Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-17, Vyrų vienetas, dalyvių- 11, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15  
 1   Ramūnas Stapušaitis    Dėl 1-8 vietos      
 R.Stapušaitis      
 16       ->      
  [47] 13:20   R.Stapušaitis    
 9   Saulius Šaltmeris      21:15  21:15 [12']    
[13] 11:40   R.Prieditis      
 8   Ralfs Prieditis    7:21  21:12  21:17 [35']      
    [83] 15:20   R.Stapušaitis  
 5   Kazimieras Dauskurtas        21:10  21:19 [25']  
 K.Dauskurtas      
 12       ->      
  [48] 13:20   P.Grzegorzewski    
 13         24:22  21:14 [24']    
 P.Grzegorzewski      
 4   Patryk Grzegorzewski    ->       1-a vieta
      [224] 13:20   R.Stapušaitis
 3   Mateusz Dubowski          21:12  21:6 [30']
 M.Dubowski      
 14       ->      
  [49] 13:40   M.Dubowski    
 11   Egidijus Šakalys      21:17  12:21  21:16 [36']    
[14] 11:40   E.Slušnys      
 6   Edgaras Slušnys    21:4  21:9 [10']      
    [84] 15:20   A.Mizgiris  
 7   Matiss Vorps        17:21  21:17  21:17 [41']  
[15] 11:40   M.Vorps      
 10   Edvinas Jakubauskas    21:15  21:16 [20']      
  [50] 13:40   A.Mizgiris    
 15         21:11  21:8 [14']    
 A.Mizgiris      
 2   Aurimas Mizgiris    ->    P.Grzegorzewski   3-a vieta
      [225] 13:40   M.Dubowski
       M.Dubowski   21:18  22:20 [31']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Prieditis    
    [85] 15:40   K.Dauskurtas  
     K.Dauskurtas   21:14  21:13 [17']   5-a vieta
      [226] 13:40   K.Dauskurtas
     E.Slušnys     17:21  21:18  21:18 [46']
    [86] 15:40   E.Slušnys  
     M.Vorps   23:21  21:18 [22']  
         
         
       R.Prieditis   7-a vieta
      [227] 13:40   R.Prieditis
       M.Vorps   21:17  21:10 [18']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Šaltmeris    
   S.Šaltmeris   ->    
     S.Šaltmeris  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [228] 13:40   S.Šaltmeris
        21:12  21:12 [19']
   E.Šakalys    
   E.Šakalys   ->    
    [87] 15:40   E.Šakalys  
   E.Jakubauskas     16:21  21:17  21:19 [33']  
   E.Jakubauskas    
    ->    
         
        11-a vieta
       E.Jakubauskas
       E.Jakubauskas   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 104 105 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.