Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės, Data: 2007-03-24, Vieta: Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. 27a, Tauragė.  
Grupė- Suaug D, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Greta Parnarauskaitė    Dėl 1-8 vietos      
 G.Parnarauskaitė      
 16       ->      
   G.Parnarauskaitė    
 9   Aleksandra Novik      21:14  21:3    
 J.Zinytė      
 8   Jovita Zinytė    21:17  21:19      
     G.Parnarauskaitė  
 5   Evelina Šiušytė        22:20  21:16  
 E.Šiušytė      
 12   Agnė Prišmantaitė    21:13  21:12      
   E.Šiušytė    
 13   Inga Aleksina      22:20  21:17    
 R.Ričkutė      
 4   Ramunė Ričkutė    21:14  21:12       1-a vieta
       G.Parnarauskaitė
 3   Gintarė Gečaitė          21:14  21:7
 G.Gečaitė      
 14       ->      
   V.Salygina    
 11   Dominyka Bortnikaitė      21:7  21:12    
 V.Salygina      
 6   Veronika Salygina    21:11  22:20      
     V.Salygina  
 7   Agnė Kupliauskaitė        21:17  10:21  21:14  
 A.Kupliauskaitė      
 10   Austėja Jakšytė    21:19  21:19      
   E.Samuilytė    
 15         21:19  21:11    
 E.Samuilytė      
 2   Eimantė Samuilytė    ->    E.Šiušytė   3-a vieta
       E.Samuilytė
       E.Samuilytė   21:11  21:19
         
      Dėl 5-8 vietos    
     J.Zinytė    
     R.Ričkutė  
     R.Ričkutė   21:13  20:22  21:18   5-a vieta
       R.Ričkutė
     G.Gečaitė     21:11  21:19
     A.Kupliauskaitė  
     A.Kupliauskaitė   22:20  21:14  
         
         
       J.Zinytė   7-a vieta
       J.Zinytė
       G.Gečaitė   21:17  21:16
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   A.Novik    
   A.Novik   ->    
     A.Novik  
   A.Prišmantaitė     27:25  21:16  
   A.Prišmantaitė    
   I.Aleksina   21:18  11:21  21:18     9-a vieta
       D.Bortnikaitė
        21:4  21:10
   D.Bortnikaitė    
   D.Bortnikaitė   ->    
     D.Bortnikaitė  
   A.Jakšytė     21:19  17:21  22:20  
   A.Jakšytė    
    ->    
         
       A.Prišmantaitė   11-a vieta
       A.Prišmantaitė
       A.Jakšytė   16:21  21:17  21:15
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     I.Aleksina  
     I.Aleksina   ->   13-a vieta
       I.Aleksina
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
       .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 104 105 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.