Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2007 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas, Data: 2007-03-17, Vieta: Klapėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- U-15, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Alan Plavin 
 Povilas Bartušis 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Plavin, P.Bartušis      
 16       ->      
   A.Plavin, P.Bartušis    
 9   Lukas Kontrimas 
 Dovydas Gelgutas 
    21:7  21:6    
 L.Kontrimas, D.Gelgutas      
 8   Gytis Bernotas 
 Renaldas Šileris 
  19:21  21:19  21:16      
     A.Plavin, P.Bartušis  
 5   Tautvydas Liorančas 
 Lukas Rimkus 
      21:12  21:6  
 T.Liorančas, L.Rimkus      
 12   Tadas Perminas 
 Tadas Stankevičius 
  21:10  21:7      
   Ž.Eismontas, L.Zavadskis    
 13         14:21  21:11  21:16    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 4   Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
  ->       1-a vieta
       A.Plavin, P.Bartušis
 3   Karolis Bartoševičius 
 Alvydas Jockus 
        21:16  21:12
 K.Bartoševičius, A.Jockus      
 14       ->      
   K.Bartoševičius, A.Jockus    
 11   Artiom Sobol 
 Michailas Golubevas 
    21:7  21:11    
 L.Bartusevičius, L.Sparnauskis      
 6   Lukas Bartusevičius 
 Laurynas Sparnauskis 
  21:18  21:9      
     L.Litvinas, M.Prevelis  
 7   Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
      11:21  21:15  21:15  
 M.Atkočaitis, A.Kučinskas      
 10   Tautvydas Raila 
 Žymantas Nemčinskas 
  21:10  21:17      
   L.Litvinas, M.Prevelis    
 15         21:5  21:17    
 L.Litvinas, M.Prevelis      
 2   Lukas Litvinas 
 Martynas Prevelis 
  ->    Ž.Eismontas, L.Zavadskis   3-a vieta
       K.Bartoševičius, A.Jockus
       K.Bartoševičius, A.Jockus   18:21  21:17  21:17
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Kontrimas, D.Gelgutas    
     T.Liorančas, L.Rimkus  
     T.Liorančas, L.Rimkus     B/Ž   5-a vieta
       M.Atkočaitis, A.Kučinskas
     L.Bartusevičius, L.Sparnauskis     19:21  21:12  21:13
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas  
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas   21:15  21:12  
         
         
       L.Kontrimas, D.Gelgutas   7-a vieta
       L.Bartusevičius, L.Sparnauskis
       L.Bartusevičius, L.Sparnauskis     B/Ž
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   G.Bernotas, R.Šileris    
   G.Bernotas, R.Šileris   ->    
     G.Bernotas, R.Šileris  
   T.Perminas, T.Stankevičius     21:15  15:21  21:18  
   T.Perminas, T.Stankevičius    
    ->     9-a vieta
       T.Raila, Ž.Nemčinskas
        22:20  21:14
   A.Sobol, M.Golubevas    
   A.Sobol, M.Golubevas   ->    
     T.Raila, Ž.Nemčinskas  
   T.Raila, Ž.Nemčinskas     28:30  21:17  21:18  
   T.Raila, Ž.Nemčinskas    
    ->    
         
       T.Perminas, T.Stankevičius   11-a vieta
       T.Perminas, T.Stankevičius
       A.Sobol, M.Golubevas   21:18  14:21  21:18
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2009-03-14 11:30 2009-03-14 16:00
Burių 19, Klaipėda
     U-19 C    VV    VD  
     U-19 D    MV    MD  
Kelmės taurė - 2009
2009-03-12 10:30 2009-03-12 21:00
Kelmė
     U-19 D    VV    MV  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Tauragė)
2009-03-08 10:00 2009-03-08 19:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.