Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
Lietuvos jaunių U-13 čempionatas, Data: 2007-11-03, Vieta: Sporto kompleksas "Bastlija", Gaurės 27, tauragė  
Grupė- U-13, Mišrus dvejetas, dalyvių- 12, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
2007-11-03 2007-11-03 2007-11-03 2007-11-04  
 1   Lukas Rimkus 
 Goda Krivonosovaitė 
  Dėl 1-8 vietos      
[65] 18:40   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė      
 16       ->      
  [73] 19:30   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė    
 9   Deividas Dzenys 
 Gerda Levickytė 
    21:2  21:8 [15']    
[66] 18:40   P.Bartušis, L.Bagdonaitė      
 8   Petras Bartušis 
 Loreta Bagdonaitė 
  21:9  21:14 [19']      
    [81] 20:20   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė  
 5   Audrius Muižininkas 
 Vakarė Šiukštaitė 
      21:7  21:10 [19']  
[67] 18:40   A.Muižininkas, V.Šiukštaitė      
 12   Dominykas Juškys 
 Gintarė Bilvardaitė 
  21:13  21:16 [23']      
  [74] 19:30   M.Golubevas, V.Žymantaitė    
 13         21:5  21:7 [20']    
[68] 18:40   M.Golubevas, V.Žymantaitė      
 4   Michailas Golubevas 
 Vaiva Žymantaitė 
  ->       1-a vieta
      [113] 12:30   L.Rimkus, G.Krivonosovaitė
 3   Renaldas Šileris 
 Vaiva Austrevičiutė 
        21:15  21:6 [16']
[69] 19:05   R.Šileris, V.Austrevičiutė      
 14       ->      
  [75] 19:30   R.Šileris, V.Austrevičiutė    
 11   Edgaras Gusarovas 
 Laura Daunytė 
    21:6  21:6 [15']    
[70] 19:05   M.Bogdanovič, D.Muchina      
 6   Miroslavas Bogdanovič 
 Darina Muchina 
  21:16  21:19 [19']      
    [82] 20:20   R.Šileris, V.Austrevičiutė  
 7   Mantvydas Dapšys 
 Lukrecija Vaitkutė 
      21:16  21:15 [19']  
[71] 19:05   N.Bičkovas, G.Gečaitė      
 10   Nedas Bičkovas 
 Gabrielė Gečaitė 
  21:11  21:13 [20']      
  [76] 19:30   L.Sparnauskis, G.Janušonytė    
 15         21:10  21:15 [17']    
[72] 19:05   L.Sparnauskis, G.Janušonytė      
 2   Laurynas Sparnauskis 
 Gabrielė Janušonytė 
  ->    M.Golubevas, V.Žymantaitė   3-a vieta
      [114] 12:30   M.Golubevas, V.Žymantaitė
       L.Sparnauskis, G.Janušonytė   21:12  21:14 [21']
         
      Dėl 5-8 vietos    
     P.Bartušis, L.Bagdonaitė    
    [83] 20:20   P.Bartušis, L.Bagdonaitė  
     A.Muižininkas, V.Šiukštaitė   21:14  21:16 [24']   5-a vieta
      [115] 12:30   M.Bogdanovič, D.Muchina
     M.Bogdanovič, D.Muchina     21:13  21:19 [18']
    [84] 20:20   M.Bogdanovič, D.Muchina  
     N.Bičkovas, G.Gečaitė   21:17  21:19 [20']  
         
         
       A.Muižininkas, V.Šiukštaitė   7-a vieta
      [116] 12:30   N.Bičkovas, G.Gečaitė
       N.Bičkovas, G.Gečaitė   21:5  21:18 [20']
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
  [77] 19:55   D.Dzenys, G.Levickytė    
   D.Dzenys, G.Levickytė   ->    
    [85] 20:45   D.Juškys, G.Bilvardaitė  
   D.Juškys, G.Bilvardaitė     16:21  21:19  21:18 [34']  
  [78] 19:55   D.Juškys, G.Bilvardaitė    
    ->     9-a vieta
      [117] 12:55   E.Gusarovas, L.Daunytė
        21:16  21:15 [23']
  [79] 19:55   E.Gusarovas, L.Daunytė    
   E.Gusarovas, L.Daunytė   ->    
    [86] 20:45   E.Gusarovas, L.Daunytė  
   M.Dapšys, L.Vaitkutė     15:21  21:9  21:9 [28']  
  [80] 19:55   M.Dapšys, L.Vaitkutė    
    ->    
         
       D.Dzenys, G.Levickytė   11-a vieta
      [118] 12:55   D.Dzenys, G.Levickytė
       M.Dapšys, L.Vaitkutė   21:15  21:13 [22']
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
    [87] 20:45   .  
      ->   13-a vieta
      [119] 12:55   .
        ->
    [88] 20:45   .  
      ->  
         
         
        15-a vieta
      [120] 12:55   .
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 107 108 
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Kretinga)
2009-03-07 10:00 2009-03-07 19:00
Kretinga
     U-19    VV    MV    VD    MD  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro olimpinis festivalis (Vilnius)
2009-03-06 10:00 2009-03-06 14:00
Vilnius
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Kauno Grand Prix 2009 (2 turas)
2009-03-01 10:00 2009-03-01 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    VV    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Turnyras skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai pažymėti
2009-02-16 10:00 2009-02-16 16:00
Kretinga
     U-19    VV  
     U-19 E    VV    MV  
4-oji Lietuvos taurė (A, B, C ir D grupės)
2009-02-07 09:45 2009-02-08 17:00
Tauragės sporto kompleksas "Bastilija"
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
2009 m. 47-asis Lietuvos asmeninis čempionatas
2009-01-31 10:50 2009-02-01 15:00
Tauragė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
2009 m. Lietuvos mokinių ir studentų sporto centro badmintono taurė
2009-01-24 12:00 2009-01-25 17:15
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas, G ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
Kauno Grand Prix 2009
2009-01-18 10:00 2009-01-18 18:00
Kauno "Drobės" sporto salė
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix (2 turas)
2009-01-10 09:00 2009-01-11 16:00
Sigulda, Latvija
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
Turnyras "Kalėdinis Kaunas"
2008-12-27 10:00 2008-12-27 20:00
Drobės sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    V    D  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.