Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Hummel Badmintono Lyga, Data: 2019-06-29, Vieta: Prienai, Prienai  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29 2019-06-29  
 1   Robertas Giedraitis 
 Vilimas Šimkus 
  Dėl 1-8 vietos      
 R.Giedraitis, V.Šimkus      
 16       ->      
  [84] 13:40   R.Giedraitis, V.Šimkus    
 9   Liudas Liepa 
 Augustinas Stankevičius 
    21:12  21:13 [21']    
[66] 12:50   R.Povilaitis, Č.Bankauskas      
 8   Raimondas Povilaitis 
 Česlovas Bankauskas 
  22:20  23:21 [24']      
    [104] 14:30   R.Giedraitis, V.Šimkus  
 5   Ernestas Jarulaitis 
 Justinas Jarulaitis 
      21:18  21:17 [24']  
[67] 12:50   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis      
 12   Gražvydas Petrauskas 
 Dovydas Petrauskas 
  21:10  21:9 [25']      
  [85] 13:40   A.Liutkus, A.Šadauskas    
 13         21:16  21:16 [25']    
 A.Liutkus, A.Šadauskas      
 4   Artūras Liutkus 
 Aurelijus Šadauskas 
  ->       1-a vieta
      [123] 15:20   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas
 3   Pranas Varaneckas 
 Nerijus Molis 
        17:21  21:16  21:13 [34']
 P.Varaneckas, N.Molis      
 14       ->      
  [86] 13:40   A.Sirbikė, V.Galiauskas    
 11   Žilvinas Mordas 
 Vytautas Liutika 
    21:14  22:20 [24']    
[68] 12:50   A.Sirbikė, V.Galiauskas      
 6   Artūras Sirbikė 
 Vidmantas Galiauskas 
  21:15  21:8 [25']      
    [105] 14:30   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas  
 7   Ričardas Vasilevskis 
 Mindaugas Narkus 
      21:15  21:11 [24']  
[69] 12:50   R.Vasilevskis, M.Narkus      
 10   Dainius Mitrulevičius 
 Laurynas Mitrulevičius 
  21:16  21:19 [27']      
  [87] 13:40   Ą.Barkauskas, R.Barkauskas    
 15         21:16  21:13 [24']    
 Ą.Barkauskas, R.Barkauskas      
 2   Ąžuolas Barkauskas 
 Rokas Barkauskas 
  ->    A.Liutkus, A.Šadauskas   3-a vieta
      [124] 15:20   A.Sirbikė, V.Galiauskas
       A.Sirbikė, V.Galiauskas   21:19  21:18 [24']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     R.Povilaitis, Č.Bankauskas    
    [106] 14:30   E.Jarulaitis, J.Jarulaitis  
     E.Jarulaitis, J.Jarulaitis   19:21  21:16  21:12 [32']   5-a vieta
      [125] 15:45   P.Varaneckas, N.Molis
     P.Varaneckas, N.Molis     21:18  25:23 [25']
    [107] 14:30   P.Varaneckas, N.Molis  
     R.Vasilevskis, M.Narkus   21:17  21:19 [24']  
         
         
       R.Povilaitis, Č.Bankauskas   7-a vieta
      [126] 15:45   R.Vasilevskis, M.Narkus
       R.Vasilevskis, M.Narkus   21:14  21:13 [17']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   L.Liepa, A.Stankevičius    
   L.Liepa, A.Stankevičius   ->    
    [88] 13:40   L.Liepa, A.Stankevičius  
   G.Petrauskas, D.Petrauskas     21:11  21:15 [19']  
   G.Petrauskas, D.Petrauskas    
    ->     9-a vieta
      [108] 14:55   L.Liepa, A.Stankevičius
        21:19  12:21  21:15 [33']
   Ž.Mordas, V.Liutika    
   Ž.Mordas, V.Liutika   ->    
    [89] 13:40   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius     21:16  16:21  21:13 [35']  
   D.Mitrulevičius, L.Mitrulevičius    
    ->    
         
       G.Petrauskas, D.Petrauskas   11-a vieta
      [109] 14:55   Ž.Mordas, V.Liutika
       Ž.Mordas, V.Liutika   21:13  21:7 [20']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
Klaipėdos apskrities badmintono pirmenybės
2008-12-27 11:30 2008-12-27 17:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     U-19 D    MV  
     U-15 C    VV  
Lietuvos TOP-8
2008-12-07 11:00 2008-12-07 19:00
Burių 19, Melnragė, Klaipėda
     Suaug    VV    MV    VD    MD  
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.