Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-15, Vyrų vienetas, dalyvių- 19, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15  
 1   Alan Plavin    Dėl 1-16 vietos        
 A.Plavin        
 32       ->        
  [35] 12:40   P.Jablonski      
 17   Przemyslaw Jablonski      21:13  21:16 [23']      
[9] 11:20   P.Jablonski        
 16   Emils Adata    21:12  21:13 [16']        
    [71] 14:40   P.Jablonski    
 9   Žygimantas Eismontas        21:10  21:11 [18']    
 Ž.Eismontas        
 24       ->        
  [36] 12:40   Ž.Eismontas      
 25         21:19  21:19 [29']      
 I.Eglitis        
 8   Igors Eglitis    ->        
      [103] 16:40   K.Baranowski  
 5   Povilas Bartušis          21:13  16:21  21:19 [33']  
 P.Bartušis        
 28       ->        
  [37] 13:00   P.Bartušis      
 21         12:21  21:19  21:14 [43']      
 B.Klimowicz        
 12   Bartosz Klimowicz    ->        
    [72] 14:40   K.Baranowski    
 13   Janis Berzins        25:23  19:21  21:17 [44']    
 J.Berzins        
 20       ->        
  [38] 13:00   K.Baranowski      
 29         21:6  21:8 [10']      
 K.Baranowski        
 4   Konrad Baranowski    ->         1-a vieta
        [209] 12:40   M.Dubowski
 3   Mateusz Dubowski            21:13  30:29 [23']
 M.Dubowski        
 30       ->        
  [39] 13:00   M.Dubowski      
 19   Toms Zaikovskis      21:11  21:12 [17']      
[10] 11:20   A.Kučinskas        
 14   Arnas Kučinskas    21:5  21:4 [20']        
    [73] 15:00   M.Dubowski    
 11   Michal Smilowski        21:7  21:19 [22']    
 M.Smilowski        
 22       ->        
  [40] 13:00   M.Smilowski      
 27         21:10  21:18 [22']      
 K.Bartoševičius        
 6   Karolis Bartoševičius    ->        
      [104] 16:40   M.Dubowski  
 7   Arturs Akmens          21:13  21:13 [16']  
 A.Akmens        
 26       ->        
  [41] 13:00   A.Akmens      
 23         22:20  21:13 [24']      
 L.Zavadskis        
 10   Linas Zavadskis    ->        
    [74] 15:00   L.Litvinas    
 15   Lukas Bartusevičius        21:17  19:21  21:18 [41']    
[11] 11:20   L.Bartusevičius        
 18   Ringolds Jaunzems    21:12  21:13 [17']      P.Jablonski   3-a vieta
  [42] 13:00   L.Litvinas   [210] 12:40   L.Litvinas
 31         21:8  21:12 [21']    L.Litvinas   22:20  11:21  21:18 [34']
 L.Litvinas        
 2   Lukas Litvinas    ->     Dėl 5-8 vietos    
       Ž.Eismontas    
      [105] 16:40   P.Bartušis  
       P.Bartušis   21:17  21:19 [26']   5-a vieta
        [211] 12:40   P.Bartušis
       M.Smilowski     21:16  16:21  21:19 [44']
      [106] 16:40   M.Smilowski  
       A.Akmens   21:12  21:9 [24']  
           
           
         Ž.Eismontas   7-a vieta
        [212] 12:40   Ž.Eismontas
         A.Akmens     B/Ž
      Dėl 9-16 vietos      
     A.Plavin      
    [75] 15:00   A.Plavin    
     I.Eglitis   21:14  21:14 [19']    
      [107] 16:40   A.Plavin  
     B.Klimowicz     21:17  21:14 [25']  
    [76] 15:00   B.Klimowicz    
     J.Berzins   21:16  21:7 [22']     9-a vieta
        [213] 13:00   A.Plavin
     A.Kučinskas       21:12  21:11 [19']
    [77] 15:00   A.Kučinskas    
     K.Bartoševičius   21:17  12:21  23:21 [40']    
      [108] 16:40   L.Zavadskis  
     L.Zavadskis     21:12  21:14 [22']  
    [78] 15:00   L.Zavadskis    
     L.Bartusevičius   21:13  21:18 [19']    
           
         B.Klimowicz   11-a vieta
        [214] 13:00   B.Klimowicz
         A.Kučinskas   21:7  21:6 [17']
           
        Dėl 13-16 vietos    
       I.Eglitis    
      [109] 17:00   J.Berzins  
       J.Berzins   21:19  17:21  21:6 [35']   13-a vieta
        [215] 13:00   J.Berzins
       K.Bartoševičius     21:14  22:20 [26']
      [110] 17:00   K.Bartoševičius  
       L.Bartusevičius   21:16  21:19 [19']  
           
           
         I.Eglitis   15-a vieta
        [216] 13:00   L.Bartusevičius
    Dėl 17-32 vietos      L.Bartusevičius     B/Ž
         
   E.Adata      
   E.Adata   ->      
     E.Adata    
      ->    
   .      
    ->      
       E.Adata  
        ->  
   .      
    ->      
     .    
      ->    
   .      
    ->       17-a vieta
        [217] 13:00   E.Adata
          21:15  23:21 [17']
   T.Zaikovskis      
   T.Zaikovskis   ->      
     T.Zaikovskis    
      ->    
   .      
    ->      
      [111] 17:00   R.Jaunzems  
        24:22  21:12 [10']  
   .      
    ->      
     R.Jaunzems    
   R.Jaunzems     ->    
   R.Jaunzems      
    ->     19-a vieta
         T.Zaikovskis
         T.Zaikovskis   ->
           
        Dėl 21-24 vietos    
         
       
        ->   21-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          23-a vieta
       
          ->
      Dėl 25-32 vietos      
         
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->     25-a vieta
       
          ->
     .    
      ->    
       
        ->  
     .    
      ->    
           
          27-a vieta
       
          ->
           
        Dėl 29-32 vietos    
         
       
        ->   29-a vieta
       
          ->
       
        ->  
           
           
          31-a vieta
       
          ->
           
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.