Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės, Data: 2007-05-26, Vieta: Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug, Mišrus dvejetas, dalyvių- 6, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Donatas Narvilas ,   Gerda Voitechovskaja   Dėl 1-4 vietų    
 D.Narvilas, G.Voitechovskaja    
 8       ->    
   D.Narvilas, G.Voitechovskaja  
 5   Aurimas Mizgiris ,   Ugnė Vasiliauskaitė      21:12  21:16  
 D.Karpas, U.Urbonaitė    
 4   Domantas Karpas ,   Ugnė Urbonaitė    22:20  22:20    1-a vieta
     K.Kašinskis, R.Šulnienė
 3   Tomas Dovydaitis ,   Emilija Unte        21:16  9:21  21:13
 T.Dovydaitis, E.Unte    
 6   Edgaras Slušnys ,   Daina Kairytė    22:20  21:18    
   K.Kašinskis, R.Šulnienė  
 7         21:14  21:12  
 K.Kašinskis, R.Šulnienė    
 2   Klaudijus Kašinskis ,   Rasa Šulnienė    ->    
     
     D.Karpas, U.Urbonaitė  3-a vieta
   D.Karpas, U.Urbonaitė
   T.Dovydaitis, E.Unte   21:13  21:15
       
   Dėl 5-8 vietų    
     
   A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė  
   A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė   ->  5-a vieta
     A.Mizgiris, U.Vasiliauskaitė
   E.Slušnys, D.Kairytė     21:14  22:20
   E.Slušnys, D.Kairytė  
    ->  
       
       
     7-a vieta
   
      ->
       
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Kalėdinė taurė
2008-12-06 10:00 2008-12-06 20:00
Kelmė
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos veteranų asmeninis badmintono čempionatas
2008-12-06 12:00 2008-12-06 17:00
Drobės 62, Kaunas
     35+    VV    MV  
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.