Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės, Data: 2007-03-24, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug C, Vyrų dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Morkūnas 
 Arūnas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, A.Petkevičius      
 16       ->      
   A.Morkūnas, A.Petkevičius    
 9   Žygimantas Eismontas 
 Linas Zavadskis 
    21:10  21:8    
 Ž.Eismontas, L.Zavadskis      
 8   Edvinas Jakubauskas 
 Alvydas Jockus 
  21:18  22:20      
     A.Morkūnas, A.Petkevičius  
 5   Povilas Bartušis 
 Mindaugas Loveikis 
      22:20  21:9  
 P.Bartušis, M.Loveikis      
 12   Lukas Litvinas 
 Tautvydas Raila 
  23:21  17:21  21:19      
   K.Adomaitis, V.Pratusevičius    
 13   Kęstas Supronas 
 Algimantas Plytnikas 
    21:8  19:21  21:18    
 K.Adomaitis, V.Pratusevičius      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Vilmantas Pratusevičius 
  21:11  21:15       1-a vieta
       A.Morkūnas, A.Petkevičius
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Laimonas Vaškevičius 
        21:16  13:21  21:18
 R.Lavrukaitis, L.Vaškevičius      
 14   Martynas Atkočaitis 
 Arnas Kučinskas 
  21:13  21:12      
   R.Lavrukaitis, L.Vaškevičius    
 11   Juozas Gaižauskas 
 Sergejus Lesota 
    14:21  25:23  21:14    
 V.Giedraitis, V.Paulauskas      
 6   Valdas Giedraitis 
 Valdas Paulauskas 
  24:22  17:21  21:8      
     R.Lavrukaitis, L.Vaškevičius  
 7   Saulius Rukša 
 Kęstutis Žilys 
      21:18  23:21  
 S.Rukša, K.Žilys      
 10   Sergejus Korobovas 
 Vasilij Tolstoj 
  21:15  21:17      
   B.Lozinskis, J.Markūnas    
 15         21:13  15:21  21:19    
 B.Lozinskis, J.Markūnas      
 2   Borisas Lozinskis 
 Joris Markūnas 
  ->    K.Adomaitis, V.Pratusevičius   3-a vieta
       B.Lozinskis, J.Markūnas
       B.Lozinskis, J.Markūnas     B/Ž
         
      Dėl 5-8 vietos    
     Ž.Eismontas, L.Zavadskis    
     P.Bartušis, M.Loveikis  
     P.Bartušis, M.Loveikis   21:12  21:19   5-a vieta
       V.Giedraitis, V.Paulauskas
     V.Giedraitis, V.Paulauskas     21:13  16:21  21:15
     V.Giedraitis, V.Paulauskas  
     S.Rukša, K.Žilys   21:16  13:21  21:17  
         
         
       Ž.Eismontas, L.Zavadskis   7-a vieta
       S.Rukša, K.Žilys
       S.Rukša, K.Žilys   21:16  21:14
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   E.Jakubauskas, A.Jockus    
   E.Jakubauskas, A.Jockus   ->    
     E.Jakubauskas, A.Jockus  
   L.Litvinas, T.Raila     21:11  21:18  
   L.Litvinas, T.Raila    
   K.Supronas, A.Plytnikas   21:14  8:21  21:17     9-a vieta
       J.Gaižauskas, S.Lesota
   M.Atkočaitis, A.Kučinskas       21:14  20:22  21:17
   J.Gaižauskas, S.Lesota    
   J.Gaižauskas, S.Lesota   21:15  21:13    
     J.Gaižauskas, S.Lesota  
   S.Korobovas, V.Tolstoj     21:12  21:18  
   S.Korobovas, V.Tolstoj    
    ->    
         
       L.Litvinas, T.Raila   11-a vieta
       S.Korobovas, V.Tolstoj
       S.Korobovas, V.Tolstoj   21:13  22:24  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Supronas, A.Plytnikas  
     K.Supronas, A.Plytnikas   ->   13-a vieta
       K.Supronas, A.Plytnikas
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas     20:22  21:8  22:20
     M.Atkočaitis, A.Kučinskas  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.