Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug, Vyrų vienetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Mark Šames    Dėl 1-8 vietos      
 M.Šames      
 16       ->      
  [177] 20:05   M.Šames    
 9   Vladislav Bezushko      21:9  21:15 [27']    
[165] 19:10   K.Reimeris      
 8   Karolis Reimeris    21:7  21:17 [24']      
    [189] 20:30   M.Šames  
 5   Tomas Tiškus        21:12  21:9 [27']  
[166] 19:10   L.Zavadskis      
 12   Linas Zavadskis    21:16  22:20 [29']      
  [178] 20:05   G.Čepkauskas    
 13         21:11  23:21 [33']    
 G.Čepkauskas      
 4   Gedmantas Čepkauskas    ->       1-a vieta
      [198] 21:30   M.Šames
 3   Benas Vaškevičius          21:7  21:16 [27']
 B.Vaškevičius      
 14       ->      
  [179] 20:05   B.Vaškevičius    
 11   Andrius Montrimas      11:21  21:16  21:13 [49']    
[167] 19:10   S.Klioštoraitis      
 6   Simas Klioštoraitis    21:10  21:12 [23']      
    [190] 20:30   J.Petkus  
 7   Mantas Maulė        21:5  21:9 [27']  
[168] 19:10   M.Maulė      
 10   Dmitrii Blinov    21:11  21:15 [24']      
  [180] 20:05   J.Petkus    
 15         21:5  21:18 [28']    
 J.Petkus      
 2   Jonas Petkus    ->    G.Čepkauskas   3-a vieta
      [199] 21:30   B.Vaškevičius
       B.Vaškevičius   21:16  21:12 [34']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     K.Reimeris    
    [191] 21:00   K.Reimeris  
     L.Zavadskis   21:13  21:15 [22']   5-a vieta
      [200] 21:30   M.Maulė
     S.Klioštoraitis     21:11  21:13
    [192] 21:00   M.Maulė  
     M.Maulė   21:16  21:12 [28']  
         
         
       L.Zavadskis   7-a vieta
     
       S.Klioštoraitis   ->
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Bezushko    
   V.Bezushko   ->    
    [181] 20:05   T.Tiškus  
   T.Tiškus     21:12  21:9 [26']  
   T.Tiškus    
    ->     9-a vieta
      [193] 21:00   T.Tiškus
        21:17  21:9 [27']
   A.Montrimas    
   A.Montrimas   ->    
    [182] 20:05   A.Montrimas  
   D.Blinov     21:10  15:21  21:12 [31']  
   D.Blinov    
    ->    
         
       V.Bezushko   11-a vieta
     
       D.Blinov   ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 104 105 
3-ioji Lietuvos taurė, 2 etapas, A ir B grupės
2008-02-09 11:00 2008-02-10 14:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
2008 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-02-02 12:00 2008-02-03 16:00
Klaipėda, Melnragės sporto salė
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
2008 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2008-01-19 12:00 2008-01-20 18:00
Tauragė, sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės
2008-01-12 11:00 2008-01-12 21:00
Kaunas
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
46-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2008-01-05 11:00 2008-01-06 16:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Vaikų badmintono turnyras "Kalėdinė taurė 2007"
2007-12-15 10:00 2007-12-15 18:00
Kelmė
     U-15    VV  
     U-15 B    VV    MV  
2007 m. Lietuvos veteranų čempionatas
2007-12-01 11:00 2007-12-01 19:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     40+    VV    VD    MX  
     45+    VV  
     50+    VV    MV    VD    MX  
     55+    VV  
Kauno ruduo
2007-11-17 10:00 2007-11-17 20:00
Kaunas
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas
2007-11-03 12:00 2007-11-04 13:00
Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, ...
     U-13    VV    MV    VD    MD    MX  
"Gintarinis pajūris - 2007"
2007-10-20 12:00 2007-10-21 16:00
Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MX  
     Suaug C    VD  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.