Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės, Data: 2007-04-22, Vieta: Klaipėda  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Regina Narijauskaitė 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Narijauskaitė, L.Patašienė      
 16       ->      
   R.Narijauskaitė, L.Patašienė    
 9   Raimonda Jocytė 
 Raminta Kaubrytė 
    21:14  21:11    
 L.Sprainytė, J.Tvaskaitė      
 8   Lina Sprainytė 
 Justina Tvaskaitė 
  21:15  21:15      
     R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
 5   Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
      21:9  21:13  
 J.Dimšaitė, G.Railaitė      
 12       ->      
   V.Novik, L.Šidlauskaitė    
 13         21:12  17:21  21:9    
 V.Novik, L.Šidlauskaitė      
 4   Viktorija Novik 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  ->       1-a vieta
       I.Adomaitytė, R.Gečaitė
 3   Greta Bertauskaitė 
 Ieva Linkutė 
        21:15  21:16
 G.Bertauskaitė, I.Linkutė      
 14       ->      
   G.Bertauskaitė, I.Linkutė    
 11         21:13  21:15    
 I.Jasiūnienė, J.Muchina      
 6   Irina Jasiūnienė 
 Jekaterina Muchina 
  ->      
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
 7   Aldona Pikčilingienė 
 Inga Bankauskienė 
      21:19  21:19  
 A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė      
 10       ->      
   I.Adomaitytė, R.Gečaitė    
 15         21:12  21:8    
 I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 2   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->    V.Novik, L.Šidlauskaitė   3-a vieta
       G.Bertauskaitė, I.Linkutė
       G.Bertauskaitė, I.Linkutė   21:7  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Sprainytė, J.Tvaskaitė    
     L.Sprainytė, J.Tvaskaitė  
     J.Dimšaitė, G.Railaitė   22:20  21:13   5-a vieta
       I.Jasiūnienė, J.Muchina
     I.Jasiūnienė, J.Muchina     21:11  21:15
     I.Jasiūnienė, J.Muchina  
     A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė   21:19  21:14  
         
         
       J.Dimšaitė, G.Railaitė   7-a vieta
       A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė
       A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė   21:18  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jocytė, R.Kaubrytė    
   R.Jocytė, R.Kaubrytė   ->    
     R.Jocytė, R.Kaubrytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Jocytė, R.Kaubrytė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.