Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas, Data: 2007-09-30, Vieta: Šakiai  
Grupė- Mėgėjai, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Morkūnas 
 Aldona Pikčilingienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Morkūnas, A.Pikčilingienė      
 16       ->      
   D.Razas, I.Jasiūnienė    
 9   Povilas Bartušis 
 Daiva Dailidienė 
    2:1    
 D.Razas, I.Jasiūnienė      
 8   Dovydas Razas 
 Irina Jasiūnienė 
  2:0      
     D.Razas, I.Jasiūnienė  
 5   Arūnas Petkevičius 
 Giedrė Liorančaitė 
      2:0  
 A.Petkevičius, G.Liorančaitė      
 12       ->      
   A.Petkevičius, G.Liorančaitė    
 13   Valentinas Stiklius 
 Živilė Stanaitienė 
    2:0    
 A.Vizgirda, J.Tvaskaitė      
 4   Arūnas Vizgirda 
 Justina Tvaskaitė 
  2:1       1-a vieta
       D.Razas, I.Jasiūnienė
 3   Rimas Lavrukaitis 
 Rasita Grincevičienė 
        2:0
 R.Lavrukaitis, R.Grincevičienė      
 14       ->      
   R.Lavrukaitis, R.Grincevičienė    
 11   Aidas Poderys 
 Diana Vizgirdienė 
    2:1    
 A.Poderys, D.Vizgirdienė      
 6   Mindaugas Loveikis 
 Vida Lenktienė 
  2:0      
     R.Lavrukaitis, R.Grincevičienė  
 7   Juozas Gaižauskas 
 Lolita Siliūnienė 
      2:0  
 J.Gaižauskas, L.Siliūnienė      
 10       ->      
   J.Gaižauskas, L.Siliūnienė    
 15   Dainius Grincevičius 
 Inga Bankauskienė 
    2:1    
 S.Korobovas, V.Gečienė      
 2   Sergejus Korobovas 
 Vaida Gečienė 
  2:0    A.Petkevičius, G.Liorančaitė   3-a vieta
       A.Petkevičius, G.Liorančaitė
       J.Gaižauskas, L.Siliūnienė   2:0
         
      Dėl 5-8 vietos    
     A.Morkūnas, A.Pikčilingienė    
     A.Morkūnas, A.Pikčilingienė  
     A.Vizgirda, J.Tvaskaitė   2:0   5-a vieta
       A.Morkūnas, A.Pikčilingienė
     A.Poderys, D.Vizgirdienė     2:1
     A.Poderys, D.Vizgirdienė  
     S.Korobovas, V.Gečienė   2:0  
         
         
       A.Vizgirda, J.Tvaskaitė   7-a vieta
       A.Vizgirda, J.Tvaskaitė
       S.Korobovas, V.Gečienė   2:0
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   P.Bartušis, D.Dailidienė    
   P.Bartušis, D.Dailidienė   ->    
     P.Bartušis, D.Dailidienė  
      2:0  
   V.Stiklius, Ž.Stanaitienė    
   V.Stiklius, Ž.Stanaitienė   ->     9-a vieta
       P.Bartušis, D.Dailidienė
        2:0
   M.Loveikis, V.Lenktienė    
   M.Loveikis, V.Lenktienė   ->    
     D.Grincevičius, I.Bankauskienė  
      2:1  
   D.Grincevičius, I.Bankauskienė    
   D.Grincevičius, I.Bankauskienė   ->    
         
       V.Stiklius, Ž.Stanaitienė   11-a vieta
       V.Stiklius, Ž.Stanaitienė
       M.Loveikis, V.Lenktienė   2:1
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     
      ->   13-a vieta
     
        ->
     
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.