Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
14-oji Lietuvos taurė (2-as etapas)(A, Ds, Es), Data: 2019-05-25, Vieta: Panevėžio KKSC rankinio salė, Panevėžys  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 16, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25 2019-05-25  
 1   Ignas Lukoševičius 
 Žanas Ramonas 
  Dėl 1-8 vietos      
[50] 12:00   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas      
 16   Audrius Bračiulis 
 Laurynas Mitrulevičius 
  21:11  21:10 [20']      
  [69] 13:20   I.Lukoševičius, Ž.Ramonas    
 9   Darius Sirvydis 
 Laisvydas Liaudanskas 
    21:18  21:18 [23']    
[51] 12:00   D.Sirvydis, L.Liaudanskas      
 8   Raimondas Banelis 
 Ramūnas Dovydėnas 
  21:17  21:18 [24']      
    [89] 14:10   G.Stravinskas, K.Vilkevičius  
 5   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
      18:21  21:15  21:13 [31']  
[52] 12:25   G.Klavinš, U.Lazdinš      
 12   Guntis Klavinš 
 Uldis Lazdinš 
  17:21  21:13  21:9 [41']      
  [70] 13:20   G.Stravinskas, K.Vilkevičius    
 13   Giedrius Stravinskas 
 Kasparas Vilkevičius 
    21:14  21:18 [24']    
[53] 12:25   G.Stravinskas, K.Vilkevičius      
 4   Mantas Smalskis 
 Raimondas Stakionis 
  21:13  21:14 [22']       1-a vieta
      [104] 14:40   G.Buitvydas, G.Fridricas
 3   Egidijus Peleckis 
 Remigijus Peleckis 
        21:19  21:14 [26']
[54] 12:25   E.Peleckis, R.Peleckis      
 14   Tomas Vareika 
 Vaidas Čepas 
  13:21  21:15  24:22 [41']      
  [71] 13:20   G.Strumila, V.Kemežys    
 11   Mindaugas Butautas 
 Justinas Jarulaitis 
    21:18  21:16 [24']    
[55] 12:25   G.Strumila, V.Kemežys      
 6   Giedrius Strumila 
 Vitalijus Kemežys 
  17:21  21:10  21:17 [34']      
    [90] 14:10   G.Buitvydas, G.Fridricas  
 7   Gediminas Buitvydas 
 Gediminas Fridricas 
      21:19  21:15 [23']  
[56] 12:25   G.Buitvydas, G.Fridricas      
 10   Aidas Giedrikas 
 Tomas Petrauskas 
  21:18  21:16 [20']      
  [72] 13:20   G.Buitvydas, G.Fridricas    
 15   Dainius Mitrulevičius 
 Gražvydas Petrauskas 
    21:10  17:21  22:20 [34']    
[57] 12:25   J.Šileris, V.Turolevičius      
 2   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
  21:6  21:4 [19']    I.Lukoševičius, Ž.Ramonas   3-a vieta
      [105] 14:40   G.Strumila, V.Kemežys
       G.Strumila, V.Kemežys   21:15  23:21 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     D.Sirvydis, L.Liaudanskas    
    [91] 14:10   G.Klavinš, U.Lazdinš  
     G.Klavinš, U.Lazdinš   21:12  21:10 [22']   5-a vieta
      [106] 15:05   J.Šileris, V.Turolevičius
     E.Peleckis, R.Peleckis     21:17  21:19 [28']
    [92] 14:10   J.Šileris, V.Turolevičius  
     J.Šileris, V.Turolevičius   21:14  21:17 [19']  
         
         
       D.Sirvydis, L.Liaudanskas   7-a vieta
      [107] 15:05   E.Peleckis, R.Peleckis
       E.Peleckis, R.Peleckis   21:19  21:15 [21']
         
    Dėl 9-16 vietos      
   A.Bračiulis, L.Mitrulevičius      
  [73] 13:20   R.Banelis, R.Dovydėnas    
   R.Banelis, R.Dovydėnas   21:11  21:13 [20']    
    [93] 14:10   R.Banelis, R.Dovydėnas  
   D.Paulauskas, P.Žostautas     18:21  21:13  21:15 [38']  
  [74] 13:20   D.Paulauskas, P.Žostautas    
   M.Smalskis, R.Stakionis   21:11  21:17 [23']     9-a vieta
      [108] 15:05   A.Giedrikas, T.Petrauskas
   T.Vareika, V.Čepas       21:16  21:18 [23']
  [75] 13:20   T.Vareika, V.Čepas    
   M.Butautas, J.Jarulaitis   21:12  16:21  21:16 [38']    
    [94] 14:10   A.Giedrikas, T.Petrauskas  
   A.Giedrikas, T.Petrauskas     22:20  21:14 [26']  
  [76] 13:20   A.Giedrikas, T.Petrauskas    
   D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   21:12  21:13 [19']    
         
       D.Paulauskas, P.Žostautas   11-a vieta
      [109] 15:05   T.Vareika, V.Čepas
       T.Vareika, V.Čepas   18:21  21:16  21:11 [48']
         
      Dėl 13-16 vietos    
     A.Bračiulis, L.Mitrulevičius    
    [95] 14:10   M.Smalskis, R.Stakionis  
     M.Smalskis, R.Stakionis   21:9  21:15 [25']   13-a vieta
      [110] 15:05   M.Butautas, J.Jarulaitis
     M.Butautas, J.Jarulaitis     21:10  21:10 [22']
    [96] 14:10   M.Butautas, J.Jarulaitis  
     D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   21:16  21:16 [28']  
         
         
       A.Bračiulis, L.Mitrulevičius   15-a vieta
      [111] 15:05   A.Bračiulis, L.Mitrulevičius
       D.Mitrulevičius, G.Petrauskas   21:19  21:16 [38']
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2005 m. Lietuvos studentų čempionatas
2005-03-05 10:00 2005-03-05 18:00
KTU statybos f-to sporto salė, Kaunas
     Suaug B    VV    MV  
Vasario 16-osios veteranų turnyras
2005-02-16 10:00 2005-02-16 16:00
Kretinga, Technikos mokyklos sporto salė ...
     Mėgėjai    D  
Badmintono turnyras "Vilnius - 2005"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 18:00
Vilniaus skvošo klubas
     Suaug B    V    D  
Žemaitijos moksleivių "Grand Prix"
2005-02-12 10:00 2005-02-12 17:00
Žalgirių m-kla, Tauragė.
     U-13    VV    MV  
     U-11    VV    MV  
2005 m. Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninis badmintono čempionatas
2005-01-29 12:00 2005-01-30 17:00
Klaipėda
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
Mėgėjų turnyras 2005
2005-01-08 10:00 2005-01-08 18:00
Kaunas, Drobės g.
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
     Mėgėjai C    V    D    MX  
2004 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2004-12-18 11:00 2004-12-18 18:00
Kaunas
     35+    VV  
     40+    VV    D    MX  
     45+    VV    MV  
     50+    VV    D  
     60+    VV  
VILNIAUS JAUNIMO \"GRAND PRIX\" - 2004
2004-11-27 10:30 2004-11-28 15:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
     U-19 C    VV    MV  
Turnyras "Kelmės ruduo 2004"
2004-11-20 11:00 2004-11-20 20:00
Aukuro “ vidurinės mokyklos sporto salė, ...
     U-13    VV    MV  
     U-13 B    VV    MV  
     U-13 C    V  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.