Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras, Data: 2007-04-14, Vieta: Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė, Gaurės g. 27a, LT-72343 Tauragė  
Grupė- U-13, Moterų vienetas, dalyvių- 13, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-04-14 2007-04-14 2007-04-14 2007-04-15  
 1   Joanna Solowinska    Dėl 1-8 vietos      
 J.Solowinska      
 16       ->      
  [29] 12:20   J.Solowinska    
 9   Ketija Kalninja      21:4  21:6 [14']    
[4] 11:00   A.Novik      
 8   Aleksandra Novik    21:15  21:9 [19']      
    [65] 14:20   J.Solowinska  
 5   Ieva Eglite        21:4  21:5 [16']  
[5] 11:00   I.Eglite      
 12   Goda Krivonosovaitė    21:6  21:10 [20']      
  [30] 12:20   I.Eglite    
 13   Ketija Eltermane      21:18  21:9 [16']    
[6] 11:00   R.Ričkutė      
 4   Ramunė Ričkutė    21:0  21:2 [12']       1-a vieta
      [179] 11:00   J.Solowinska
 3   Gintarė Gečaitė          21:17  21:15 [22']
 G.Gečaitė      
 14       ->      
  [31] 12:40   G.Gečaitė    
 11   Rūta Dapšytė      21:23  21:17  21:18 [44']    
[7] 11:20   A.Arnicane      
 6   Amanda Arnicane    21:18  21:10 [21']      
    [66] 14:20   A.Pušakova  
 7   Agnė Kupliauskaitė        21:3  21:6 [15']  
[8] 11:20   A.Kupliauskaitė      
 10   Linda Alksne    21:12  21:7 [16']      
  [32] 12:40   A.Pušakova    
 15         21:3  21:7 [15']    
 A.Pušakova      
 2   Anna Pušakova    ->    I.Eglite   3-a vieta
      [180] 11:00   G.Gečaitė
       G.Gečaitė   9:21  21:13  22:20 [37']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Novik    
    [67] 14:40   R.Ričkutė  
     R.Ričkutė   21:19  21:12 [19']   5-a vieta
      [181] 11:00   R.Ričkutė
     A.Arnicane     21:18  21:18 [18']
    [68] 14:40   A.Kupliauskaitė  
     A.Kupliauskaitė   13:21  21:10  21:13 [37']  
         
         
       A.Novik   7-a vieta
      [182] 11:00   A.Novik
       A.Arnicane   24:22  17:21  21:10 [34']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [33] 12:40   K.Kalninja    
   K.Kalninja   ->    
    [69] 14:40   K.Kalninja  
   G.Krivonosovaitė     22:20  21:19 [23']  
  [34] 12:40   G.Krivonosovaitė    
   K.Eltermane   21:1  21:3 [12']     9-a vieta
      [183] 11:20   K.Kalninja
        14:21  21:10  21:17 [26']
   R.Dapšytė    
   R.Dapšytė   ->    
    [70] 14:40   L.Alksne  
   L.Alksne     21:13  23:21 [22']  
   L.Alksne    
    ->    
         
       G.Krivonosovaitė   11-a vieta
      [184] 11:20   G.Krivonosovaitė
       R.Dapšytė   18:21  21:15  21:9 [29']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     K.Eltermane  
     K.Eltermane   ->   13-a vieta
       K.Eltermane
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.