Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Vyrų dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Arūnas Petkevičius 
 Mažvydas Petkevičius 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, M.Petkevičius      
 16       ->      
  [116] 16:10   A.Petkevičius, M.Petkevičius    
 9   Stasys Kubiliūnas 
 Vaidas Šmitas 
    21:10  21:7 [20']    
[103] 15:20   E.Gedminas, A.Valauskas      
 8   Evaldas Gedminas 
 Aurimas Valauskas 
  21:15  21:15 [31']      
    [131] 17:00   A.Petkevičius, M.Petkevičius  
 5   Egidijus Litvinskas 
 Edmundas Petrošius 
      21:18  21:16 [24']  
[104] 15:20   E.Litvinskas, E.Petrošius      
 12   Vytautas Liutika 
 Aidas Urbonas 
  21:18  21:11 [20']      
  [117] 16:10   E.Litvinskas, E.Petrošius    
 13         21:18  21:19 [27']    
 T.Jarutis, D.Jurgilas      
 4   Tadas Jarutis 
 Darius Jurgilas 
  ->       1-a vieta
      [149] 18:15   A.Petkevičius, M.Petkevičius
 3   Vidmantas Galiauskas 
 Egidijus Peleckis 
        21:13  21:16 [22']
 V.Galiauskas, E.Peleckis      
 14       ->      
  [118] 16:10   J.Jarulaitis, A.Tamašauskas    
 11   Justinas Jarulaitis 
 Aleksas Tamašauskas 
    21:9  24:22 [27']    
[105] 15:20   J.Jarulaitis, A.Tamašauskas      
 6   Dominykas Paulauskas 
 Paulius Žostautas 
  21:17  21:19 [35']      
    [132] 17:00   J.Šileris, V.Turolevičius  
 7   Paulius Bareika 
 Kęstutis Krūminas 
      21:8  21:17 [21']  
[106] 15:20   P.Bareika, K.Krūminas      
 10   Česlovas Bankauskas 
 Ričardas Vasilevskis 
  21:15  21:10 [23']      
  [119] 16:10   J.Šileris, V.Turolevičius    
 15         21:15  15:21  21:13 [37']    
 J.Šileris, V.Turolevičius      
 2   Jonas Šileris 
 Vaidas Turolevičius 
  ->    E.Litvinskas, E.Petrošius   3-a vieta
      [150] 18:15   E.Litvinskas, E.Petrošius
       J.Jarulaitis, A.Tamašauskas   21:13  21:17 [23']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Gedminas, A.Valauskas    
    [133] 17:00   T.Jarutis, D.Jurgilas  
     T.Jarutis, D.Jurgilas   22:20  21:18 [26']   5-a vieta
      [151] 18:15   P.Bareika, K.Krūminas
     V.Galiauskas, E.Peleckis     21:13  21:17 [26']
    [134] 17:00   P.Bareika, K.Krūminas  
     P.Bareika, K.Krūminas   22:20  21:9 [24']  
         
         
       E.Gedminas, A.Valauskas   7-a vieta
      [152] 18:15   V.Galiauskas, E.Peleckis
       V.Galiauskas, E.Peleckis   21:11  21:13 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   S.Kubiliūnas, V.Šmitas    
   S.Kubiliūnas, V.Šmitas   ->    
    [120] 16:10   V.Liutika, A.Urbonas  
   V.Liutika, A.Urbonas     21:17  18:21  21:8 [36']  
   V.Liutika, A.Urbonas    
    ->     9-a vieta
      [135] 17:25   D.Paulauskas, P.Žostautas
        18:21  21:15  21:7 [38']
   D.Paulauskas, P.Žostautas    
   D.Paulauskas, P.Žostautas   ->    
    [121] 16:35   D.Paulauskas, P.Žostautas  
   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis     22:20  21:19 [27']  
   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis    
    ->    
         
       S.Kubiliūnas, V.Šmitas   11-a vieta
      [136] 17:25   Č.Bankauskas, R.Vasilevskis
       Č.Bankauskas, R.Vasilevskis   21:14  21:15 [26']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 99 
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.