Badminton
LIETUVOS BADMINTONO FEDERACIJA
  
 Vardas:     Slaptažodis: 
 
    
3-ioji Lietuvos taurė, C ir D grupės, Data: 2008-01-12, Vieta: Kaunas  
Grupė- Suaug C, Mišrus dvejetas, dalyvių- 14, rungtynių tipas- Minuso sistema  
  
 
 1   Arūnas Petkevičius 
 Laima Patašienė 
  Dėl 1-8 vietos      
 A.Petkevičius, L.Patašienė      
 16       ->      
   A.Petkevičius, L.Patašienė    
 9   Vilmantas Pratusevičius 
 Inga Bankauskienė 
    19:21  21:10  21:11    
 L.Litvinas, E.Noreikaitė      
 8   Lukas Litvinas 
 Erika Noreikaitė 
  21:17  21:18      
     A.Petkevičius, L.Patašienė  
 5   Aidas Poderys 
 Angelė Liepuonienė 
      17:21  21:11  21:9  
 A.Poderys, A.Liepuonienė      
 12   Valdas Giedraitis 
 Regina Narijauskaitė 
  21:10  21:19      
   A.Poderys, A.Liepuonienė    
 13   Valdas Paulauskas 
 Gintautė Railaitė 
    12:21  21:17  21:13    
 K.Adomaitis, A.Pikčilingienė      
 4   Kęstutis Adomaitis 
 Aldona Pikčilingienė 
  17:21  21:9  21:9       1-a vieta
       J.Špelveris, E.Liočaitė
 3   Gediminas Gresevičius 
 Indrė Starevičiutė 
        21:16  8:21  22:20
 G.Gresevičius, I.Starevičiutė      
 14   Arūnas Vizgirda 
 Diana Vizgirdienė 
  21:9  21:15      
   R.Lavrukaitis, V.Špelverytė    
 11   Mantas Gresevičius 
 Justina Dimšaitė 
    17:21  21:16  21:19    
 R.Lavrukaitis, V.Špelverytė      
 6   Rimas Lavrukaitis 
 Vaida Špelverytė 
  21:11  21:15      
     J.Špelveris, E.Liočaitė  
 7   Dainius Grincevičius 
 Rasita Grincevičienė 
      21:14  22:20  
 D.Grincevičius, R.Grincevičienė      
 10   Vidas Bradūnas 
 Irina Jasiūnienė 
  21:10  21:15      
   J.Špelveris, E.Liočaitė    
 15         21:11  21:17    
 J.Špelveris, E.Liočaitė      
 2   Juozas Špelveris 
 Emilija Liočaitė 
  ->    A.Poderys, A.Liepuonienė   3-a vieta
       A.Poderys, A.Liepuonienė
       R.Lavrukaitis, V.Špelverytė   21:18  15:21  21:12
         
      Dėl 5-8 vietos    
     L.Litvinas, E.Noreikaitė    
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė  
     K.Adomaitis, A.Pikčilingienė   13:21  21:16  21:19   5-a vieta
       K.Adomaitis, A.Pikčilingienė
     G.Gresevičius, I.Starevičiutė     21:14  21:15
     G.Gresevičius, I.Starevičiutė  
     D.Grincevičius, R.Grincevičienė   13:21  21:8  21:16  
         
         
       L.Litvinas, E.Noreikaitė   7-a vieta
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė
       D.Grincevičius, R.Grincevičienė   21:17  21:15
         
    Dėl 9-16 vietos      
       
   V.Pratusevičius, I.Bankauskienė    
   V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   ->    
     V.Giedraitis, R.Narijauskaitė  
   V.Giedraitis, R.Narijauskaitė     21:16  21:16  
   V.Giedraitis, R.Narijauskaitė    
   V.Paulauskas, G.Railaitė   21:13  21:17     9-a vieta
       V.Bradūnas, I.Jasiūnienė
   A.Vizgirda, D.Vizgirdienė       21:14  12:21  21:17
   M.Gresevičius, J.Dimšaitė    
   M.Gresevičius, J.Dimšaitė   21:14  21:12    
     V.Bradūnas, I.Jasiūnienė  
   V.Bradūnas, I.Jasiūnienė     24:22  21:10  
   V.Bradūnas, I.Jasiūnienė    
    ->    
         
