Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės, Data: 2007-04-22, Vieta: Klaipėda  
Grupė- Suaug C, Moterų dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Regina Narijauskaitė 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Narijauskaitė, L.Patašienė      
 16       ->      
   R.Narijauskaitė, L.Patašienė    
 9   Raimonda Jocytė 
 Raminta Kaubrytė 
    21:14  21:11    
 L.Sprainytė, J.Tvaskaitė      
 8   Lina Sprainytė 
 Justina Tvaskaitė 
  21:15  21:15      
     R.Narijauskaitė, L.Patašienė  
 5   Justina Dimšaitė 
 Gintautė Railaitė 
      21:9  21:13  
 J.Dimšaitė, G.Railaitė      
 12       ->      
   V.Novik, L.Šidlauskaitė    
 13         21:12  17:21  21:9    
 V.Novik, L.Šidlauskaitė      
 4   Viktorija Novik 
 Lauryna Šidlauskaitė 
  ->       1-a vieta
       I.Adomaitytė, R.Gečaitė
 3   Greta Bertauskaitė 
 Ieva Linkutė 
        21:15  21:16
 G.Bertauskaitė, I.Linkutė      
 14       ->      
   G.Bertauskaitė, I.Linkutė    
 11         21:13  21:15    
 I.Jasiūnienė, J.Muchina      
 6   Irina Jasiūnienė 
 Jekaterina Muchina 
  ->      
     I.Adomaitytė, R.Gečaitė  
 7   Aldona Pikčilingienė 
 Inga Bankauskienė 
      21:19  21:19  
 A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė      
 10       ->      
   I.Adomaitytė, R.Gečaitė    
 15         21:12  21:8    
 I.Adomaitytė, R.Gečaitė      
 2   Indrė Adomaitytė 
 Rugilė Gečaitė 
  ->    V.Novik, L.Šidlauskaitė   3-a vieta
       G.Bertauskaitė, I.Linkutė
       G.Bertauskaitė, I.Linkutė   21:7  21:16
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Sprainytė, J.Tvaskaitė    
     L.Sprainytė, J.Tvaskaitė  
     J.Dimšaitė, G.Railaitė   22:20  21:13   5-a vieta
       I.Jasiūnienė, J.Muchina
     I.Jasiūnienė, J.Muchina     21:11  21:15
     I.Jasiūnienė, J.Muchina  
     A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė   21:19  21:14  
         
         
       J.Dimšaitė, G.Railaitė   7-a vieta
       A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė
       A.Pikčilingienė, I.Bankauskienė   21:18  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   R.Jocytė, R.Kaubrytė    
   R.Jocytė, R.Kaubrytė   ->    
     R.Jocytė, R.Kaubrytė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       R.Jocytė, R.Kaubrytė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 104 105 
2008 m. Lietuvos jaunių (iki 15m.) asmeninis badmintono čempionatas
2008-04-05 12:00 2008-04-06 14:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė, Burių g ...
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė. 3-as etapas
2008-03-29 10:30 2008-03-30 18:00
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Tauragės rajono pirmenybės
2008-03-16 10:30 2008-03-16 18:00
Žalgirių gimnazija, Moksleivių al., Taur ...
     U-19 B    VV    MV    VD    MD  
"Liberalų ir centro sajungos Tauragės skyriaus taurėms laimėti varžybos, skirtos pirmus metus besitreniruojantiems vaikams''
2008-03-01 10:00 2008-03-01 20:00
Tauragė
     U-17 B    VV    MV  
Lietuvos universitetų čempionatas
2008-02-23 10:00 2008-02-23 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV  
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.