Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
"Gintarinis pajūris - 2007", Data: 2007-10-20, Vieta: Klaipėda, Burių g. 19, Melnragės sporto salė  
Grupė- Suaug B, Mišrus dvejetas, dalyvių- 9, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Povilas Bartušis 
 Indrė Starevičiutė 
  Dėl 1-8 vietos      
 P.Bartušis, I.Starevičiutė      
 16       ->      
   P.Bartušis, I.Starevičiutė    
 9   Ignas Reznikas 
 Dominyka Bortnikaitė 
    21:4  21:7    
 M.Koren, A.Kupliauskaitė      
 8   Maksimas Koren 
 Agnė Kupliauskaitė 
    B/Ž      
     P.Bartušis, I.Starevičiutė  
 5   Rolandas Juknevičius 
 Lauryna Šidlauskaitė 
      21:11  21:13  
 R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė      
 12       ->      
   R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė    
 13         21:12  21:15    
 A.Janavičius, R.Gečaitė      
 4   Aidanas Janavičius 
 Rugilė Gečaitė 
  ->       1-a vieta
       M.Prevelis, A.Meirytė
 3   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
        10:21  21:16  21:18
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 14       ->      
   L.Litvinas, E.Noreikaitė    
 11         21:17  21:7    
 Ž.Eismontas, I.Adomaitytė      
 6   Žygimantas Eismontas 
 Indrė Adomaitytė 
  ->      
     M.Prevelis, A.Meirytė  
 7   Lukas Rimkus 
 Giedrė Liorančaitė 
      2:21  21:19  21:13  
 L.Rimkus, G.Liorančaitė      
 10       ->      
   M.Prevelis, A.Meirytė    
 15         21:11  22:20    
 M.Prevelis, A.Meirytė      
 2   Martynas Prevelis 
 Amanda Meirytė 
  ->    R.Juknevičius, L.Šidlauskaitė   3-a vieta
       L.Litvinas, E.Noreikaitė
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   21:16  21:13
         
      Dėl 5-8 vietos    
     M.Koren, A.Kupliauskaitė    
     A.Janavičius, R.Gečaitė  
     A.Janavičius, R.Gečaitė   21:15  21:10   5-a vieta
       A.Janavičius, R.Gečaitė
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė     21:17  21:18
     Ž.Eismontas, I.Adomaitytė  
     L.Rimkus, G.Liorančaitė   9:21  21:18  21:19  
         
         
       M.Koren, A.Kupliauskaitė   7-a vieta
       L.Rimkus, G.Liorančaitė
       L.Rimkus, G.Liorančaitė   21:15  21:10
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   I.Reznikas, D.Bortnikaitė    
   I.Reznikas, D.Bortnikaitė   ->    
     I.Reznikas, D.Bortnikaitė  
      ->  
   .    
    ->     9-a vieta
       I.Reznikas, D.Bortnikaitė
        ->
   .    
    ->    
     .  
      ->  
   .    
    ->    
         
        11-a vieta
     
        ->
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     .  
      ->   13-a vieta
     
        ->
     .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 103 104 
"Zanavykų taurė - 2008" 1 etapas
2007-09-30 10:00 2007-09-30 19:30
Šakiai
     Mėgėjai    VD    MD    MX  
3-oji Lietuvos taurė, 1 etapas, A ir B grupės
2007-09-22 11:00 2007-09-23 15:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo veteranų asmeninis čempionatas
2007-06-09 10:00 2007-06-09 18:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     35+    VV    MV    VD    MX  
     40+    VV    MV    VD    MD    MX  
     45+    VV    VD    MX  
     50+    VV    MV    VD    MD    MX  
     55+    VV    MV    VD  
     60+    VV  
Badmintono varžybos "Tauragė - 500"
2007-05-26 11:00 2007-05-27 12:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     Mėgėjai    VV    MV    VD    MD  
     Mėgėjai B    VV    MV    VD  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, A ir B grupės
2007-05-26 12:00 2007-05-26 20:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 m. Vilniaus jaunimo atviras badmintono čempionatas
2007-05-06 11:00 2007-05-07 14:00
Vilniaus A.Puškino vidurinė mokykla, Gab ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 B    VV    MV    VD    MD    MX  
2007 metų Lietuvos jaunių (iki 17 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2007-04-28 11:00 2007-04-29 14:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
2-oji Lietuvos taurė, 4 etapas, C ir D grupės
2007-04-22 12:00 2007-04-22 17:00
Klaipėda
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
4-sis Tauragės apskrities atviras badmintono turnyras
2007-04-14 11:00 2007-04-15 15:00
Sporto komplekso "Bastilija" sporto salė ...
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-15    VV    MV    VD    MX  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
2-oji Lietuvos taurė. 3-as etapas. A, B, C ir D grupės
2007-03-24 10:30 2007-03-25 16:00
Sporto kompleksas „Bastilija“, Gaurės g. ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LI 2020  
   LJ 2020  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.