       V.Pratusevičius, I.Bankauskienė   11-a vieta
       M.Gresevičius, J.Dimšaitė
       M.Gresevičius, J.Dimšaitė   21:16  20:22  21:13
         
      Dėl 13-16 vietos    
       
     V.Paulauskas, G.Railaitė  
     V.Paulauskas, G.Railaitė   ->   13-a vieta
       A.Vizgirda, D.Vizgirdienė
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė     21:11  21:19
     A.Vizgirda, D.Vizgirdienė  
      ->  
         
         
        15-a vieta
     
        ->
         
  Turnyrai 
   1 2 ... 95 96 97 ... 106 107 
Lietuvos MAKABI Vilniaus "GRAND PRIX" badmintono čempionatas
2008-11-22 10:00 2008-11-23 18:00
Vilnius
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
Kauno ruduo - 2008
2008-11-15 12:00 2008-11-15 22:00
"Drobės" sporto salė, Kaunas
     Mėgėjai    V    D    MX  
     Mėgėjai B    D  
2008/9 metų Lietuvos jaunimo (iki 19 metų) asmeninės badmintono pirmenybės
2008-11-08 12:00 2008-11-09 13:15
"Bastilijos" sporto kompleksas. Gaurės g ...
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
4-oji Lietuvos taurė (C ir D grupės)
2008-10-25 10:00 2008-10-26 18:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug C    VV    VD    MD    MX  
     U-19 C    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19 D    VV    MV    VD    MD  
Gintarinis pajūris - 2008
2008-10-04 10:00 2008-10-05 14:00
Klaipėda, Burių 19
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD  
4-oji Lietuvos taurė. A ir B grupės
2008-09-27 10:00 2008-09-27 21:00
Kaunas. "Drobės" sporto salė
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
Pabaltijo jaunimo Grand Prix
2008-09-20 09:00 2008-09-21 18:00
Tauragė, Bastilijos sporto kompleksas
     U-17    VV    MV    VD    MD  
     U-15    VV    MV    VD    MD  
     U-13    VV    MV    VD    MD  
3-ioji Lietuvos taurė. 4-as etapas
2008-06-07 11:00 2008-06-08 17:00
Klaipėda, Burių 19, Melnragės sporto sal ...
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug B    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug C    VV    MV    VD    MD    MX  
     Suaug D    VV    MV    VD    MD    MX  
Lietuvos mokinių olimpinis festivalis. Finalinės badmintono varžybos
2008-05-24 12:00 2008-05-25 14:00
Tauragė. Sporto kompleksas "Bastilija"
     U-19    VV    MV    VD    MD  
Pabaltijo asmeninis čempionatas - BALTIC CUP 2008
2008-05-17 13:30 2008-05-18 13:00
Inčiukalnio sporto kompleksas (Latvija)
     Suaug    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-19    VV    MV    VD    MD    MX  
     U-17    VV    MV    VD    MD    MX  
   Pradžia  
   Naujienos  
   Turnyrai   Rezultatai  Kalendorius  Nuostatai  Teisėjavimas 
   Žaidėjai   Reitingai  Klubai  LT rinktinės 
   Galerija   Foto  Video 
   LBF   Kontaktai  Taisyklės  Dokumentai  VK posėdžiai  Lietuvos taurė  Žemaitijos taurė  PBL  Hummel lyga  Entuziazmas ir patirtis  Zanavyko taurė  Mėgėjų lyga  Istorija  Nuorodos 
   LJ 2020  
   LI U-17  
Visa medžiaga pateikta šiame tinklapyje LBF nuosavybė. Kopijuoti ir platinti be sutikimo draudžiama.