Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Kelmė International, Data: 2019-09-07, Vieta: Kelmės sporto centras, Kelmė  
Grupė- Suaug D, Moterų dvejetas, dalyvių- 10, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07 2019-09-07  
 1   Ernesta Grigeliūnienė 
 Renata Staupelienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė      
 16       ->      
  [9] 09:50   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė    
 9   Modesta Kožkuvienė 
 Asta Mažulienė 
    21:11  21:16 [21']    
[1] 09:30   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė      
 8   Monika Petreikytė 
 Eglė Rekašiūtė 
  19:21  21:14  21:16 [25']      
    [16] 10:20   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė  
 5   Lina Gorienė 
 Gitana Krūminienė 
      21:11  21:9 [19']  
 L.Gorienė, G.Krūminienė      
 12       ->      
  [7] 09:30   I.Peleckienė, D.Valantinaitė    
 13         22:20  21:11 [19']    
 I.Peleckienė, D.Valantinaitė      
 4   Irena Peleckienė 
 Diana Valantinaitė 
  ->       1-a vieta
      [26] 10:45   M.Kožkuvienė, A.Mažulienė
 3   Renata Platakytė 
 Jolanta Sereckienė 
        21:18  18:21  21:19 [38']
 R.Platakytė, J.Sereckienė      
 14       ->      
  [8] 09:30   D.Butvydaitė, J.Pilypaitė    
 11         21:18  21:17 [27']    
 D.Butvydaitė, J.Pilypaitė      
 6   Dovilė Butvydaitė 
 Jolita Pilypaitė 
  ->      
    [17] 10:20   D.Butvydaitė, J.Pilypaitė  
 7   Vaida Daugėlienė 
 Rosita Šutaitė-Giedraitienė 
      21:13  22:24  21:17 [43']  
[2] 09:30   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė      
 10   Renata Mileškienė 
 Eglė Žakevičiūtė 
  21:6  21:6 [10']      
  [10] 09:50   G.Krizonytė, I.Savickienė    
 15         21:15  21:17 [27']    
 G.Krizonytė, I.Savickienė      
 2   Gerda Krizonytė 
 Ingrida Savickienė 
  ->    I.Peleckienė, D.Valantinaitė   3-a vieta
      [27] 10:45   I.Peleckienė, D.Valantinaitė
       G.Krizonytė, I.Savickienė   21:13  25:23 [29']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė    
    [18] 10:20   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė  
     L.Gorienė, G.Krūminienė   21:14  21:16 [22']   5-a vieta
      [28] 10:45   E.Grigeliūnienė, R.Staupelienė
     R.Platakytė, J.Sereckienė     21:14  13:21  21:15 [37']
    [19] 10:20   R.Platakytė, J.Sereckienė  
     V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:16  21:14 [23']  
         
         
       L.Gorienė, G.Krūminienė   7-a vieta
      [29] 10:45   V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė
       V.Daugėlienė, R.Šutaitė-Giedraitienė   21:13  24:22 [24']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė    
   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė   ->    
     M.Petreikytė, E.Rekašiūtė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
      [11] 09:50   M.Petreikytė, E.Rekašiūtė
        21:9  21:10 [17']
   .    
    ->    
     R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė     ->  
   R.Mileškienė, E.Žakevičiūtė    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 98 99 
Pasaulio lietuvių žaidynės - 2005
2005-07-02 11:00 2005-07-03 16:00
Vilniaus Dailės Akademija, Maironio g. 6 ...
     Suaug C    VD    MX  
     Suaug D    VV    MV    MD  
     U-19    VV  
     U-19 B    MV    VD    MX  
     U-19 C    MD  
     40+    VV    MV    MD    MX  
     40+ B    VD  
Lietuvos jaunučių sporto žaidynių badmintono varžybos
2005-06-25 10:00 2005-06-26 16:00
Klaipėda, Melnragė, Burių g.
     U-15    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos jaunimo sporto žaidinių badmintono varžybos
2005-06-18 11:00 2005-06-19 15:00
Kaunas, Drobės 62
     U-19 B    VV    MV    MX  
     U-19 C    VD    MD  
2005 m. Lietuvos asmeninis badmintono čempionatas
2005-05-21 11:00 2005-05-22 15:00
Drobės g. 62, Kaunas
     Suaug    VV    MV    MX  
     Suaug B    VD    MD  
2005m. Vilniaus jaunimo badmintono čempionatas
2005-04-30 11:00 2005-05-01 12:00
Gabijos g. 8, Vilnius
     U-19 C    MV    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
     U-19 E    VV  
     U-19 F    VD  
2005 Lietuvos GP-1
2005-04-23 12:00 2005-04-24 14:00
Klaipėda, Melnragė, Burių 19
     Suaug    MV  
     Suaug B    VV    VD    D    MX  
Kretingos rajono atviros vaikų badmintono pirmenybės
2005-04-23 10:00 2005-04-23 20:00
Kretinga, Technologijos ir verslo mokykl ...
     U-15 B    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD  
     U-11    VV    MV  
Tauragės apskrities 10-mečiui paminėti skirtas atviras badmintono čempionatas
2005-04-16 11:00 2005-04-17 15:00
Gaurės g. 27 a, Tauragė
     U-17    VV  
     U-17 B    MV    VD    MD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
     U-11    VV    MV  
KELMĖS TAURĖ 2005
2005-04-02 10:00 2005-04-02 20:00
Kelmė, J.Janonio 9, ,,Aukuro“ vidurinės ...
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2005 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2005-03-19 11:00 2005-03-20 14:00
Gaurės 27a, Tauragė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2019  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.