž.Eismontas     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Kučinskas      
     A.Kučinskas    
     L.Sparnauskis   21:12  21:7    
       L.Rimkus  
     M.Atkočaitis     21:12  21:17  
     L.Rimkus    
     L.Rimkus   23:21  21:17     9-a vieta
         L.Zavadskis
     R.Šileris       21:15  20:22  21:14
     L.Kontrimas    
     L.Kontrimas   21:15  21:14    
       L.Zavadskis  
     L.Zavadskis     21:11  21:11  
     L.Zavadskis    
     M.Golubevas   21:19  21:9    
           
         A.Kučinskas   11-a vieta
         A.Kučinskas
         L.Kontrimas   21:15  21:13
           
        Dėl 13-16 vietos    
       L.Sparnauskis    
       M.Atkočaitis  
       M.Atkočaitis   21:9  21:14   13-a vieta
         M.Atkočaitis
       R.Šileris     21:4  21:4
       R.Šileris  
       M.Golubevas   21:17  21:17  
           
           
         L.Sparnauskis   15-a vieta
         L.Sparnauskis
    Dėl 17-32 vietos      M.Golubevas   21:11  21:16
         
   D.Gelgutas      
   D.Gelgutas   ->      
     L.Bartusevičius    
   I.Reznikas     21:17  21:13    
   L.Bartusevičius      
   L.Bartusevičius   21:8  21:8      
       L.Bartusevičius  
   E.Buto       21:11  21:10  
   G.Bernotas      
   G.Bernotas   21:11  21:10      
     Ž.Nemčinskas    
   Ž.Nemčinskas     21:11  21:5    
   Ž.Nemčinskas      
    ->       17-a vieta
         T.Raila
          21:14  21:13
   T.Stankevičius      
   T.Stankevičius   ->      
     T.Raila    
   T.Raila     21:18  21:17    
   T.Raila      
   A.Muižininkas   21:5  21:4      
       T.Raila  
   M.Koren       21:18  21:14  
   A.Sobol      
   A.Sobol   21:13  21:9      
     A.Sobol    
   T.Perminas     23:21  21:23  21:9    
   T.Perminas      
    ->    Ž.Nemčinskas   19-a vieta
         Ž.Nemčinskas
         A.Sobol   22:20  21:9
           
        Dėl 21-24 vietos    
       D.Gelgutas    
       D.Gelgutas  
       G.Bernotas   21:17  21:18   21-a vieta
         T.Stankevičius
       T.Stankevičius       B/Ž
       T.Stankevičius  
       T.Perminas   18:21  21:13  21:18  
           
           
         G.Bernotas   23-a vieta
         G.Bernotas
         T.Perminas   22:20  21:15
      Dėl 25-32 vietos      
         
     I.Reznikas    
     I.Reznikas   ->    
       I.Reznikas  
     E.Buto     21:19  21:14  
     E.Buto    
      ->     25-a vieta
         I.Reznikas
          21:10  10:21  21:13
     A.Muižininkas    
     A.Muižininkas   ->    
       M.Koren  
     M.Koren     21:15  21:13  
     M.Koren    
      ->    
           
         E.Buto   27-a vieta
         E.Buto
         A.Muižininkas     B/Ž
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.